Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Anket Sonucu: İzmir Toplantısında
Her tarih benim için uygun 4 21,05%
Tarihe göre katılmayı düşünebilirim 11 57,89%
Katılmam mümkün değil 4 21,05%
Oy Verenler: 19. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 290)

THS'liler Programlı İzmir Toplantısı

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 25-04-2010, 12:51   #91
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
İzmirli dostlar,THS'lilere
"Gelir misiniz" dediler.
Biz de, (Dost sitede okudum çok sevdim)
"Çağrıldığın yere erinme,
Çağrılmadığın yere görünme" hesabı "olur" dedik.
1 Mayıs 2010 Cumartesi günü İzmir'deyiz kısmetse.
Hadi siz de bulunun.
Hadi siz de gelin.

Dün gece yazacaktım vazgeçtim. Çağrıldık gidiyoruz, toplanıyoruz ama nerede , ne zaman buluşacağımız belli bile değil. Erken gidelim de organizasyon yapalım bari.
Old 25-04-2010, 13:54   #92
ege

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Dün gece yazacaktım vazgeçtim. Çağrıldık gidiyoruz, toplanıyoruz ama nerede , ne zaman buluşacağımız belli bile değil. Erken gidelim de organizasyon yapalım bari.

İzmir'de proğram yapmaya gerek yok ki)

-Sabah kordon'da İzmir gevrek ve boyozu ile kahvaltı,
-Ardından kemeraltı gezisi,
-öğle saatlerinde 1 mayıs şenlikleri
-daha sonra vapurla karşıyaka(veya bostanlı)
-tercih edilen duruma göre Bostanlı veya Alsancakta yemek
(Bunun için rezervasyon gerekir sadece)
-Pazar sabahı araç durumuna göre özel araçlarla Alaçatı,
(bende bir araba var ve 4 kişi alabilir, bir araba daha buluruz sanırım)

Yemek için önerilerim (önemli olan birlikte olmak"tan yola çıkarak;

1) Alsancak'ta balık restoranları
2) İlk toplantının yapıldığı tarihi Asansör(Konak'tan sonra karataş tarafında)
3) Karşıyaka da evlendirme daiesinin üstü, (burası deniz içinde oturuyor hissi veriyor insana)
4) Bostanlı'da Denizkent (Mavişehir)(açık havada izmir ışıklarını seyrederek)

İlk aklıma gelenler.

ben dönünceye kadar,ortaya bir fikir çıkmış olur bende gider rezervasyon yaptırırım.

Konaklamak için, fiyat aralığı ve tercih edilen bölge olarak arştırma yaparım.

Türkiye ile aramızda 8 saat var şimd, sizde akşam olmadan yazayım çabuk dedim

İzmir'e bekliyoruz
Old 25-04-2010, 23:22   #93
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan ege

Ben bilmem Ablam bilir.
Old 26-04-2010, 08:37   #94
Engin Özoğul

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Sevgili Engin, mesajları doğru taramışsam, Ege'miz ve Superkardeş için de 1 Mayıs için uygun. Özgür'ümüz 1 Mayıs'ta zaten özgür, katılabilir gibi. Martı'mız bir çözüm bulsa da 1 Mayıs'ta güzelim İzmir'i ve güzel insanları ziyaret etsek. Adli Tip, Suat Bey'i Ankara'ya getiremedi, İzmir'e getirir herhalde. Gülümse Dost, Nur Abla, Cengiz ALADAĞ Üstadım ne dersiniz? Atahun'u silah zoru ile getireyim mi?
(Biraz önce, bir televizyon kanalında Tolga CANDAR Superkardeş'e nazire edercesine Nesimi'den söyledi de, bu başlık aklıma geldi)

Bir düzeltme:
İsimler, anketi işaretleyen üyeler ve birebir İzmir seyahatini teati ettiğimiz dostlarımız aklımıza geldiğinden zikredilmiştir. Yoksa, "şu, şu arkadaşlarla toplanalım" diye bir düşüncemiz elbette olamaz. Aksi halde, bunun hesabını , ismi yazılmayan güzel insanlara ve öncelikle de İzmir'deki dostlarımıza nasıl veririz?

Üstadım,

Yaklaşık 5-6 gündür şehir dışında olduğumdan mesajınıza yeni yanıt verebiliyorum. Kusura bakmayın.

Hafta sonu İzmir'de olmak iyi gelecek...

Herkesi bekleriz.
Old 26-04-2010, 12:15   #95
Av.Suat Ergin

22 Nisan-Perşembe sabahı mutad toplantı yeri olan Kordon-Pasaport Kahvesinde sabah 07.30 -08.30 arasında bulundum.

3 boyoz 1 yumurta yedim. Adli Tip'in 5 boyozluk rekoruna yaklaşamadım bile.

Daha sonra Kordon'u turladım. Denizin doldurulmuş yeni halini çok beğendim. Koşu parkuru, bisiklet yolu, yürüyüş yolu çok güzel fikir. Sevgililer unutulmamış; deniz kenarına banklar konulmuş. Her şey çok güzel de, martılara ne oldu? 1 saatte iki tane yavru martı gördüm. Şiir yazacaktım ama martısız şiir olur mu?

Neyse toplantım çok güzel geçti. Gelemeyenler bir daha ki sefere inşallah.
Old 26-04-2010, 14:11   #96
Gülümse

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
22 Nisan-Perşembe sabahı mutad toplantı yeri olan Kordon-Pasaport Kahvesinde sabah 07.30 -08.30 arasında bulundum.

3 boyoz 1 yumurta yedim. Adli Tip'in 5 boyozluk rekoruna yaklaşamadım bile.

Neyse toplantım çok güzel geçti. Gelemeyenler bir daha ki sefere inşallah.

Galiba tüm THS dostları bu sene leyleyi havada gördü... Ben de bir sene önce planlanmış olan 37 yıllık arkadaşlarımla Urfa, Mardin, Midyat, Hasankeyif, Diyarbakır gezimi tamamlayıp İstanbul'uma döndüm.

Haftaya İzmir'de sevgili dostlarımla buluşmayı umut ediyorum.
Old 26-04-2010, 14:27   #97
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Gülümse
Galiba tüm THS dostları bu sene leyleyi havada gördü... Ben de bir sene önce planlanmış olan 37 yıllık arkadaşlarımla Urfa, Mardin, Midyat, Hasankeyif, Diyarbakır gezimi tamamlayıp İstanbul'uma döndüm.

Haftaya İzmir'de sevgili dostlarımla buluşmayı umut ediyorum.

Hoşgeldiniz. Tatilinizin iyi geçmesine sevindim. Bahsettiğiniz yerlere en ideal mevsim koşullarında gitmişsiniz(Anlatanların yalancısıyım).
Old 27-04-2010, 17:57   #98
Nur Deniz

Risk almayı sever, işimi riske atmaktan hiç hoşlanmam. İyi ki aramışım. Armağan Abi nin ve Sn S.B.Akyüz ün İzmir çıkarmasından haberleri yokmuş. Artık var...
Old 27-04-2010, 19:03   #99
Adli Tip

Tarih belli olduğuna göre, yeni bir anket açılsa mı?
Old 27-04-2010, 20:39   #100
ege

1 mayıs İzmir çıkartması olarak mı
Döndüm, ülkemdeyim, yarından sonra memleketim izmir deyim.

Başlığı Sn. admin 1 Mayıs İzmir buluşması olarak değiştirebilir tabi .
Old 27-04-2010, 21:24   #101
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan ege
Başlığı Sn. admin 1 Mayıs İzmir buluşması olarak değiştirebilir tabi .

Ben memurum, bu başlık altında yazamam ki..

Hoş geldiniz.
Old 28-04-2010, 12:13   #102
Av.H.Sancar KARACA

Hades Üstad ve Engin Bey'le, Sevgili Engin'in mekânı Özler'de, hafta sonu buluşması'nın ilk provasını yaptık. Akşam da, yoldaşım Atahun'un tayin edeceği mekânda Sevgili Özge YÜCEL'in de katılımı ile beşli bir prova daha (THS'ye ilişkin zararsız dedikodu) yapacağız.
Arz olunur.
Old 28-04-2010, 12:31   #103
Atahun

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Hades Üstad ve Engin Bey'le, Sevgili Engin'in mekânı Özler'de, hafta sonu buluşması'nın ilk provasını yaptık. Akşam da, yoldaşım Atahun'un tayin edeceği mekânda Sevgili Özge YÜCEL'in de katılımı ile beşli bir prova daha (THS'ye ilişkin zararsız dedikodu) yapacağız.
Arz olunur.

Abi aklıma gelmişken söyliyimde, sonra demedin deme.

Benim yükseklik fobim var. THY.' nın hostesleri, yolculuk öncesi benim psikolojimi düzeltmezlerse ilk molada inerim.

Sonra bir yerde yine buluşuruz.
Old 28-04-2010, 12:34   #104
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Atahun
Abi aklıma gelmişken söyliyimde, sonra demedin deme.

Benim yükseklik fobim var. THY.' nın hostesleri, yolculuk öncesi benim psikolojimi düzeltmezlerse ilk molada inerim.

Sonra bir yerde yine buluşuruz.
Aha!
Eee...
İzmir'e hesabı nasıl vereceğim
Old 28-04-2010, 13:44   #105
Adli Tip

Alıntı:
THS'liler Programlı İzmir Toplantısı

Alıntı:
toplantı zamanını herkese uygun olacak şekilde bir buluşma proğramı düzenlesek dedik.

Alıntı:
Yazan ege

Old 28-04-2010, 23:19   #106
ege

Ama sayın Adli Tıp Kardeşim,
Türkçe'nin oyununa gelmeyelim

proğramlıyarak İzmir'de toplanmak ile
toplanılan İzmir'de proğram yapmak aynı şey değil ki.

(bunu ingilizceye çevirip bir amerikalıya anlatmak çok eğlenceli olurdu
Old 28-04-2010, 23:22   #107
ege

Alıntı:
Yazan Atahun
THY.' nın hostesleri, yolculuk öncesi benim psikolojimi düzeltmezlerse ...

bu kısma ait yorumları, İzmir'de yapalım bari))))))

molayı dönüşte verirsiniz
Old 28-04-2010, 23:37   #108
Nur Deniz

Biletimi sabah alıyorum.

Benimde yolculuk korkum var ama yenmeye çalışacağım. Otobüslerde host yok değil mi?
Old 29-04-2010, 11:46   #109
Nur Deniz

Biletimi aldım. Daha önce aynı firmaya geçen sene düzenlenmeye çalşılan ama ertelenen toplantı için 2 kez yer ayırtıp , 2 kez bilet alıp, bir kez saat değiştirtip sonra da iptal ettirmiştim. İyi ki beni kovmadılar çünkü en uygun saat sadece o firmada vardı.

Yarın gece (cumayı cumartesiye bağlayan) 01:30 da buradan yola çıkıyorum. Sabah 08:30 da İzmir de olacağım.

Not: Sn Ege, az önce yanıtlamadığınız çağrı benimdi.
Old 29-04-2010, 14:40   #111
supernatural

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Biletimi aldım. Daha önce aynı firmaya geçen sene düzenlenmeye çalşılan ama ertelenen toplantı için 2 kez yer ayırtıp , 2 kez bilet alıp, bir kez saat değiştirtip sonra da iptal ettirmiştim. İyi ki beni kovmadılar çünkü en uygun saat sadece o firmada vardı.

Yarın gece (cumayı cumartesiye bağlayan) 01:30 da buradan yola çıkıyorum. Sabah 08:30 da İzmir de olacağım.

Not: Sn Ege, az önce yanıtlamadığınız çağrı benimdi.

Nurlu abla nerde ineceğini biliyorsun demi birde burdan tarif edeyim ne dersin İzmir'e Ankara'a yolundan geleceğine göre Girişte Nilüfer otobüs şirketine ait bir alan var sağ tarafta orda iniyorsun ve alooooooooooo supernatural diyorsun ben geliyorum

Eğer Manisa'dan gelecek ve karşılanacaklar varsa lütfen bornova kavşağında ininiz ve aloooooooo diyiniz

eğer Aydın istikametinden otobandan geliyorsanız sizde Nur abla gibi Nilüferde ininiz
Old 29-04-2010, 14:42   #112
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan supernatural
Nurlu abla nerde ineceğini biliyorsun demi birde burdan tarif edeyim ne dersin İzmir'e Ankara'a yolundan geleceğine göre Girişte Nilüfer otobüs şirketine ait bir alan var sağ tarafta orda iniyorsun ve alooooooooooo supernatural diyorsun ben geliyorum

Eğer Manisa'dan gelecek ve karşılanacaklar varsa lütfen bornova kavşağında ininiz ve aloooooooo diyiniz

eğer Aydın istikametinden otobandan geliyorsanız sizde Nur abla gibi Nilüferde ininiz

Çanakkale istikametinden gelenler yolunu kaybetsin yani.
Old 29-04-2010, 14:48   #113
supernatural

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Çanakkale istikametinden gelenler yolunu kaybetsin yani.

Efenim İstanbul tarafından gelecekler Manisa yolunu kullanacaklarından dolayı Ayrıca İstanbul-Çanakkale-Manisa yazmadım
Old 29-04-2010, 14:49   #114
halit pamuk

Alıntı:
Yazan Kardan Adam

Dikkat edin örgüt suçlaması ile karşı karşıya kalmayın. Biliyorsunuz, bu ülkede artık herşey olur.
Old 29-04-2010, 14:50   #115
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Adnan Koray
Dikkat edin örgüt suçlaması ile karşı karşıya kalmayın. Biliyorsunuz, bu ülkede artık herşey olur.

Ben niye tek başıma gidiyorum sanıyorsunuz?
Old 29-04-2010, 14:52   #116
halit pamuk

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Ben niye tek başıma gidiyorum sanıyorsunuz?

İyi yolculuklar.
Old 29-04-2010, 14:53   #117
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Adnan Koray
İyi yolculuklar.

Hepimize.
Old 29-04-2010, 15:01   #118
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Arz olunur.
Ve son dakikada Hades'in becerisiyle Kuzen de katıldı. Evin -yasal olmayan-reisi, "akrabalarınla tanıştır beni" deyince İTÜ Evi'nde 7'li toplandık. Sevgili Adnan Koray'ın sözünü ettiği örgütü tamamladık.
"Nasıl bir toplantı oldu" diye soran olmadığı için ayrıntı veremiyoruz.
Sevgili Özge'nin objektifi yansıtır herhalde.
Saygı ve selam.
Sayın Adnan Koray;
Hadi siz de gelin İzmir'e desem...
Old 29-04-2010, 15:04   #119
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Ve son dakikada Hades'in becerisiyle Kuzen de katıldı. Evin -yasal olmayan-reisi, "akrabalarınla tanıştır beni" deyince İTÜ Evi'nde 7'li toplandık. Sevgili Adnan Koray'ın sözünü ettiği örgütü tamamladık.
"Nasıl bir toplantı oldu" diye soran olmadığı için ayrıntı veremiyoruz.
Sevgili Özge'nin objektifi yansıtır herhalde.
Saygı ve selam.

İzmir in objektifi kim olacak acaba? Şimdiden çok merak ediyorum. Keşke Elkan Bey olsaydı. O çok güzel çekiyor. Cengiz Abi gibi değil.
Old 29-04-2010, 15:06   #120
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan supernatural
Efenim İstanbul tarafından gelecekler Manisa yolunu kullanacaklarından dolayı Ayrıca İstanbul-Çanakkale-Manisa yazmadım

Ben geçen hafta İzmir'den dönüşte Çanakkale yolunu kullanmıştım. Şehper Hanım Ayvalık'tan nasıl gelecek peki?
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi