Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk ve Bilgisayar Yazılımları Avukatlık Bürosu Programları, İçtihat ve Mevzuat Programları, UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi). Hukukla ve hukukçularla ilgili her türlü bilgisayar yazılımlarına dair sorular, program incelemeleri ve sohbetler

meşe yazılımın yeni beta yazılım programı hakkında bilgisi olan

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 25-07-2007, 09:26   #1
dark43

Varsayılan meşe yazılımın yeni beta yazılım programı hakkında bilgisi olan

değerli kullanıcılar yakın zaman bir kaç meslektaştan meşe yazılımın baro yonetim kurulu üyelerine beta olarak verdiği bir yazılımdan bahsedildiğini duydum.bilgisi olan arkadaşlar bu konuda aydınlatabilirkermi acaba? icra programı mı yoksa dava takibine yonelik bir programmı? yoksa bir içtihat programı mı?
Old 25-07-2007, 17:47   #2
Ayşe BİLGİÇ TAHTACI

0312 2292095 Sibel Hanımdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ya da meseyazilim_halklailiskiler@hotmail.com msn adresini ekleyerek bilgi alabilirsiniz.
Old 26-07-2007, 10:39   #3
didem79

Varsayılan Türkiye Barolar Birliği -TİDAP Projesi - Protokol

Sayın Dark43

Türkiye Barolar Birliği, Adalet Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve TBMM ile birlikte yürüttüğümüz TİDAP(Türkiye İçtihat Dağıtım Projesi) kapsamında şirketimiz tarafından hazırlanmış olan ve 18 bölümden oluşan İçtihat ve Mevzuat Bankası programı ÜCRETSİZ olarak dağıtılacaktır. Yine Güncellemeleri için de herhangi bir ücret alınmayacaktır. Program tam sürüm olup önümüzdeki 1-2 ay içerisinde baronuza TBB tarafından gönderilecektir. Proje ayrıntısı ile ilgili bilgiyi

http://www.barobirlik.org.tr/ictihat/tidap/index.aspx

adresinden ya da www.meseyazilim.com adresinden de takip edebilirsiniz.

Bilgilerinize, iyi çalışmalar

Sibel İlhan
Halkla İlişkiler Sorumlusu
0312 229 20 95(pbx)
MSN: halklailiskiler@meseyazilim.com
Old 20-05-2008, 13:12   #4
ALTINCABA

Sevgili meslektaşlarım ben demoyu bu sabah aldım ve hemen kurdum Konya barosu sağolsun bu konuda biraz gecikmişim galiba. Ama yine de çok memnun kaldım benim para vererek aldığım içtihat programı bu kadar düzenli değildi. Önecelikle söylediklerimin ne kadar yararı olur bilemem ama arama motoru çok hızlı ve kapsamlı arama motoruna kavram satırı için yaklaştığınızda hemen aranacak kelime ve kavramın nasıl yazılması gerektiği konusunda bilgi ve örnek veriyor. Bu birçok programda yoktur. Böyle program satın almış meslektaşlarım varsa bilirler yaarsınız çıkmaz yazarsınız çıkmaz tam çıldırma noktasına gelince açıp kitapçığı okursunuz ve nasıl arama yapılması gerektiğini öğrenirsiniz. Her neyse 2. olarak bulduğunuz yargıtay kararının hangi kanuna ithafen dayanak aldığı da hemen alt kısımda gösteriliyor. kanun eklemek de çok iyi bir seçenek bendeki programda diyelimki bir kararı bulamadınız başka yerlerden kararı aldınız ve siteye eklemek istiyorsunz neden başkaları sişzin çektiğiniz eziyeti çekmesin diye. Ama önünüze bir yazı çıkıyor éefendim bilmem nekadar öder vede word clas üye olursanız ekleyebilirsiniz"yani yardım bile parayla. bu demoda çalışıyormu kontrol etmedim ama istek butonu da açılmış.
Aradığınız kavram ile ilgili karar bulursanız açılan sayfada öyle kör olmuyorsunuz nerde hangi satırda yazıyor beni,m kavram demiyorsunuz hemen kırmızı ile aradığınız ve bulunan kavramın altı metinde çiziliş oluyor. Meşe yazılım reklamı gibi olmuş olabilir belki ama barolar birliğini ve meşe yazılımı kutlarım güzel ve en önemlisi işimize yarayacak bir çalışma öğrendiğime göre 2009 haziranına kadar kullanabileceğiz zaten verilen demo satılan ürün ile aynı. Para karşılığı kullandığım yazılım markasını burada zikretmeyeceğim ama inşallah onlar da bu yazılımı bir inelerler her şey öyle çerçevenin kenarına marka ve desen basmakla süper hizmet yetkililerinin müşteriyi aramasıyla olmuyor. Meşe yazılıma gerçekten teşekkür ederim başarılarının da devamını dilerim.Sayın DARK43 bu yazılımı alıp gönül rahatlığı ile kullanabilirtsiniz elbet eksiklikler olabilir ama acaip fiyatlar ile satılan programlardan daha güzel. herkese iyi günler
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi