Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS Ailemizin Babası: Admin

Yanıt
Old 04-09-2007, 20:59   #61
Av.Mehmet Saim Dikici

Bu topikte bir eksiklik var. Sayın Admin hakkında yazılan ve tümü olumlu bulunan görüşlerin hepsi doğrudur, fazlası yok eksiği vardır. Ancakkk...

Böyle bir adminle hayatı paylaşmak bir bayan için önemli bir hoşgörü, anlayış, eşine duyulan büyük bir sevgiyi de zorunlu kılmaz mı? Bayan Admin'in katkısını unutmayalım lütfen.

Ps: Bu arada çaktırmadan lüteratüre bir katkı sunmuş oldum galiba. "Bayan admin"

En temadi saygılarımla.
Old 04-09-2007, 21:04   #62
Doç. Dr. Özge Yücel

Bağlaçlar küçük harfle yazıldığı için v küçüktür. Dil Derneği'nin 2005 basım tarihli Yazım Kılavuzu'nda "Yazı başlıklarının her sözcüğü büyük harfle başlar; başlıkta geçen 've, de, ile, ki, ya, ya da' bağlaçlarıyla 'mi' soru eki küçük harfle yazılır. Başlığın tümü büyük harfle yazılmışsa bunların da büyük yazılması gerekir" biçiminde bu kural belirtilmiştir.
Saygılarımla
Old 04-09-2007, 21:13   #63
Engin Özoğul

Özge'nin "Hukuk ve(buradaki ve küçük harfle başlıyor) Türkçe Çalışma Grubu Koordinatörü" olarak atanmasını öneriyorum. En azından eş zamanlı koordinatör olsun
Old 04-09-2007, 21:17   #64
Av.Suat Ergin

Oy ve öneri hakkın olabilmesi için üye olman gerekir.

Ama itiraf edeyim ki önerini destekliyorum.

Özge'ye teşekkürlerimle...

Saygılarımla
Old 04-09-2007, 21:21   #65
Doç. Dr. Özge Yücel

Suat Beyin bir yanlışını bulmak ve düzeltmek benim için yeterince zor, daha çok mahcup etmeyiniz
Canım koordinatörüme en içten saygılarımla,
Old 04-09-2007, 21:28   #66
Jeanne D'arc

Alıntı:

Özge'nin "Hukuk ve(buradaki ve küçük harfle başlıyor) Türkçe Çalışma Grubu Koordinatörü" olarak atanmasını öneriyorum. En azından eş zamanlı koordinatör olsun

N'oluyo bakim burada?

Ulu Koordinatör'ümüze (kesme işaretini bile koydum, bakın!) karşı bir cephe, bir şirket olma durumu mu sezinliyorum hı.

Ama hani Özge Yücel'e de yakışır.

Alıntı:
Oy ve öneri hakkın olabilmesi için üye olman gerekir.

İyiydi Ulu Manutu.

Enneyardanneserdenmisalisaygılarımla.
Old 04-09-2007, 21:56   #67
Ahmet Turan

Alıntı:
Yazan Av. Mehmet Saim Dikici
Bu topikte bir eksiklik var. Sayın Admin hakkında yazılan ve tümü olumlu bulunan görüşlerin hepsi doğrudur, fazlası yok eksiği vardır. Ancakkk...

Böyle bir adminle hayatı paylaşmak bir bayan için önemli bir hoşgörü, anlayış, eşine duyulan büyük bir sevgiyi de zorunlu kılmaz mı? Bayan Admin'in katkısını unutmayalım lütfen.

Ps: Bu arada çaktırmadan lüteratüre bir katkı sunmuş oldum galiba. "Bayan admin"

En temadi saygılarımla.

katılıyorum.
Old 08-10-2007, 09:06   #68
Av.Ufuk Bozoğlu

Sn.Admin'e

THS ile tanışmaktan, üye olmaktan mutlu ve gururluyum

Bizler üye olarak, yazıyoruz; mesleki alanda, günlük tartışmalarda ve tabii lololistan'da...

Yazarken, ya büroya biri geliyor ya telefon çalıyor aklınıza gelebilecek tüm dış etkenlere açığız ve bunlar dikkatimizi dağıtabiliyor.Fakında dahi olamayabiliyoruz.

Dediğim gibi biz azami özenle yazmaya çalışıyoruz, mutlaka sayın Admin'i dolayısıyla THS'yi zora sokacak bir şeyler olabilir.

Ben yürekten inanıyorum ki sn.Admin gerçekten adaletli bir insan.

Onun görevi denetlemek ve yapınız zaten. Bu zamana kadar çıkarılan hiç bir mesajımdan rahatsızlık duymadım.

Önemli olan, sosyal fayda, bireysel iyi niyet

Herkes görevini yapıyor. Oyun kuralına göre oynanmalı.

Aslında merak ettiğim; sn.Admin yöneten olarak kalmayı istiyor mu? Bırakmak gibi bir seçeneği var mı?

Alınan her karar yoruma açıktır, orta yolu bulmaya, düzen kurmaya çalışan her
kişi eleştiri alır, kırılmalar, yanlış anlamalar olabilir.
Ama biz bir aileyiz, siz de bu ailenin babasısınız sayın Admin.

Şunu da söylemek istiyorum, iyi ki bu siteye kayıt oldum ve hepinizi tanıdım, Lololistan olmasaydı bu kadar sever miydim bu siteyi bilemiyorum, yine severdim de mesleki kalıplar içinde falan...

Biraz veya biraz fazla gülmenin kimseye zarar vermeyeceğini düşünerek, hiç bir yere gitmiyorum, kimse de bir yere gitmesin.

En katılımcı saygılarımla...

Fahri konsolos
Paçalı güvercin
Zeytin dalı ana bilim dalı başkanı
Ulusal güvenlik sekreteri
En paşa Sultan Ufuk Sultan
Old 08-12-2007, 23:13   #69
Ahmet Turan

Sayın Admin'i eskiden pek anlamazdım. Belki de anlamak istemezdim.
Sonra empati yaptım. Gene olmadı.
Sonra deneme yaptım ve O'nu anladım.
Gerçekten çok zor bir işi var.
Bu işi sabırla başarıyor.
Ama artık alışmış oyduğunu düşünüyorum.
O bu sitenin en baba babası
Old 09-12-2007, 18:46   #70
suskun_juliette

THS ile büyüdük resmen.İlk kez üye olduğumda,birinci sınıftaydım ve 16 yaşındaydımTarihi hala aklımdadır:03.03.2006..Ths doğum günümde tebrik maili göndermişti nasıl mutlu olmuştum hatırlıyorumSonra gidip geldik yine üye olduk nihayetinde.Ths gerçekten bağımlılık yaratıyor.Vazgeçemiyorsun..İkinci üye oluşum zaten üye profilimde yazmaktaŞimdi üçüncü sınıftayım.Ve ilk üye olduğumda ahdetmiştim,nickim kırmızıya dönene dek gitmeyeceğim diye.Beklemekteyim 1 yılım kaldı
Old 24-02-2009, 15:14   #71
supernatural

Neşeli

olmak ya da olmamak işte bütün mesele bu!

Ben admini feyzibuk'ta gördüm
Old 24-02-2009, 15:26   #72
Atahun

Alıntı:
Yazan supernatural
olmak ya da olmamak işte bütün mesele bu!

Ben admini feyzibuk'ta gördüm

Yanlış görmüşsünüzdür. Gördüğünüz, feyzibuk' un Admin' i olmasın?
Old 24-02-2009, 15:27   #73
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Atahun
Yanlış görmüşsünüzdür. Gördüğünüz, feyzibuk' un Admin' i olmasın?

hayır istihbaratım da var!
Old 25-02-2009, 19:56   #74
inci_hukuk

Admini bende çok merak ediyorum..Aklımda sorular var.Acaba admin hem 'admin' olarak hem de 'üye' olarak mı mevcut??Bana öyle geliyor ki admin aslında ismini bildiğimiz biri ...

her şeye rağmen ''admin bizim babamız o ne derse o olur''

saygı ve sevgiler admin baba....
Old 14-01-2010, 20:22   #75
nostaljielif

sayın admin sanırım sözlerin bittiği yerdesiniz.insanlığa hizmet için bir yola çıkan ve aynı amaca tönelecek yoldaşlar bulma başarınızdan dolayı canıgönülden teşekkürler.dileğimdirki sizin gibi adminlerin hiç tükenmemesi.
Old 05-10-2010, 10:58   #77
Av.Kaan

Konu tartışılmadan önce Admin'in kim olduğunu hiç düşünmemiştim.

Foruma dayalı internet siteleri ilk piyasaya çıktığında, öncelikle kendini tanıtmalı, muhtemel üyelerine ulaşabilmeli ve bu üyelerin merakını kazanmalı, onları heyecanlardırmalıdı ki bu kişiler üye olsun.

Bunun gerçekleşebilmesi için en sık başvurulan yöntem (arama motorlarında daha üst sıralarda çıkabilmek için) forumu çabucak canlandırmaktır. Kısacası, sitenin sahibi hemen bir kaç üyelik alır, kendi arasında konuşmalara başlar, zamanla bu konuşmalara eş dost çevresinden üyeler katılır ve orta vadede yeni üyeler... Bu tıpkı yokuş aşağıya kendi başına hızlanarak gidecek olan arabayı o yokuşa kadar itmeye benzer...

İşte, gizli (gizemli değil, gizli; kendini gizleyen hepsi o) Adminimizin de aynı yola başvumuş olması büyük olasılıktır. Dolayısıyla gizli Adminimiz, tebdil-i kıyafetle halk arasına karışan padişah gibi bazen tebdil-i nick ile aramıza karışıyor... Benden söylemesi...

Yere - göğe değil, önümüze bakarsak Admin'i görebiliriz.

(Not, forumu başlatan üyemiz ısrarla Admin'in kimliğini değil, niteliklerini konuşmak istedim dese de konunun bu yönü daha ilginç. Admin'in niteliklerini bilemeyiz, O'nu tanımıyoruz. Adminliği üzerine bir kaç söz söyleyebiliriz. Neticede Adminlik yapıyor. Siteyi iyi idare ediyor.) Eğer THS'yi soruyorsanız , beğendiğimiz için buradayız. Emeği geçen herkese teşekkür ederim)
Old 05-10-2010, 11:06   #78
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Av.Kaan
gizli Adminimiz, tebdil-i kıyafetle halk arasına karışan padişah gibi bazen tebdil-i nick ile aramıza karışıyor... Benden söylemesi...
Kişilik denen özellik öylesine güçlü ki sanal ortamda bile kimse uzun süre kendini saklayamaz.

Kişilik denen özellik Sayın Admin'de daha da güçlü olduğundan eğer tebdil-i nick eylerse daha ilk mesajında herkes onu tanır.
Old 06-10-2010, 13:37   #79
Av. Bulut

Alıntı:
Kişilik denen özellik öylesine güçlü ki sanal ortamda bile kimse uzun süre kendini saklayamaz.

Kişilik denen özellik Sayın Admin'de daha da güçlü olduğundan tebdil-i nick eylese de daha ilk mesajında herkes onu tanır.

Sükut ikrardan mı geliyor acaba?
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,06122303 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.