Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Soruları Arşivi THS Hukuk Soruları alanına 2000-2007 yılları arasında gönderilmiş eski soruların arşivlendiği forum alanımız. Bu alan yeni mesajlara ve yanıtlara kapalıdır ve sadece arşiv amaçlı olarak yayında tutulmaktadır.

enerji hırsızlığı

Old 07-10-2006, 11:07   #1
aday27

Varsayılan enerji hırsızlığı

T.c
.................
Cumhurİyet BaŞsavciliĞi

Davaci : K.h

ŞİkayetÇİ :tedaŞ

Vekİlİ :.....

ŞÜphelİ :....

SuÇ : Enerjİ HirsizliĞi

SuÇ Tarİhİ : 24.07.2004

SuÇ Yerİ : ..........

Delİller : İddİa,kaÇak Tespİt TutanaĞi,enerjİ TÜketİm
Ekstresİ,ŞÜphelİnİn Beyani

Tat.İs.ki.mad.:5237 Sayili Tck.nun 7/2.maddesİ Delaletİyle 765 Sayili Tck.nin 491/İlk,522/1,523/. Maddelerİ

SoruŞturma Evraki İncelendİ

SuÇ Tarİhİnde ŞÜphelİnİn Oturmakta OlduĞu ... Abone Nolu Meskende TedaŞ Yetkİlİlerİnce Yapilan Kontrolde Sayacin Vekalet MÜhÜrlerİ Olmadan DiŞ Kapak Ters Takilip NumaratÖrle Oynanmak Suretİyle KaÇak Elektrİk KullanuildiĞinin Tespİtİyle Tutanak Tanzİm EdİldİĞİ,ŞÜphelİnİn MÜsnet SuÇu İŞledİĞİ Yolunda Delİller Elde EdİlmİŞ Olmakla;
Bu İtİbarla Mahkemenİzde DuruŞmasinin Yapilarak Eylemİne Uyan Yazili Maddeler GereĞİnce Cezalandirilmasina Karar Verİlmesİ Kamu Adina İddİa Ve Talep Olunur.

Yukarida Yazili İddİanemeye GÖre İsnad Edİlen SuÇ AĞir Bİr SuÇ Bu Konuda GÖrÜŞlerİnİzİ Almak Üzere Bu Konuyu AÇtim ArkadaŞlar Yayinlandiktan Sonra DİĞer Bİlgİlerle Bİrlİkte Bu Konuyu TartiŞmak Ve Fİkİrlerİnİzden Yararlanmak İstİyorum Şİmdİden TeŞekkÜr Ederİm..
Old 09-10-2006, 15:13   #2
aday27

sayın mehmet emin bey
yazınız için çok teşekkür ederim netten takip edemedim çıktı aldım sonra bakmak üzere fakat ben daha bu konuda hiç bir bilgi vermedim.mesela kaçak elektrik kullanumı nedeni ile ceza geliyor ve kişi bu cezayı yatırıyor.aradan 2 yıl kadar bir süre geçtikten sonra kaçak elektrik kullanumı gerekçesi ile dava açılıyor.şu an olay mahkemelik.
bu süre içindede bütün faturaları ödenmiş her dönem düzenli bir şekilde neye suçlanıyor ve ne yapmalı daha çok yardımcı alabilirmisiniz diyerek bu konuyu açmıştım.kusura bakmazsanız sevinirim..çok teşekkür ediyorum

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi