Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Bugün kendimiz İçin:)

Yanıt
Konu Notu: 15 oy, 5,00 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 17-05-2009, 17:27   #751
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Bugün beni çok üzen bir şey oldu ama THS sağolsun, burada çok gülüyorum.

Geçmiş olsun..
Old 17-05-2009, 17:41   #752
Gülümse

Gün aslında çalışıyorum ama Gül yüzlü Gül kokulu kızım evde sıkılınca onu da alıp İsaklı köyüne geldim. Onun sayesinde çimlerin üzerine yayılarak çalışacağım.
Old 18-05-2009, 17:13   #753
üye18332

Dün Karşıyaka'nın yenilgisine üzüldüm, bugün Karşıyaka'ya gidip burada yaşadığım için ne kadar şanslı olduğumu düşündüm......
Old 18-05-2009, 21:58   #754
Av.Denizcan Sarıkaya

Alıntı:
Yazan Av.S.B.Akyüz
Dün Karşıyaka'nın yenilgisine üzüldüm, bugün Karşıyaka'ya gidip burada yaşadığım için ne kadar şanslı olduğumu düşündüm......
Zaten Karşıyaka'nın üzüntüsü haberlere konu oluyorMaç sonunda yaşananları izleyince bunu anladım Ama açıkçası ben de süper lige çıkmasını istedim.
Old 19-05-2009, 00:04   #756
Av.Denizcan Sarıkaya

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Bugün kendim için...
Neyse gün bitmiş.
...
Old 19-05-2009, 12:30   #757
Gülümse

Hafta sonunda Ömerika'ya oğlumun yanına gidiyorum. Bir haftalık bu geziden sonra başlayacağım iş yoğunluğunu bildiğim için çalışma odamı toplamaya ve düzenlemeye başladım. Tabi düzenlemek demek önce ciddi dağılması demek.

Tam toplamaya yoğunlamışken gülyüzlüm gül kokulum dördüncü çileği ağzına attı ve kaşınmaya başladı. (Ki alerjisi yüzünden ona en fazla altı çilek izni veriyorum). Hayatım alerjiler ile geçtiği için, paniğe kapılmadan acile gittik. Tabi çalışma odası olduğu gibi kaldı.

Bu sabah yeniden toplama çalışmalarına başlamıştım ki, oğlum gelip "biz Ömerli tarafına gidiyoruz, işin yoksa senide götürelim istermisin?"

Birden işi gücü ve çalışma odasını unuttum. Tabi dedim benim de canım sıkılıyordu zaten...

Yani bugün çalışma odamı toplamaktan kaytardım...

Not: Merak eden dostlar için... Gül yüzlüm, gül kokulum gece aldığı bir doz kortizondan sonra sabah hayata kaldığı yerden devam etmiştir.
Old 19-05-2009, 15:21   #758
Nur Deniz

Bu gün uzun zamandır yapmadığım bir şey yaptım, arabamın paspaslarını silkeleyip, içinin şöyle bir tozunu aldım..

Yıkatacağım da kabasını almak zorundaydım..

Bu kendim için sayılır mı?
Old 19-05-2009, 17:02   #759
Gülümse

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Bu gün uzun zamandır yapmadığım bir şey yaptım, arabamın paspaslarını silkeleyip, içinin şöyle bir tozunu aldım..

Yıkatacağım da kabasını almak zorundaydım..

Bu kendim için sayılır mı?

Hayır siz yıkamacı için bir şey yapmışsınız...
Old 19-05-2009, 17:43   #760
üye18332

Evdeyim,Bir yanda tv izliyor bir yandan yarın ki işlerimi yapıyorum......Dışarı harika bir yağmur toprak kokusu burnumu sızlatıyor....Kapılar açık günün tadını çıkarıyorum.....
Old 19-05-2009, 19:51   #761
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Gülümse
Hayır siz yıkamacı için bir şey yapmışsınız...

Kesinlikle tek bir yıkama ücreti almazdı.. Yapmışım valla...
Old 20-05-2009, 11:35   #762
üye27169

Bugün kendim için...
Yağmur yağdığını gördüğüm halde,şemsiyemi bile bile evde unuttum
Old 20-05-2009, 22:16   #763
ege

yorgunum diye o kadar çok şikayet ettim ki..

kendime bir kahve/süt/çay almaya gücüm yok sanki şimdi.

zaten soran da yok.

nasılsın ?diyeni pişman edecek gibi durumum var
Old 20-05-2009, 22:23   #764
Gülümse

Alıntı:
Yazan ege

nasılsın ?diyeni pişman edecek gibi durumum var

Bardağın boşalması için son damlaya ihtiyaçı vardı sevgili dostum... Seve seve o son damla olabilirim, emin olun hiç de pişman olmam.

Yeter ki siz beni sormuğuma pişman edecek kadar yakın bulun.

Fakat hızlı karar verin cuma günü kendim için hoş bir şey yapıp oğlumun yanına gideceğim
Old 21-06-2009, 20:29   #765
ege

THS nin bütün güzel babalarına

Her Şey Sende Gizli

Yerin seni çektiği kadar ağırsın,
Kanatların çırpındığı kadar hafif..

Kalbinin attığı kadar canlısın,
Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç...

Sevdiklerin kadar iyisin,
Nefret ettiklerin kadar kötü..

Ne renk olursa olsun kaşın gözün,
Karşındakinin gördüğüdür rengin..

Yaşadıklarını kâr sayma:
Yaşadığın kadar yakınsın sonuna; ne kadar yaşarsan yaşa,
Sevdiğin kadardır ömrün..

Gülebildiğin kadar mutlusun.
Üzülme bil ki ağladığın kadar güleceksin.

Sakın bitti sanma her şeyi,
Sevdiğin kadar sevileceksin.

Güneşin doğuşundadır doğanın sana verdiği değer
Ve karşındakine değer verdiğin kadar insansın.

Bir gün yalan söyleyeceksen eğer;
Bırak karşındaki sana güvendiği kadar inansın.

Ay ışığındadır sevgiliye duyulan hasret,
Ve sevgiline hasret kaldığın kadar ona yakınsın.

Unutma yagmurun yağdığı kadar ıslaksın,
Güneşin seni ısıttığı kadar sıcak.

Kendini yalnız hissetiğin kadar yalnızsın
Ve güçlü hissettiğin kadar güçlü.

Kendini güzel hissettiğin kadar güzelsin..

İşte budur hayat!
İşte budur yaşamak,
Bunu hatırladığın kadar yaşarsın
Bunu unuttuğunda aldığın her nefes kadar üşürsün
Ve karşındakini unuttuğun kadar çabuk unutulursun.

Çiçek sulandığı kadar güzeldir,
Kuşlar ötebildiği kadar sevimli,
Bebek ağladığı kadar bebektir.

Ve herşeyi öğrendiğin kadar bilirsin,
bunu da öğren,

SEVDİĞİN KADAR SEVİLİRSİN...
.

Can Yücel

.

Old 21-06-2009, 22:32   #766
bürokrat

Bugün kendim için değil de benim bugünlere gelmemde büyük katkısı olan babam için lokantada hesabı babalar günü şerefine ben ödedim
Old 22-06-2009, 09:44   #767
Atahun

Cumartesi ve Pazar günü doğa için bir şeyler yaptım; bu gün ve yarın da kendim için bir şeyler yapıp, kendimi bakım ve onarıma alacam.
Old 22-06-2009, 22:33   #769
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan bürokrat
Bugün kendim için değil de benim bugünlere gelmemde büyük katkısı olan babam için lokantada hesabı babalar günü şerefine ben ödedim

Jestiniz çok güzel, tebrik ederim. Ama hesabı babanızın verdiği harçlıkla değil de; kendi kazandığınız parayla ödediyseniz, babanızın keyfine diyecek yoktur.
Old 22-06-2009, 22:53   #770
Gülümse

Alıntı:
Yazan bürokrat

Oğlum kendi parasını kazanmaya başladığından beri her perşembe suşi yemeğe götürüyor. Duyduğum mutluluğu ve gururu dile getirmem imkansız...
Old 22-06-2009, 22:53   #771
bürokrat

Bugün açıklanmamış olan son sınavın da açıklanmasıyla Hukuk Fakültesinden mezun olduğum tescillendi!Otomasyondan sınav sonucunu görünce avazım çıktığı kadar bağardım,apartmanı inlettim Hatta hızımı alamadım bana kan kusturan dersin notlarını yırttım,konfeti yapıp odamda havaya saçtım Biliyorum bir çok meslektaşım beni bu hareketimden ötürü haklı olarak eleştireceklerdir ancak çok fena stres olmuştum ve üzerimden çok büyük bir yük kalkınca dayanamadım napim Zaten fotokopicide de bir nüshası duruyor
Ama 4 senedir hukuk bürolarında çalışmış biri olarak farkındayımki asıl hayat, asıl zorluklar bundan sonra başlıyor.Stresli ve yorucu bir meslek hayatı beni bekler.Allah sonumuzu hayır etsin...

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Jestiniz çok güzel, tebrik ederim. Ama hesabı babanızın verdiği harçlıkla değil de; kendi kazandığınız parayla ödediyseniz, babanızın keyfine diyecek yoktur.
Daha yeni mezun olduğumdan henüz fiilen çalışmadığım için kendi kazandığım parayla olmasa da öğrenim kredimdeki birikmiş parayla ödedim Onu da zaten ileride ben ödeyecem
Old 22-06-2009, 22:59   #772
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan bürokrat
Bugün açıklanmamış olan son sınavın da açıklanmasıyla Hukuk Fakültesinden mezun olduğum tescillendi!Otomasyondan sınav sonucunu görünce avazım çıktığı kadar bağardım,apartmanı inlettim Hatta hızımı alamadım bana kan kusturan dersin notlarını yırttım,konfeti yapıp odamda havaya saçtım Biliyorum bir çok meslektaşım beni bu hareketimden ötürü haklı olarak eleştireceklerdir ancak çok fena stres olmuştum ve üzerimden çok büyük bir yük kalkınca dayanamadım napim Zaten fotokopicide de bir nüshası duruyor
Ama 4 senedir hukuk bürolarında çalışmış biri olarak farkındayımki asıl hayat, asıl zorluklar bundan sonra başlıyor.Stresli ve yorucu bir meslek hayatı beni bekler.Allah sonumuzu hayır etsin...

Daha yeni mezun olduğumdan henüz fiilen çalışmadığım için kendi kazandığım parayla olmasa da öğrenim kredimdeki birikmiş parayla ödedim Onu da zaten ileride ben ödeyecem

Bence doğru yoldasınız. Coşkunuz da anlaşılır bir coşku. Siz de iş var. Somut olarak görürsek, biz de mutlu oluruz.
Old 22-06-2009, 23:01   #773
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Gülümse
Oğlum kendi parasını kazanmaya başladığından beri her perşembe suşi yemeğe götürüyor. Duyduğum mutluluğu ve gururu dile getirmem imkansız...

Neden suşi??? Oğlunuz maaşını Japon Yeni olarak mı alıyor.

Şaka bir yana, yazdıklarınız Sevgili Bürokrat'a anlatmak istediklerimin somut bir örneği olmuş.
Old 23-06-2009, 04:38   #774
üye18721

Dün kendim için bir şeyler yaptım.Mafyöz bozuntusunun 4 dosyasını da hazırladım.Malum ayağa sıkılmak var. Bugün iş icraata geldi.Ama her birisi de yetki açısından İstanbul'un ayrı adliyelerinde!
Old 24-06-2009, 14:45   #775
Gülümse

Bugün, bir dostumun iyi olması, benim de iyi olmam anlamına geldiğini gördüm...

Bir dostumun (Armağan Konyalı'nın) 14 gün boyunca siteye girmediğini fark ettim. Telaş içinde özeline, mail kutusuna mesaj attım. Ses soluk çıkmayınca paniğe kapılıp cep telefonuna mesaj gönderdim.

Sağolsun biraz önce beni arayıp tatile çıktığını, o yüzden siteye uğramadığını belirtti. Dostum iyi ya ben bugün ondan daha iyi oldum...
Old 26-06-2009, 14:04   #776
üye18721

Bugün güya beyoğlu ve ümraniye adliyelerine gidecektim.Ama dünkü yorgunluğun etkisiyle gidemedim.Ben de kendim için tatil verdim.Siteler arası dolanıyorum.
Old 26-06-2009, 17:51   #777
bürokrat

Bugün staj için gerekli belgeleri toplamaya çalıştım ordan oraya koşturdum
Old 27-06-2009, 11:41   #778
Gülümse

Alıntı:
Yazan bürokrat
Bugün staj için gerekli belgeleri toplamaya çalıştım ordan oraya koşturdum

Kolay gelsin
Old 27-06-2009, 15:43   #779
Dilge

Bugün kendim için kulaklarımın pasını sildim, siliyorum, sileceğim.
Old 28-06-2009, 00:25   #780
bürokrat

Alıntı:
Yazan Gülümse
Kolay gelsin
Teşekkür ederim sayın gülümse
Tatlı bir heyecanla çıktık yola.Umarım hayırlısı olur.
Dilge hanım ayrıca size de teşekkür ederim özelden yazdığınız başarı dilekleriniz için Benim mesaj atma yetkim olmadığı için cevap yazamadım bari buradan yazayım dedim.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi