Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

Darp raporu aldım eşime hakim ne ceza verır?

Konuyu Kilitleyin
Old 15-09-2013, 20:12   #1
Ağaç

Önemli Darp raporu aldım eşime hakim ne ceza verır?

Eşimle kavga ettık eşim bana vurdu bende hastaneden darp raporu aldım sonra ifademi aldılar o anlık sinirle abartarak anlattım ama eşimden şikayetci olmadım şimdi bariştık ama savcılıkdan eşimin ifadesini almak için çağrıldı eşim ifadesinde sinirlendim kendimi hakım olamadım eşime 1tokat attım dedı ama pişman olduğunu söyledi ve eşimlede bariştığını söyledi ben şikayetci olmadiğim halde mahkeme olucağini söyledi savcı benim ne yapmam gerekiyor eşimin hapse girmesini istemiyorum dilekçe versem mi şikayetçi değilim diye faydası olur mu delirtmek üzereyim eğer eşim hapis cezası yerse esas o zaman yuvam bozulacak nütfen bilgi verirmisimiz ....acilll
Old 16-09-2013, 06:49   #2
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Ağaç
Eşimle kavga ettık eşim bana vurdu bende hastaneden darp raporu aldım sonra ifademi aldılar o anlık sinirle abartarak anlattım ama eşimden şikayetci olmadım şimdi bariştık ama savcılıkdan eşimin ifadesini almak için çağrıldı eşim ifadesinde sinirlendim kendimi hakım olamadım eşime 1tokat attım dedı ama pişman olduğunu söyledi ve eşimlede bariştığını söyledi ben şikayetci olmadiğim halde mahkeme olucağini söyledi savcı benim ne yapmam gerekiyor eşimin hapse girmesini istemiyorum dilekçe versem mi şikayetçi değilim diye faydası olur mu delirtmek üzereyim eğer eşim hapis cezası yerse esas o zaman yuvam bozulacak nütfen bilgi verirmisimiz ....acilll

Sayın konuk,
Eşe karşı işlenen bu tür suçlar şikayete bağlı değildir, siz şikayetten vazgeçseniz bile soruşturma ve dava devam eder. Davada şikayetçi olmamanız eşinizin lehine yorumlanır ve eşinizin sabıkası da yoksa hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verilebilir.
Açılacak davada eşinizin bir avukat tarafından savunulması yararına olacaktır.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi