Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Teknoloji ve Bilgisayar Bilgisayar yazılımları ve donanımları, internet ve güvenlik, cep telefonları, cep bilgisayarları (PDA), Ev Sinema - Müzik Sistemleri ve her türlü elektronik alet ve teknolojik yeniliğe ait sohbetler.

tarayıcı

Yanıt
Old 26-07-2006, 15:41   #1
Av.Suat Ergin

Varsayılan tarayıcı

Selamlar,

XEROX PE 16'sı olup da, tarayıcı özelliğini verimli kullanan var mı?

Saygılarımla
Old 27-07-2006, 14:29   #2
nfb

hakikaten var mı?
Old 02-08-2006, 11:52   #3
Admin

Sorunuzu genişletelim mi? Herhangi bir tarayıcısı olup, tarayıcı özelliğini verimli kullanan var mı? Tarayıcılar bizi meslek için çok faydalı olabilecek araçlar ancak kullanımları son derece zaman alıcı, zahmetli ve zor. Profesyonel bir şirketten vb. tarayıcı hizmeti almıyorsanız, pratikte tarayıcınızı pek verimli kullanabileceğinizi düşünmüyorum. Böyle bir şirket var mı onu da bilmiyorum ama olsa iyi olurdu sanırım.
Old 05-08-2006, 16:58   #4
Av.Suat Ergin

Selamlar,

Üçümüzden başkasının tarayıcı sorunu yok galiba.

O zaman tarayıcısı olup da, sorun yaşamayan arkadaşlar en azından bize marka ismi söylesinler lütfen...

Sayın Admin'in belirttiği gibi, tarayıcı konusunda teknik destek veren bir şirket ismi bilen var mı? Ben teknik destek hizmeti aldığım firma çalışanından "bunlar böyle abi..." şeklinde bir cevap almıştım.

Gayet iyi çalışan bir yazıcım varken, salt tarayıcısı için sözkonusu makineyi almıştım. Ancak bir işe yaramamaktadır.

Saygılarımla
Old 19-08-2006, 00:52   #7
mikizoglu

HP de windows uyum sorunu yaşamazsınız.Fovori HP dir.Ancak sizde uyumsuz olacağı anlaşılmasın.Tamamen programı silip yeniden yüklemeyi seçin.Başka bir tarayıcı yüklenmişse onuda(denetim/program ekle kaldır) silin.
Tekrar yükleyin.Problem kalmayacaktır.
Old 19-08-2006, 01:01   #8
ragıp

sayın admin size katılmıyorum. trayıcı son derece rahat bir alet. Şimdi nerdeyse herkesin mail adresi var. belgeleri tarayıcıdan geçirip mail yolluyorum. bana da faks göndermek isteyenlerin aynısınıyapmalarını istiyorum. gerçi benim leksmark. terayıcı faks ve fotokopi olarak komplike. ancak mail olarak gelmesi işime yarıyor. gerekli gönderileri bilgisayarda saklıyorum.
tarayıcıdan verimli sonuş almak isteyen arkadarın Fine Reader programını yüklemeleri şart.
Old 08-09-2006, 10:38   #9
ertanhukukprogramlari

Basit ve Kullanışlı bir şekilde Tarayıcı edinebilmek,

Gerekenler.
1. Herhangi bir belge geçer programının bilgisayarda yüklü olması
2. Bilgisayarınıza santralden gelen bir telefon hat girişi yapılması ve bilgisayarınızda bu hattın giriş yapabileceği modem olması. Çoğu bilgisayrda standart olarak bulunur.
3. Belge geçer bulunması

Yapılması gerekenler....
Bilgisayarınızın santralden gelen bir hatla bağlantısının yapılması.
Bu bağlantı işlemini yaptıktan sonra, belge geçer makinanıza taramak istediğiniz evrakı koyarak, bilgisayarınıza bağladığınız hattın numarasını (örnek: 15 çevirin ), sonrada gönder tuşuna basın, yüklemiş olduğunuz belge geçer programında otomatik cevaplama kısmı açık olduğu taktirde otomatik olarak sinyal verecektir ve sizde belge geçerden gönderdiğiniz evrakı bilgisayarınıza aktarmış olacaksınız.
Saygılarımla
Old 30-10-2006, 23:31   #10
Kayabey

Daha çok birleşik (faks,fotokopi,tarayıcı,yazıcı) cihazlar sorun oluşturmaktadır. Sadece tarayıcı olan cihazlar daha kullanışlı. Faks göndermek ve almak için aynı zamanda bilgisayarınızda faks programı olması gerekir.
Old 31-10-2006, 09:49   #11
ertanhukukprogramlari

Bilgisayarlar için özellikle bir fax programı almanıza veya aramanıza gerek yok. Hepimizin bilgisayarlarında bulunan fakat birçoğumuzun bilmediği Windows' un içinde çok kolay kullanımlı bir fax programı bulunmaktadır. Yapılması gereken bu programı faal hale getirmektir. Konu ile ilgili sorunu olan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım.
Saygılarımla
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04830003 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.