Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Nerelİsİnİz?

Yanıt
Old 17-09-2012, 22:48   #151
üye19891

Ben de dunyaliyim demek istiyorum soranlara. Savaslar hep birilerinin daha iyi şartlarda yaşaması için yapılıyor; halbuki herkes esit yasamali...
Old 19-09-2012, 10:43   #152
Av_Ece Altunay Önal

Halkının savaşa karşı verdiği direnişten gurur duyan bir AntaKya'lı! Umarım hep öyle kalır...
Old 26-01-2013, 00:06   #157
Abalı

Alıntı:
Yazan C_OKYAY
Amca mi, dayi mi ?
Neredensin sen?

Sanırım bana sordunuz...

Amca da dayı da... Ana baba Kahramanmaraşlı benim...

Siz de mi Kahramanmaraşlısınız?
Old 09-07-2014, 12:00   #159
avukatt09

Alıntı:
Yazan hakkaniyet_
Doğma büyüme Aydınlıyım.Anne tarafımdan Lozan mübadilliğim de var bir mübadil torunu olarak .Mübadele de önemle üzerinde durulması gereken, başlıca bir araştırma konusu benim için.Küçüklüğümde oraların muhabbetlerini dinlerdim anneannemden.Mübadele denince oralardan buralara yaşananlar gelir hep aklıma.Aydın ise canım memleketim. Bence tam yaşanası bir yer.Her yere yakın olan konumu,havası,ot yemekleri,bereketli toprakları,denizi...Eeee ne demişler;Aydın'ın dağlarından yağ,ovalarından bal akar.

bende aydınlıyım ve mübadil torunuyum akraba cıkacaz simdi
Old 09-07-2014, 15:48   #160
Cumhur Okyay

Alıntı:
Yazan Abalı
Sanırım bana sordunuz...

Amca da dayı da... Ana baba Kahramanmaraşlı benim...

Siz de mi Kahramanmaraşlısınız?

Amca: Kayseri, Dayı: Siirt....
Beni sorarsan,İlk, Orta, Lise, Fakülte vd. Ankara.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 2 (0 Site Üyesi ve 2 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,05184889 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.