Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Konumuz : Hukukçular Biz bizi konuşuruz! Konusu "hukukçular" olan ve diğer alanların konusu içine girmeyen sohbetlerimiz için.

Avukatlar için kredi kartı veya bankamatik kartı

Yanıt
Old 05-08-2016, 15:53   #1
34Law

İnceleme Avukatlar için kredi kartı veya bankamatik kartı

İyi günler. Ruhsatı yeni aldım ve iş hayatına yeni atılacağım. Staj yaparken adliyelerde para transferi için kart lazım oluyordu. Vakıfbank'ın avukatlar için hesap işletim ücreti gibi kesintileri olmayan bir bankamatik kartı var. Adliyelerde de çok kullanışlı. Onu alabilmek için avukatlık ruhsatını almayı bekledim.

Neyse ki staj bitti ruhsatı aldım. Ama internetten de alışveriş yapabileceğim bir kredi kartı lazım.

Hangi bankadan "Kredi Kartı" ya da lazım olursa diye bankamatik kartı önerirsiniz? Vakıfbank uygun mu?

Hesap işletim ücreti gibi kesintileri olmasa çok memnun olacağım
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
limited şirket ortağının kredi kartı borcu için şirket hesabına bloke konulması typhoon1910 Meslektaşların Soruları 1 23-10-2012 08:45
Kredi kartı üyelik aidatının iptal ettirilmesi üzerine bankanın kartı iptal etmesi AVUKAT ŞÜKRAN Meslektaşların Soruları 6 06-12-2010 17:26
Avukatlar, Hukuk Büroları Ve Pos (kredi Kartı İle Tahsilat) Makineleri Admin Hukuk Sohbetleri 34 10-07-2010 20:30
Mahkeme kararı olmadan Eşin kredi veya kredi kartı kullanmasını engelleme Konuk Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) 1 16-12-2009 22:41
Kredi Kartı Yıllık Ücretini İptal Ettiren Avukatın Kredi Kartı İptal edildi Av.Barış Hukuk Haberleri 4 01-02-2009 16:25

THS Sunucusu bu sayfayı 0,02945089 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.