Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Anket Sonucu: Kaç Kişi Katılacaksınız
1 kişi katılacağım 3 42,86%
2 kişi katılacağım 0 0%
2 kişiden fazla oluruz 0 0%
Şimdi mi söylenir 5 71,43%
Birden Fazla Seçenek İşaretlenebilen Anket. Oy Verenler: 7. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 292)

1 Mayıs 2010- Sayın Gemici'ye Hoşgeldin Toplantısı

Yanıt
Old 28-04-2010, 12:33   #1
Av.Suat Ergin

Varsayılan 1 Mayıs 2010- Sayın Gemici'ye Hoşgeldin Toplantısı

THS'nin değerli üyelerinden Sayın Gemici 1 mayısta İstanbul'da olacak...Bu nedenle yemekli sohbet toplantısı yapmayı düşünüyoruz. Katılmak isteyenler anketi işaretlemeyi unutmasın. Mekan henüz belli değil. Muhtemelen Beyoğlu-İstiklal Caddesine yakın bir yer olur. Toplantı duyurusu geç yapıldığı için yer ayarlanamadı. Bu yüzden önerilere açığız.
Old 28-04-2010, 23:09   #2
ege

hemen muhalefet şerhi koyuyorumm,

1 mayıs ta Sn. Gemici ile birlikte akşam saatinde İzmir'de olmak daha güzel fikir değil mi??

maliyet uçak parası olacaksa paylaşırız olur biter.)

Sevgili Suat, cevaplarından önce imzanı hatırlatırım;

"gerçekçi ol, imkansızı iste!!"

imkansız yoktur!

(imza: provakatör ege )
Old 28-04-2010, 23:14   #3
ege

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
THS'nin değerli üyelerinden Sayın Gemici 1 mayısta İstanbul'da olacak.. Bu yüzden önerilere açığız.

ben de öneride bulundumdu
Old 28-04-2010, 23:18   #4
Adli Tip

Alıntı:
Yazan ege
hemen muhalefet şerhi koyuyorumm,

1 mayıs ta Sn. Gemici ile birlikte akşam saatinde İzmir'de olmak daha güzel fikir değil mi??

maliyet uçak parası olacaksa paylaşırız olur biter.)

Sevgili Suat, cevaplarından önce imzanı hatırlatırım;

"gerçekçi ol, imkansızı iste!!"

imkansız yoktur!

(imza: provakatör ege )

Sayın ege'nin fikri, süper fikir.

Alternatif fikir: 3 mayıs olsun, İzmir'e gidecek İstanbullular da Sayın Gemici'yle tanışabilsin.
Old 28-04-2010, 23:42   #5
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
THS'nin değerli üyelerinden Sayın Gemici 1 mayısta İstanbul'da olacak...Bu nedenle yemekli sohbet toplantısı yapmayı düşünüyoruz. Katılmak isteyenler anketi işaretlemeyi unutmasın. Mekan henüz belli değil. Muhtemelen Beyoğlu-İstiklal Caddesine yakın bir yer olur. Toplantı duyurusu geç yapıldığı için yer ayarlanamadı. Bu yüzden önerilere açığız.

Gelirim. Elkan da gelir. Bir de Martı kardeş geliyor İstanbul'a o gün.
Old 29-04-2010, 12:51   #6
Gemici

Ben de "Şimdi mi söylenir" şıkkını işaretledim, kendi kendime kızdığımı belirtmek için.
Mazaretlerim:
İstanbul'da halletmek istediğim bir iki özel konu var; bunlardan bir toplantı için zaman ayırabilir miyim, bilmiyordum.
Bir ara 1 Mayısta İzmire bile gidebilirim diye düşünmüştüm. Zaman azlığından ve bahsettiğim işlerden dolayı vaz geçtim.
İstanbul'da sadece üç gün kalacağım için İzmir'e gelebilmem olanaksız. Teklif için candan teşekkürler Sayın ege.
İzmir toplantısına karşı alternativ bir toplantıya sebep olduğum için kusra bakmayın lütfen.
İzmire gitmeyip İstanbul'daki toplantıya gelebilecek olan/gelen THS'lilerle güzel bir akşam geçirebilmenin ve sadece yazılarından tanıdığım dostları tanıyabilmenin sevinci içindeyim.

Saygılarımla
Old 29-04-2010, 13:49   #7
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Gelirim. Elkan da gelir. Bir de Martı kardeş geliyor İstanbul'a o gün.

Abi sen zaten mutlaka gel. Çünkü toplantı senin sayende yapılıyor.
Old 29-04-2010, 14:06   #8
Av.H.Sancar KARACA

"En Avrupa"mız ile tanışmayı çok arzu ediyordum.
Kısmet başka bahara. Bu nedenle üzgünüm.
Sayın Gemici, hoş geliyorsunuz. Umarım hoş da bulursunuz "güzel ve yalnız ülkemiz"i.
İstanbul'lu dostlarımız en güzel biçimde ağırlayacaklardır biliyorum.
Selam ve saygı ile.
Old 30-04-2010, 00:51   #9
ege

Alıntı:
Yazan Gemici
Ben de "Şimdi mi söylenir" şıkkını işaretledim, kendi kendime kızdığımı belirtmek için.
Mazaretlerim:
İstanbul'da halletmek istediğim bir iki özel konu var; bunlardan bir toplantı için zaman ayırabilir miyim, bilmiyordum.
Bir ara 1 Mayısta İzmire bile gidebilirim diye düşünmüştüm. Zaman azlığından ve bahsettiğim işlerden dolayı vaz geçtim.
İstanbul'da sadece üç gün kalacağım için İzmir'e gelebilmem olanaksız. Teklif için candan teşekkürler Sayın ege.
İzmir toplantısına karşı alternativ bir toplantıya sebep olduğum için kusra bakmayın lütfen.
İzmire gitmeyip İstanbul'daki toplantıya gelebilecek olan/gelen THS'lilerle güzel bir akşam geçirebilmenin ve sadece yazılarından tanıdığım dostları tanıyabilmenin sevinci içindeyim.

Saygılarımla
Alternatif bir toplantı diyemeyiz sayın gemici ,sadece"keşke" diyebileceğimiz bir zaman olurdu, sizi de görmek isterdik aramızda.
ama yine de bu duygu bile yeter. sn.kardanadamın dediği gibi inşallah başka zamana
hoşgelmişsiniz İstanbul'a diyeyim şimdiden.
"gönüller bir olsun" değil mi?

saygılar
Old 30-04-2010, 12:10   #10
Gülümse

Malesef 1-3 Mayıs tarihlerinde İzmir'de olacağım için Sayın Gemici ile tanışma fırsatını kaçırıyorum.
Old 30-04-2010, 16:18   #11
Av.Suat Ergin

Toplantı mekanı Karaköy Afrodit Restaurant. Nefis boğaz manzarası eşliğinde güzel bir sohbet diliyorum. Mekanın sitesi aşağıdaki linktedir:

http://karakoyafrodit.com/

Toplantı saat:20.00 de başlayacaktır. Erken giden Av.Elkan Albayrak'ın ismini vererek, bizim için ayrılan yere oturabilir.
Old 30-04-2010, 16:21   #12
Atahun

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Toplantı mekanı Karaköy Afrodit Restaurant. Nefis boğaz manzarası eşliğinde güzel bir sohbet diliyorum. Mekanın sitesi aşağıdaki linktedir:

http://karakoyafrodit.com/

Toplantı saat:20.00 de başlayacaktır. Erken giden Av.Elkan Albayrak'ın ismini vererek, bizim için ayrılan yere oturabilir.

Afrodit ha!

Herkese bol sohbet ve iyi eğlenceler diliyorum.
Old 30-04-2010, 16:37   #13
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Atahun
Afrodit ha!

Kısmet Abi

Alıntı:

Ben de İzmir'deki toplantıda herkese bol sohbet ve iyi eğlenceler diliyorum.
Old 01-05-2010, 10:12   #14
Av.Duygu Işık Behrem

Alıntı:
Yazan Av. Suat Ergin
Ben de İzmir'deki toplantıda herkese bol sohbet ve iyi eğlenceler diliyorum.

Herkes İzmir'de bir toplantıdan bahsediyor fakat ben bile bir İzmir'li olarak henüz toplantının nerede ve ne zaman yapılacağından bihaberim. Sayın Aladağ, "siz iyisi mi yeri belli olan bir toplantıya gelin" şeklinde bir öneri sunarak İstanbul toplantısına atıf yapmış, artık ben ciddi ciddi bu teklifi değerlendirmeye başlasam mı acaba?

Bu arada tarihte bir ilk; aynı tarihte iki farklı ilde iki farklı THS toplantısı yapılacak.

İstanbul toplantısına katılacaklara İzmir'den selam ederken, Sayın Gemici'ye de hoşgeldiniz dileklerimi iletiyorum. Sizinle tanışabilmeyi bizler de isterdik, herkesin dediği gibi; inşallah bir başka zamana.
Old 01-05-2010, 15:28   #15
Av.Suat Ergin

Saim Abi,

1 Mayıs kutlamaları çoşkuyla yapıldı. Ortalık süt liman...Dolayısıyla mazeretin kalmadı.
Old 01-05-2010, 16:03   #16
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Saim Abi,

1 Mayıs kutlamaları çoşkuyla yapıldı. Ortalık süt liman...Dolayısıyla mazeretin kalmadı.

Abi tebrik ederim. Gözün aydın. Valla daha yeni levreklerimle eve geldim... Sizlere afiyet olsun, bana da... Sayın Gemici'ye sevgi ve saygılar...
Old 01-05-2010, 16:04   #17
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
Abi tebrik ederim. Gözün aydın. Valla daha yeni levreklerimle eve geldim... Sizlere afiyet olsun, bana da... Sayın Gemici'ye sevgi ve saygılar...

Abi, sen bilirsin. Sana da afiyet olsun.
Old 01-05-2010, 17:30   #18
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Kısmet Abi

Bence de kısmet denilebilecek bir yere benziyor. Aman dikkat Suat abi. Tedbiren yoğurt da ye...
Old 02-05-2010, 12:01   #19
Av.Suat Ergin

Tek kelime ile harika bir geceydi. Katılanlara ve özellikle Sayın Gemici'ye teşekkürlerimle.
Old 02-05-2010, 16:39   #20
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Tek kelime ile harika bir geceydi. Katılanlara ve özellikle Sayın Gemici'ye teşekkürlerimle.
E, diyeceğin başka bir şey yok mu, hepsi bu mu ? ))
Old 02-05-2010, 22:34   #21
Av.Habibe YILMAZ KAYAR

Gecikerek

Muhteşem İstanbul manzarasında Gemici ve yaşamına eşlik eden dostları ile birlikte bir zamanı paylaşmak çok keyifliydi.

Teşekkürler))
Old 02-05-2010, 22:48   #22
ege

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

bizim toplantımızda öyleydi ve kulaklarınızı da çınlattık, selamlarımızla
Old 02-05-2010, 22:57   #23
Av.Elkan

Güzel bir mekanda, güzel dostlarla güzel bir akşam yemeği eşliğinde keyifli bir sohbetti. Katılan herkese teşekkürler..
Old 03-05-2010, 06:28   #24
Av.Cengiz Aladağ

Sayın Gemici ve harika arkadaşları ile tanıştığım için mutluyum. Martı Derya iyi ki gelmiş, bu kez biraz daha fazla sohbet edebildik. Elkan'a böyle güzel bir mekanı seçtiği için teşekkür ederim. 10 kişi o akşam güzel eğlendik, İzmir'i kıskanmadık.
Old 03-05-2010, 08:20   #25
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Sayın Gemici ve harika arkadaşları ile tanıştığım için mutluyum. Martı Derya iyi ki gelmiş, bu kez biraz daha fazla sohbet edebildik. Elkan'a böyle güzel bir mekanı seçtiği için teşekkür ederim. 10 kişi o akşam güzel eğlendik, İzmir'i kıskanmadık.
Biz de kıskanmadık Üstadım.
Ama, "Orada ya da burada, keşke beraber olsaydık" diye düşünmedim desem yalan olur.
Old 03-05-2010, 09:40   #27
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan ege
bizim toplantımızda öyleydi ve kulaklarınızı da çınlattık, selamlarımızla

Sizin toplantınızın kötü geçmesi mümkün değil ki. As kadronun çoğu ordaymış. Biz de İzmir'dekilerin kulaklarını çınlattık. Bizden de selamlar.
Old 03-05-2010, 09:41   #28
supernatural

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ

Keşke gelebilseydiniz Cengiz abi.İnşallah Adli Tip İzmir'e Hoş geldin partisinde acısınız çıkarırız
Old 03-05-2010, 09:43   #29
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Elkan'a böyle güzel bir mekanı seçtiği için teşekkür ederim.

Evet, Elkan Abi özel bir teşekkürü hak ediyor. Hem sigara içilebilecek bir mekandı (Sayın Admin çatıdaydık.); hem meze ve balıkları çok güzeldi; hem de manzara muhteşemdi. Neden daha önce keşfetmedik diye hayıflandım doğrusu.
Old 03-05-2010, 09:52   #30
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Biz de kıskanmadık Üstadım.
Ama, "Orada ya da burada, keşke beraber olsaydık" diye düşünmedim desem yalan olur.

Üstadım dediğiniz gibi, keşke hep beraber olabilseydik. Mekanları güzelleştiren manzara değil, insanlar çünkü...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi