Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Azeri TV'den Inciler :)

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 18-11-2006, 00:31   #1
Cest la vie

Varsayılan Azeri TV'den Inciler :)

Harika ya! Ben de Kevin Costner'in "Dragonfly-Olumsuz Ask" filmini Azeri tv'den izlemistim, yani o duygusal filmin beni ne kadar guldurdugunu tahmin bile edemezsiniz!
Old 18-11-2006, 00:40   #2
Jeanne D'arc

Bir sormacam var balalar
Gaydi gaptir gaptir
Çaya gaamaltiya gatar
Dimeli nedir nedir
Miskimit denince ahla
Tamam şindi gaptim
Heman onun adi düşer
Eti Eti Eti !..
Old 18-11-2006, 23:04   #3
Av.Duygu Keleş

Azerbaycan da üniversite eğitimi alan bir abimiz konuşmalara okadar alışmış olacak ki,Trabzonda dolmuşa müsait bir yerde inalim diyeceğini "Münasip bir yerde salla düşecem" demişti.E tabi damarında laz kanı akan dolmuşcu daarkaya dönüp "nedecesıınn nedecesıııııınnnnnn" deyince bizim abi çok doğal bi şekilde "eeee düşeeceeeeemmmmm" dedi.Tüm dolmuş kahkaha atmaya başladı.Bizimki yapığını anladı ama o akşam tam 5 tane evde alay konusu olmaya engel olamadı.))))))
Old 19-11-2006, 02:31   #4
Cest la vie

Bahsettigim filmde Kevin Costner, Rahibe Magdeline(Sister Magdeline)'ine ulasmak istiyor. Kadinin pesinden kosarak bagiriyor:

-Magdeline Baci, Magdeline Baciiii!

Ayrica Kevin Costner'in soyle konustugunu hayal edin: Ben yalan soylemirem, dogruyu soylirem. Hastanedeki usak menim ismimi cagirdi
Old 19-11-2006, 15:48   #5
Jeanne D'arc

Sayın Ahu,

Bir aralar ben de Azeri Tv'ye takmıştım. Latin Amerika sabun-köpüğü dizilerinden biri. Çeviri muhteşem. Adam ve kadın birbirlerine açılıyorlar, sevgilerini açıklıyorlar ama biraz da naz durumu var. Adam kadına dönüyor:

Yakın gel,
Old 20-11-2006, 17:51   #6
Cest la vie

D'arc yaziyormussun ama yarim kalmis gibi? Virgulle bitiyor arada da bir suru bosluk var ya? Arkasi yarin mi yoksa Beklemeli miyim?
Old 20-11-2006, 18:09   #7
Jeanne D'arc

Ahu, kesinlikle sizden korkulur.
Old 20-11-2006, 18:26   #8
Cest la vie

Yok inanin kotu bir niyetle sormadim.
Gercekten anlamadigim icin sordum..
Old 20-11-2006, 18:43   #9
Jeanne D'arc

Gerçekten devamı vardı ve silmiştim Geride suç delili bırakmadığımı sanıyordum. Neyse efendim devamı şöyle: Adam kadına sarılmak istiyor kadın nazlanıyor:

Yoh, uzak get, istemirem.

Çok da matah değil yani
Old 21-11-2006, 00:27   #10
Cest la vie

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
Gerçekten devamı vardı ve silmiştim Geride suç delili bırakmadığımı sanıyordum.

Ahhah, o konuda bir sey diyemem, bazi cevrelerce "dedektif gadget" olarak bilinirim
Detektif Nick ile birlikte Charlie'nin elinden kacan cok suclu yakalamisligimiz vardir

Ayrica guzelmis, neden silmissiniz ki
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi