Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS Özlemi

Yanıt
Old 30-01-2007, 16:58   #1
mutlakadalet

Varsayılan THS Özlemi

Yaklaşık 3 gündür THS'ye uğrayamadım. Uğrayamadığım süre içerisinde, THS sürekli aklımda idi. Bugün internete girme imkanım oldu ve hemen THS sayfasına ulaştım. Uzun zamandır görmediğim dostumu görmüş gibiyim. Siteden uzak kaldığım süre, çok uzun bir süre olmamasına rağmen, THS'yi özledim.

Şimdi daha iyi anlıyorum ki; THS, bir aile, bir dost, belki bir sevgili. O'nda, sizi kendine bağlayan bir şey var. Bunu o'ndan uzak kaldığınız zaman daha çok anlıyorsunuz.

THS ailesinin tüm üyelerini seviyorum. Sizden uzak kalmak gerçekten acı veriyor. Bir daha ayrılmayalım olur mu?
(Yaklaşık iki gün daha ayrı kalmak zorundayım )
Old 01-08-2007, 10:17   #2
mutlakadalet

Varsayılan THS Mazeretçileri.com

Değerli THS üyeleri, izninizle bu konuyu şu şekilde işlevsel hale getirmek istiyorum.

Sizin de yakînen hissettiğiniz üzere THS, bağımlılık yapan bir site. THS'den uzak kaldığımızda THS'ye bir özlem duyuyor ve yerine getirmemiz gereken bir görev varmışçasına derhal THS'ye ulaşmaya çalışıyoruz.

THS'den uzak kalıp, THS'ye giremeyeceğimiz durumlarda bunu THS ile paylaşmak isteyebiliyoruz. İşte bu ihtiyacı bir nebze de olsa gidermesi amacıyla bu konuyu açmak istiyorum.

Yaklaşık 15 gün boyunca THS'ye girme imkanım kısıtlı olacak. Bu süre zarfında THS'yi ihmal edeceğim için üzgünüm.

Saygılarımla.
Old 01-08-2007, 11:01   #3
zeynep

Varsayılan THS Ailemiz

Sayın mutlakadalet'in hissettiklerini bir çoğumuzun yaşadığını ve/veya anladığını biliyoruz.

Burada paylaştıklarımız ve sadece bilgi-kültür alışverişi değil bize bunu hissettiren şey! Bence, "KOŞULSUZ SEVGİ" bizi bağlayan, bir arada tutan ve bir aile sıcaklığı veren duygu!

THS Aileme Sevgiyle,

Zeynep
Old 01-08-2007, 21:51   #4
halit pamuk

Sayın Mutlakadalet'e katılıyorum.

Ben de bir müddet siteye giremiyeceğim. ne kadar sürer bilmiyorum ama siteyi özleyeceğimiz,kesin..

Dönüşte görüşmek üzere..
Old 01-08-2007, 21:59   #5
Çiğdem

Varsayılan katılıyorum

THS gerçektende bağımlılık yappıyor.insan uzak kalmak istemiyor .ama bende sanırım yarından itibaren mecburen uzun bir süre uzak kalcağım THS'den.
THS ailesine özlemlerimle...
Old 07-12-2007, 00:11   #6
Gülümse

Bazen birileri hoş bir kitaptan bahsediyor yada hoş bir müzik dinletiyorlar.. Hemen bilgi toplamaya başlıyorum.. Gül yüzlü kızım soruyor "alacakmıyız annem" Başımla onaylıyorum içimden bulamazsam bile sitede ki dostlara tavsiye ederim diyorum..
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,03388405 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.