Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Konumuz : Hukukçular Biz bizi konuşuruz! Konusu "hukukçular" olan ve diğer alanların konusu içine girmeyen sohbetlerimiz için.

Anket Sonucu: Hangi Akıllı Telefon sistemini kullanıyorsunuz?
IOS (Apple/iphone) 135 33,17%
Android 149 36,61%
Symbian 16 3,93%
Windows 4 0,98%
Bada 8 1,97%
Blackberry OS 24 5,90%
Akıllı telefon kullanmıyorum 83 20,39%
Akıllı telefon kullanıyorum ama sistemini bilmiyorum 3 0,74%
Birden Fazla Seçenek İşaretlenebilen Anket. Oy Verenler: 407. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 342)

Hukukçular hangi "Akıllı Telefonu" kullanıyor?

Konuyu Kilitleyin
Old 29-11-2012, 15:33   #31
Av.Armağan ÖZMEN

Android kullanıyorum. En sevdiğim özelliklerinden bir tanesi ise şu; dizüstü bilgisayarınızla herhangi bir yerden, telefonunuzu hotspot(wi-fi modem) olarak kullanıp internete girebilmeniz. Bu sayede herhangi bir aparat almaya gerek yok.

Ayrıca pdf, ms-office, flash vs. pcdeki standart programların çalışıyor olması bence gayet güzel.

Bu arada android kullanan İstanbul'daki meslektaşlarıma adliye rehberi programını tavsiye ederim.
Old 30-11-2012, 15:43   #32
AV.M.BURAK KINACILAR

Android de halen hukukçular için işe yarayan özelliklede avukatlar için duruşma günleri veya takip programı yapılamadı buna yanarım..
Old 30-11-2012, 17:43   #33
Admin

Alıntı:
Yazan AV.M.BURAK KINACILAR
Android de halen hukukçular için işe yarayan özelliklede avukatlar için duruşma günleri veya takip programı yapılamadı buna yanarım..
Böyle bir program diğer platformlarda (apple, symbian) var mı?

Androidin bana göre en güzel özelliklerinden biri google'la mükemmel entegrasyonu ve google takvimi de bu amaçla kullanmak için düşünülebilir bence.
Old 04-12-2012, 10:52   #34
Murat Cicek

Alıntı:
Yazan armi
Android kullanıyorum. En sevdiğim özelliklerinden bir tanesi ise şu; dizüstü bilgisayarınızla herhangi bir yerden, telefonunuzu hotspot(wi-fi modem) olarak kullanıp internete girebilmeniz. Bu sayede herhangi bir aparat almaya gerek yok.

Ayrıca pdf, ms-office, flash vs. pcdeki standart programların çalışıyor olması bence gayet güzel.

Bu arada android kullanan İstanbul'daki meslektaşlarıma adliye rehberi programını tavsiye ederim.

Kesinlikle katılıyorum. Son zamanlarda akıllı telefonlarla gelen en kullanışlı özellik buna birde kablosuz bağlantıyı sağlamak eklendiğinde çok daha güzel oldu.
Yalnız bu özellik sadece android de değil İOS tabanlı telefonlarda da mevcut yanlış hatırlamıyorsam kablosuz modem özelliği ilk iphone telefonlarla başladı.
Old 06-12-2012, 08:15   #35
Av. Hulusi Metin

Merhaba Sayın Admin ve katılımcılar,

1. Faks denilen aletle başlayıp devam etmekte olan yeniliklerle, çocukluk düşlerimin gerçekleştiğini görmekten çok mutluyum.

2. Hele mesleğin ilk yıllarındaki (İ.Ö.) koşulları düşündükçe!

3. Amacım gelen e-postaları görebilmekle sınırlı olduğu için BlackBerry'den memnunum.

4. Bu anketin sonucuyla, firmalar avukatlara yönelik bir kampanya yaparlarsa, hepsinden birer tane alırız

Hepinize sevgiler
Old 14-12-2012, 12:19   #36
üye25928

Alıntı:
Yazan Av. Hulusi Metin
Merhaba Sayın Admin ve katılımcılar,

1. Faks denilen aletle başlayıp devam etmekte olan yeniliklerle, çocukluk düşlerimin gerçekleştiğini görmekten çok mutluyum.

2. Hele mesleğin ilk yıllarındaki (İ.Ö.) koşulları düşündükçe!

3. Amacım gelen e-postaları görebilmekle sınırlı olduğu için BlackBerry'den memnunum.

4. Bu anketin sonucuyla, firmalar avukatlara yönelik bir kampanya yaparlarsa, hepsinden birer tane alırız

Hepinize sevgiler

Özellikle, keşif ve haciz işlemlerimde, Android işletim sistemine sahip bir telefon çok işlevsel, adres bulmak noktasında.
Old 16-12-2012, 15:56   #37
Av. Taner BAŞ

İos'un Android'i bu kadar yakından takip edeceğini düşünmemiştim doğrusu. İphone apple store'daki bir çok destek programı ile andoridden çok önde bence. App store ham kaite açısından hem de içerik açısından çok zengin.
Old 01-02-2013, 12:11   #38
Av. Ali YILMAZKARA

iphone 5 mi - galaxy note II mi?
kararsız kaldım bir fikrinizi sormak istedim
Old 01-02-2013, 12:40   #39
Levent Cirit

Boyutu size büyük gelmiyorsa kesinlikle Note II
Old 06-03-2013, 00:00   #41
Burak Ülker

iphone 5 kullanıcısı olarak bence; android ankara, ios istanbul gibi
Old 06-03-2013, 12:08   #42
Av. Ali YILMAZKARA

İphone 5 te karar kıldım
Pişman mıyım? Hayır
Yine olsa yine alır mıyım? Evet

Old 13-01-2016, 20:05   #44
Admin

2016 itibariyle aynı konudaki yeni anketimizi burada bulabilirsiniz:
http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=100010
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi