Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Haberleri Türk Hukuk Sitesi duyuru, ilan ve haberleri.

Anket Sonucu: Vergi Hukuku Semineri bu şehirde düzenlenirse mutlaka katılırım:
İstanbul 24 45,28%
Ankara 13 24,53%
İzmir 12 22,64%
Antalya 8 15,09%
Birden Fazla Seçenek İşaretlenebilen Anket. Oy Verenler: 53. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 296)

Vergi Hukuku Semineri için Şehir Seçimi

Yanıt
Old 23-05-2010, 09:26   #1
Admin

Varsayılan Vergi Hukuku Semineri için Şehir Seçimi

Sayın Üyeler,

THS Mali Hukuk Çalışma Grubumuz Adli Tatil içinde bir vergi hukuku semineri düzenlemeyi planlıyor. En fazla ilgi ve katılımın olacağı şehrin seçimi için bir anket yapmak istedik. Bu seminere katılmayı isteyen üyelerimizin, seminerin hangi şehirde düzenlenmesini istediklerini belirtmelerini rica ederiz.

Ankete temenni bildirmek için iştirak edilmemesini, sadece işaretlenen şehirde düzenlenmesi durumunda MUTLAKA KATILACAK üyelerimizin oy vermesini rica ederiz.

Eğer ankette yer almayan bir şehrin ankete eklenmesini isterseniz lütfen bu konu başlığı altına şehir ismini yazınız, eğer 3 üyemiz daha sizin istediğiniz şehri mesajlarıyla desteklerse, o şehri de ankete ilave edeceğiz.

Old 23-05-2010, 13:46   #2
Muhsin KOÇAK

Sayın Admin Katkı ve zahmetleriniz için öncelikle teşekkür ediyorum.
Daha önce katılacakları yönünde oy veren üyelerimizin bu forumda hangi ilde düzenlenmesini istediklerine yönelik oy kullanmalarını rica ediyorum.

selam ve saygılar.
Old 25-05-2010, 12:37   #3
Av.Seda ALÇINAR

Merhaba,

Esasen takribi tarih de verilebilse o tarihlerde şehir dışında olup olmayacağımızı da kestirebilir, ya da tatillerimizi ona göre ayarlayabiliriz. Aksi halde mutlaka gelirim dediğimiz halde tarih uygun olamazsa taahhüdümüzü ihlal etmiş olacağız.
Old 25-05-2010, 13:13   #4
Muhsin KOÇAK

Sayın Selda Hanım, Tarihi verebiliriz ancak vereceğimiz tarihte katılmak isteyen meslektaşlarımıza uygun olmayabilir şimdilik, ancak katılım ve talepleri görür isek ona göre tarih konususunda da bir anket düzenleyebiliriz, biz de katılmak isteyen bütün meslektaşlarımızın katılmasını isteriz, zira vergi hukuku Türkiye de bakir bir hukuk dalı ve gerçekten de bilinmeyen ve bilinmesi gereken kuralları vardır, doğru kararların alınmasına ışık tutacak ve hak kaybını önleyecek bilgilerin aktarılması bilinmesi elbette çok önemlidir, adli tatil dönemine denk gelirse daha fazla meslektaşımızın katılabileceğini düşünüyorum, o doğrultuda bir talep gelmez ise anket sonucuna göre bir tarih belirlemek zorunda kalacağız elbette, organızasiyonu sayınn Engin Bey yapacağından onun alacağı kararlara uyacağız.
selamlar
Old 27-05-2010, 19:38   #6
üye25928

Konya'nın seçeneklerde olmaması üzücü.
Old 28-05-2010, 00:12   #7
Muhsin KOÇAK

Alıntı:
Yazan Admin
Sayın Üyeler,

Eğer ankette yer almayan bir şehrin ankete eklenmesini isterseniz lütfen bu konu başlığı altına şehir ismini yazınız, eğer 3 üyemiz daha sizin istediğiniz şehri mesajlarıyla desteklerse, o şehri de ankete ilave edeceğiz.

Sayın adminin dediği gibi seçeneklerde yer almayan şehir için en az 3 kişi yazarsa ankete eklenebilecektir

selamlar
Old 28-05-2010, 00:23   #8
Muhsin KOÇAK

Seçenek oylamalarına bakılırsa istanbul en büyük olasılık görünüyor, gönül isterdi ki oylamaya katılan her üyemize bilgiyi sunabilelim, ancak şu aşamada antalya için bir başka alternatif vardır, Belediyelere yönelik hazırlanan ve organizasyonu başka bir kurum tarafından üstlenen bir seminer daha sunacağız, 25-29 Haziran 2010 tarihleri arasında aşağıda vereceğim adreste seminer geçrekleştirilecektir. Antalya ve civarında oturan meslektaşlarımızın katılmaları mümkündür.

Seminer Adresi

Porto Bello Otel
Konyaaltı / Antalya
( Programı da JPG resim olarak ekleyecektim ancak beceremedim )
Old 30-05-2010, 13:38   #9
selcukgulten

Seminerinize katılmak istiyorum. Yeni seminerinizin tarihi belli olduğunda mutlaka katılacağım. Şimdiden teşekkür ederim.
Old 02-06-2010, 06:32   #10
av.murat kılıç

Merhaba
Seminer İstanbul'da olursa katılırım. Veya ege veya akdeniz sahillerinde bir yerde hafta sonu olursa katılabilirim.

Ayrıca Muhsin Beye bir sorum olacak. Yukarıda yazdığınız Antalya'daki seminer 4 gün sürüyor. Ben ancak cumartesi pazar gelebilirim. Bu mümkünmü dür? Otel ücreti ve/veya seminer ücreti hakkında bilgi verirmisiniz?
Old 02-06-2010, 14:34   #11
Muhsin KOÇAK

Murat bey merhaba

Antalya'daki seminere cumartesi pazar katılabilirsiniz elbette, otel ücret konusunda ise, organizasyonu düzenleyen firma ile görüşüp size bilgi vereyim, en kötü koşılda misafirim olarak seminere katılabilir sadece otel ücretini ödersiniz.

selamlar
Old 03-06-2010, 23:41   #12
Recep Gürkan KARAKAŞ

Sn.Admin
Seminerin süresi (kaç gün ve günde kaç saat süreceği) ile katılma koşulları (konaklama yemek ve seminer ücreti gibi) bilgilerin belirtilmesi halinda karar vermek daha kolay olacaktır.
Old 25-06-2010, 00:54   #13
Muhsin KOÇAK

Değerli TSH üyeleri, yukarıda seminer yerinin belirlenmesine ilişkin yayımlanan ankette yer alan Antalya ili için evet diyenlerin sayısı az ve seminerin antalya da yapılma olasığı yok olmakla birlikte, Antayla da yapılmasına onay veren üyelerimiz için bir alternatif mevcuttur. 26-29 harizan tarihleri arasında Konyaaltı Porto Bella otelde düzenlenecek olan bir seminerimiz var, bu seminer sunumunuda ben yapıyorum, Antalya ve çevresinde oturup evet oyu veren üyelerimizin istemeleri durumunda bu seminere kalılabileceklerini belitrmek istiyorum, dolayısıyla anket sonucuna göre istanbul da düzenlenmesi muhtemel olan seminere katılma olanağı bulamayacak olan üyeşerimize bir alternatif olarak düşünülebilir ve istemeleri durumunda bu seminere katılabilirler, zira seminer konuları ayı olacağından verimli bir çalışma olacağını belitmek isterim.
katılmak isteyen üyelerimiz bana cep telefonumdan ve gerekse e-mail veya özel mesaj ile ulaşabilirler. seminer 26 haziran 2010 cumartesi saat 09:30 da başlayıp pazartesi akşam 19'a kadar tüm gün devam edecektir.

iletişim

e-mail: muhsin@muhsinmocak.net

seminer porgramı : http://www.tebiat.com.tr/img/editor/...29_haziran.pdf
Old 17-07-2010, 12:59   #15
Muhsin KOÇAK

Merhabalar, Seminer istanbul'da verilecektir, seminer tarihleri için görüş ve önerilerinizi bekliyorum
selam ve saygılar
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi