Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Haberleri Türk Hukuk Sitesi duyuru, ilan ve haberleri.

Forum Mesajlarına Teşekkür Sistemimizdeki Birkaç Değişiklik ve Yenilik

Yanıt
Old 01-02-2007, 15:04   #1
Admin

Varsayılan Forum Mesajlarına Teşekkür Sistemimizdeki Birkaç Değişiklik ve Yenilik

Değerli Üyeler,

Forumdaki mesajlara teşekkür notu ekleyebildiğimiz 'Mesaj Teşekkür Sistemi'mizde bir iki ufak değişiklik ve iyileştirme yaptık. Buna göre:

1- E-POSTA İLE TEŞEKKÜR BİLGİLENDİRMESİ:

Bir üyemiz tarafından bir mesajınız için teşekkür notu eklendiğinde, sistemimiz artık size bir eposta göndererek sizi bilgilendirecek. Bu bilgilendirme mesajlarını almak istemezseniz, Forum Ayarlarınız Sayfasındaki "Eposta İle Teşekkür Bildirimi" ayarını "HAYIR" şeklinde ayarlayarak teşekkür mesajlarının artık size haber verilmemesini sağlayabilirsiniz.

(Ve elbette bu mesajları alabilmek için lütfen sitemizde kayıtlı e-posta adresinizi güncel olduğundan emin olunuz ve gerekirse bu sayfada değiştiriniz.)

2- TÜM TEŞEKKÜRLERİNİZİN DETAYLI LİSTESİ:

Bildiğiniz gibi üyelerimizin sizin mesajlarınız için ekledikleri teşekkür notlarını (varsa) ÜYE SAYFANIZ içinde görüntüleyebilmekteydiniz.

Ancak bu sayfa sadece size edilen teşekkürleri listeliyor, sizin ettiğiniz teşekkürleri listelemiyor ve ayrıca sadece son 30 teşekkür notunu gösteriyordu. Bazı katılımcı üyelerimizin teşekkürlerinin yüzlerle ifade edilen sayıları aşması üzerine ve özellikle de onlara ithafen , tüm teşekkürlerinizi listeyebileceğiniz bir sayfa açtık:
http://www.turkhukuksitesi.com/tesekkur.php

Bu sayfayı ziyaret ederek, üyelerimizin sizin mesajlarına eklediği ve sizin üyelerimizin mesajlarına ekledikleriniz tüm teşekkürleri görüntüleyebilirsiniz.

3- FARKLI TEŞEKKÜR KATSAYISI:

Şu ana dek, forumdaki herhangi bir mesaja eklenen her teşekkür "1" teşekkür değerinde oluyordu. (İstisnai olarak forumda aktif olmayan -0 mesajlı- bir üyemizin eklediği teşekkür notu da sisteme ekleniyor ancak değeri 0 oluyordu.)

Ancak tüm mesajları aynı değerde kabul eden bu sistemin, özellikle mesleki dayanışma forumuna çok değerli katılımlar yapan Av.Suat Ergin, Av.Can Doğanel, IŞIL YILMAZ, Av.Şehper Ferda Demirel, Yücel Kocabaş, Jeanne D'arc (İsimler teşekkür sayısına göre sıralanmıştır) gibi üyelerimize biraz haksızlık olduğunu düşündük. Örneğin benim şahsen bu alana katılımım ve verdiğim cevaplar yukarıda ismini saydığım değerli üyelerimizden çok daha azken, teşekkür sayım başka forumlardaki mesajlarım nedeniyle aşağı yukarı onlarla aynı sayıda ve sanırım bu çok adil değil. Bu nedenle belirli alanlardaki yardım mesajlarına eklenen teşekkürlerin katsayısını ve üyenin tüm teşekkür notu üzerindeki etkisini arttırdık. Artık Mesleki Dayanışma, Hukuk Soruları, Şehirlerarası Nöbetçi Avukat forumu gibi forumlarda verilen yanıtlar için eklenen teşekkürler farklı ve daha yüksek bir katsayıya sahip olacak ve bu alanlara düzenli olarak içerik ve katkı sağlayan değerli üyelerimize daha fazla teşekkür etmemize vesile olacak!

Ve yeri gelmişken : Tüm üyelerimize değerli katkılarınız ve sitemizi internetin en zengin içerikli ve kaliteli Türkçe Sitelerinden biri yaptığınız için özellikle teşekkürler!
Old 01-02-2007, 15:54   #2
üye3578

Sayın Admin, ben size edilen teşekkürlerin daha çok puan getireceğini sanıyordum, boşunamı uğraşmışım?
Old 10-02-2007, 11:11   #3
av.sally

Bu hassasiyetiniz ve adil yaklaşımınız için ben ayrıca teşekkür ediyorum size
Old 27-02-2007, 00:29   #4
Av.E.Fırat Kuyurtar

Bende bir saatir neden bana teşekkür eden sayısı kadar kişi göremiyorum diyorum? :P

Çok iyi bir uygulama...
Old 11-06-2007, 19:30   #5
Av.Mehmet Saim Dikici

Teşekkür sisteminde sanırım bir balans ayarı yapılmış. Ben iki defa üst üste Sehper Ferda Demirel'e teşekkür etmek istiyorum ama sistem buna izin vermiyor ve diyor ki: "Ey ehli THS! üst üste iki teşekkür yasaktır. Aksi takdirde tüm teşekkürler muaccel olur. Bu nedenle insaniyet namına iki teşekkür arasında bir başka THS üyesini de mutlu kıl. "

Olay bu mudur? Değilse nedir? Ben neden istemediğim halde bir başkasına teşekkür edeyim ki? Yahut istediğim halde iki teşekkür ekleyemeyeyim ki?

İlginç değil mi?
Old 11-06-2007, 19:59   #6
Admin

Alıntı:
Teşekkür sisteminde sanırım bir balans ayarı yapılmış.
THS'de 85.000 forum mesajı var, hepsi Sayın Demirel'e ait değil. Kendisine ikinci bir teşekkür eklemeden önce teşekkür etmenize değecek bir başka üyemize ait bir mesaj bulabileceğinize ve bir üyemizi daha mutlu edebileceğinize ben eminim. Bu formaliteyi aradan çıkardıktan sonra aynı kişi için ikinci teşekkürü sisteme ekleyebilirsiniz. Eğer arada bir başkasına teşekkür etmek istemiyorsanız, ikinci teşekkürü Sayın Demirel'e özel mesaj/email ile iletmeniz de mümkün tabii. Zahmet için üzgünüm ancak teşekkür sisteminin daha sağlıklı işlemesi için bu değişikliği yapma zorunluluğu hasıl oldu.
Old 08-07-2007, 10:36   #7
Admin

KAHDEM forumumuzda yardıma ihtiyacı olan konuklarımızın sorularına çözüm bulmaya çalışan üyelerimize teşekkür borcumuzu ödeyebilmek için bu forumdaki yanıtlara eklenecek teşekkürlerin katsayısını arttırdık. Başta Kadın Hakları HÇG olmak üzere bu alanı sürekli takip eden ve aktif katılımda bulunan tüm üyelerimize teşekkürlerimizle!
Old 08-07-2018, 06:56   #8
echokosmos

Karar

Sayın group üyelerimiz ve admin :yönetim kurulu olarak, üyelerin doğum günlerinde hatırlanması, ve doğum günü nün hatırlatılması, tebrik mesajları,kalbi, duyguları okşayıcı bir davranıştır. Eski Bir üye olarak, hatırladığım için, yönetime teşekkür ederim. Saygılarımla (echokosmos)
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi