Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Haberleri Hukuk Haberleri, duyuruları, güncel hukuki gelişmeler. [Haber Ekleyin]

Siteye Gönderilen Hukuki Çalışmalar Hakkında

Yanıt
Old 12-12-2003, 21:41   #1
Admin

Varsayılan Siteye Gönderilen Hukuki Çalışmalar Hakkında

Siteye son birkaç aydır gönderilen hukuki çalışmaları teknik bir çalışma nedeniyle henüz yayınlayamadım. Açıkçası 30-40 adet makale birikti (ki bir kısmının güncel hukuki olaylarla ilgili olduğunun da farkındayım) ancak bunların yayına girmesi bir süre daha zaman alacak.

Gecikmenin sebebi hukuki incelemeler bölümünün baştan aşağı yenilenmesi ile ilgili bir teknik çalışma. Bu bölümü yeni baştan tasarlıyorum ve yazarların kendi çalışmalarını siteye kendileri ekleyecekleri, okuyucuların çalışmalara yorum katabileceği, yazarlarla temasa geçebileceği yeni bir sistem üzerinde çalışıyorum ancak gerek vakit yokluğundan, gerekse sistemi mükemmelleştirme uğruna aylardır bu çalışmayı bitiremedim.

Gecikme için yazarlardan özür dilerim. Çalışmanın bitişi ile ilgili kesin bir tarih veremeyeceğim ancak "yakında" diyebilirim.

Bu çalışma süresince de sitede yayınlanmak üzere bana hukuki çalışmalarınızı iletebilirsiniz. Çalışma biter bitmez, bana gönderilen tüm çalışmaları siteye ekleyeceğim.
Old 13-12-2003, 09:36   #2
Armağan Konyalı

Sayın Admin,

Güncel olanları herhangi bir bölümde şimdiden yayınlanması ile güncellik yakalanabilir diye düşünüyorum. Örneğin:

''Makaleler'' başlığı altında ''mesleki dayanışma'' alanında açılacak bir alanda makaleler yayınlanabilir.

''Fıkralar''
''bugün kendimiz için ne yaptık''
''Refya'nın köşesi'' gibi başlıklar benzeri bir konu birliği ''makaleler'' de de sağlanabilir.

Gerçi üyelerin makalelere yanıtlar, sorular , eleştiriler getirmesi böylesi dar bir alanda yaratacağı karışıklık nedeni ile mümkün olmazsa da, bu alan geçici olacağından sakıncası da geçici olacaktır.

Sizin gönlünüzde yatan ''hukuki incelemeler'' alanı layıkı ile hazır olduğunda bu makaleler o alana taşınabilir. Böylelikle güncel olanlar sıcak sıcak şimdiden üyelere sunulmuş olur;
Mükemmeliyetçiliğimizin geciktiriciliğinden acilen kurtulmuş oluruz.

Konuyu sizin kadar düşünmediğim halde size öneri getirme cesaretimi cehaletime verip bağışlayınız.

Saygılarımla

Bir Dost
Old 13-12-2003, 11:47   #3
Admin

Evet haklısınız. Ancak bu defa teknik çalışmayı yakında bitirmek konusunda daha ümitli olduğumdan, son bir kez süre isteyeceğim ve eğer çalışmayı bitiremezsem sizin önerinizi hayata geçireceğim.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi