Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

Sürekli ve bir çok kişiyle Aldatılmak

Konuyu Kilitleyin
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 21-02-2015, 17:28   #1
Konuk

İnceleme Sürekli ve bir çok kişiyle Aldatılmak

merhaba, eşim beni devamlı olarak farklı farklı bayanlarla aldattı, halen de aldatmaya devam ediyor bayanlarla olan fotoğraf ve yazılar var, sanki bu konuda bir zaafı var çünkü mesela benden istediği bir hediyeyi aynısını diğer bayanlardan da istediğini gördüm, benden saçlarımı boyatmamı ve kısa kestirmemi istemişti beni aldattığı bayanlarında eşimin isteği üzerine saçlarını kestirdikleri ve boyattıklarını gördüm, bizim düğünümüzün akşamı gittiğimiz otele ve fotoğraf çektirdiğimiz koltuğa beni aldattığı bayanı da götürüp aynı şekilde fotoğraf çektirdiğini, eşimle beraber piknik yapmak için gittiğimiz bir yer vardı oraya o bayanı da götürdüğünü ve benimle sohbet ederken bahsettiği, anlattığı şeylerin yaptığı espiriler ve anlattığı hikayelerin bile aynı olduğunu farkettim ben bu durumu mahkemeye nasıl anlatabilirim, eşimin bu konuda bir sorunu olduğunu düşünüyorum, ve bu kadar çok ve hepside birbirinden farklı bayanlar ile olan fotoğraflarını mahkemeye sunarsam mahkeme bütün bayanları aldatmış olarak değerlendirir mi? yada eşimin bu konuda bir uzmandan destek almasını isteyebilir miyim? eğer istersem eşimi affetmiş mi sayılırım? şimdiden teşekkürler.
Old 22-02-2015, 11:51   #2
av.murat kılıç

Alıntı:
Yazan Konuk
merhaba, eşim beni devamlı olarak farklı farklı bayanlarla aldattı, halen de aldatmaya devam ediyor bayanlarla olan fotoğraf ve yazılar var, sanki bu konuda bir zaafı var çünkü mesela benden istediği bir hediyeyi aynısını diğer bayanlardan da istediğini gördüm, benden saçlarımı boyatmamı ve kısa kestirmemi istemişti beni aldattığı bayanlarında eşimin isteği üzerine saçlarını kestirdikleri ve boyattıklarını gördüm, bizim düğünümüzün akşamı gittiğimiz otele ve fotoğraf çektirdiğimiz koltuğa beni aldattığı bayanı da götürüp aynı şekilde fotoğraf çektirdiğini, eşimle beraber piknik yapmak için gittiğimiz bir yer vardı oraya o bayanı da götürdüğünü ve benimle sohbet ederken bahsettiği, anlattığı şeylerin yaptığı espiriler ve anlattığı hikayelerin bile aynı olduğunu farkettim ben bu durumu mahkemeye nasıl anlatabilirim, eşimin bu konuda bir sorunu olduğunu düşünüyorum, ve bu kadar çok ve hepside birbirinden farklı bayanlar ile olan fotoğraflarını mahkemeye sunarsam mahkeme bütün bayanları aldatmış olarak değerlendirir mi? yada eşimin bu konuda bir uzmandan destek almasını isteyebilir miyim? eğer istersem eşimi affetmiş mi sayılırım? şimdiden teşekkürler.

Merhaba
Eşinizin diğer kadınlarla birlikte çektirdiği fotoğraflara ve konuştuklarına vakıfsınız. Bu delillere dayanarak boşanma davası açabilirsiniz. Bu fotoğrafları mahkemeye sunduğunuzda bütün kadınlarlaaldatmış olarak değilde sadece sizi aldatmış olduğu ortaya çıkacaktır. Diğer kadınlarla kendi aralarında aldatılmış olması boşanma davasının konusu olmadığı gibi başka bir davaya konu olacağını da tahmin etmiyorum. Boşanma davası sürecinde hakim kendiliğinden veya tarafların isteği üzerine tarafları psikolog a yönlendirebiliyor. Çoğunlukla psikolog raporuna göre mahkeme kararı şekilleniyor.
Bir avukattan yardım almanızı öneririz. Maddi durumunuz buna elvermiyorsa baro adli yardımdan bir avukat talep edebilirsiniz.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi