Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

En Büyük Grubun Doğum Günü Kutlu Olsun!

Yanıt
Old 01-01-2016, 13:18   #31
Gemici

Herkesin yeni yılını, doğum günü olanların (büyük grubun) doğum günlerini candan kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.

Saygılarımla
Old 02-01-2016, 15:06   #32
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Gemici
Herkesin yeni yılını, doğum günü olanların (büyük grubun) doğum günlerini candan kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.

Saygılarımla

Ben de aynı dileklere katılıyorum.
Old 01-01-2017, 15:35   #33
Gemici

Daha sağlam olur ve tekrarda fayda vardır düşüncesi ile:
Alıntı:
Yazan Gemici 01.01.2016

Saygılarımla

Saygılarımla
Old 01-01-2018, 17:59   #34
Gemici

Bugün doğanların doğum gününü, diğer herkesin yeni yılını candan kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.

Biliyorum, sırf dilemekle her şey istediğimiz gibi olmuyor, ama ya tutarsa!

Saygılarımla
Old 02-01-2018, 12:27   #35
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Gemici
Bugün doğanların doğum gününü, diğer herkesin yeni yılını candan kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.

Biliyorum, sırf dilemekle her şey istediğimiz gibi olmuyor, ama ya tutarsa!

Saygılarımla

Ben de aynı dileklere katılıyorum.
Old 01-01-2019, 21:11   #36
Gemici

Herkesin yeni yılını,
doğum günü olanların (doğumdaşlarımın) doğum günlerini candan kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.

Saygılarımla
Old 01-01-2019, 21:18   #37
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Gemici
Herkesin yeni yılını,
doğum günü olanların (doğumdaşlarımın) doğum günlerini candan kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.

Saygılarımla
Nice yıllara dostum. Saglik ve afiyetle.
Old 01-01-2020, 13:27   #38
Gemici

Herkese başarı, mutluluk, sağlık, huzur, sevgi, barış ve adaletli bir dünya dileklerimle.

Bu gün doğanların ve bu günü doğum günleri olarak kabul edenlerin doğum günlerini kutlarım.

Saygılarımla
Old 03-01-2021, 13:47   #39
Gemici

Biraz gecikti ama önemli olan gecikmis olmasi, daha önce veya daha sonra olmasi ve tutup tutmayacagi da degil, önemli olan dostlari hatirlamak ve aci ve tatli günlerinde onlarla birlikte oldugumuzu ve onlari düsündügümüzü belirtmek.

Bu düsünceden yola cikarak yilin ilk gününde dogmus olanlarin dogum günlerini candan kutlar, herkese yeni yilda saglik, mutluluk ve basarilar dilerim.

Saygilarimla
Old 01-01-2022, 12:58   #40
Gemici

Bu gün doğanların doğum günlerini, tüm dostların yeni yıllarını candan kutlar mutluluk ve başarılar dilerim.

Saygılarımla
Old 01-01-2024, 12:39   #41
Gemici

Bu günü doğum günleri olarak bilen ve kutlayanların doğum günlerini ve herkesin yeni yılını candan kutlar mutluluk, sağlık başarılar ve dilerim
Saygılarımla
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi