Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Lisans Eğitimi Hukuk Lisans Eğitimi ile ilgili sohbetler ve konular

idari tatilde mahkeme değişimi

Yanıt
Old 26-08-2011, 23:55   #1
oeroglu

Varsayılan idari tatilde mahkeme değişimi

Merhaba..

Ben avukatlık stajının ilk altı aylık kısmı olan adliye kısmını yapıyorum.

hayırlısıyla ramazan bayramınının bitimindeki cuma günü sulh ceza mahkemelerinde yapmış olduğum kısım 16. gününe ulaşıp sona ermektedir.

Ama hükümet cuma gününü de tatil yaparak haftasonuyla birleştirmiştir.

Stajımı yaptığım sulh hukuk mahkemesinin yazı işleri müdürüne sorduğumda adliyenin idari tatilde de çalışacağını söyledi.

Ama değişimi yapabilir miyim?

Hiç mahkeme değişim günü bayram sonrası veya öncesi idari tatile denk gelen var mı?

Bir an önce stajımın bitmesini istiyorum, yoksa üç gün atıyor.

deneyimlerinizi yazabilir misiniz?
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
köy idari sınırının tespitinde görevli mahkeme? avukat.derviş.yıldızoğlu Meslektaşların Soruları 3 08-04-2013 09:18
Kayseri ÇSG Bakanlığınca düzenlenen idari para cezasına itirazda yetklili mahkeme sorunu kapbana Meslektaşların Soruları 3 15-04-2011 12:58
idari sözleşmeler ile idari özel hukuk sözleşmeleri arasındaki fark burcu nas Hukuk Soruları 4 02-02-2008 21:22
idari işlem ile idari eylem arasındaki farklar kerim Hukuk Soruları Arşivi 3 06-05-2006 14:44
Adli Tatilde Boşanma ozkan Hukuk Soruları Arşivi 2 23-05-2002 15:01

THS Sunucusu bu sayfayı 0,02336788 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.