Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kitap Kitap İncelemeleri, tavsiyeleri, yazarlar ve kitaplara ilişkin sohbetler. (Bu forum hukukla ilgili OLMAYAN kitaplara yönelik olup, siyasi ve dini içerikli kitaplar konu dışıdır.)

Aksi Kanıtlanmadıkça Herkes Suçludur!

Yanıt
Old 21-04-2007, 15:36   #1
Av.Fahri ALİMOĞLU

Varsayılan Aksi Kanıtlanmadıkça Herkes Suçludur!

Yakın gündeme dair bağımsız notlar şeklinde tanımladığım kitabım 3 gün önce çıktı. Kitapta hukuksal içerikli yazılar da olmasına rağmen bir hukuk kitabı değil. Daha çok son üç yıl da gündemi oluşturan fikirler, olaylar ve kişilere ilişkin tespitlerimden oluştu. Sevgili meslektaşlarımın bilgisi olsun diye buraya yazma ihtiaycı duydum.
Saygılarımla
Old 23-04-2007, 23:04   #2
Av.Fahri ALİMOĞLU

Bu arada sitemize özel olmak üzere adresini bırakan her üyemize kitabı göndermeyi düşünüyorum:-)Adresini bildiklerime gönderdim zaten
Old 25-04-2007, 13:27   #3
Av.Mehmet Saim Dikici

Sevgili Alimoğlu,

Tebrik ediyorum. Kitabı okumak için sabırsızlıkla bekliyorum. Çok farklı içerikte olacağından kuşkum yok.

Sevgi ve Saygılarımla.
Old 26-04-2007, 23:12   #4
Av.Fahri ALİMOĞLU

Varsayılan kitap yolda

2 gün önce gönderdim adresine. umarım keyif alaarak okursun. Sağlıkla kal
Old 02-05-2007, 07:15   #5
Av.Mehmet Saim Dikici

Sevgili ALİMOĞLU,

Çok çok teşekkür ederim. Kitabı aldım ve hızla okumaya başladım. Müthiş zevk aldım. Eline, koluna, beynine sağlık. Seni tanıyanlar "kıvrak" zekandan dolayı her şeyin en iyisini mutlaka beklerdi, ben de öyle. Ama bu kadarını da itiraf edeyim beklemiyordum. Harika bir kitap yazmışsın. Her bölümü farklı lezzette. Su gibi akıcı, gece uyumadan önce müthiş... Herkese tavsiye ederim. Hele hele uyku sorunu çeken biz hukukçulara. (Uyku getirdiği için değil, rahatlamış bir beyin ve bedenle uykuya hazırladığı için!)

"Elin Newton'u, kafasına düşen elmaya bakıp, yer çekimini bulurken; bizim Nasrettin hocamız, aynı elmaya bakıp: "Ulan ya Kabak düşseydi!" diyebiliyor. Bizler de salakça gülüyoruz. Farkımız bu!"

Harika bir tespit. )

Çok çok teşekkürler, saygı ve sevgiler.
Old 02-05-2007, 10:38   #6
Av.Ömer KAVİLİ

Alıntı:
Yazan Av.Fahri ALİMOĞLU
Bu arada sitemize özel olmak üzere adresini bırakan her üyemize kitabı göndermeyi düşünüyorum:-)Adresini bildiklerime gönderdim zaten

Sevgili anfi arkadaşım,

Emeğine teşekkürler ancak ses var görüntü yok; kitap Bingöl dağlarını aşamadı mı, Çapakçur deresini geçemedi mi ?

Şimdilik esen kal.
Old 02-05-2007, 21:48   #7
Av.Fahri ALİMOĞLU

sevgili dostlarım Dikici ve Kavili;
iyi dilekleriniz ve motive eden yorumlarınız için teşekkürler:-)
Old 03-05-2007, 08:41   #8
ISIL YILMAZ

Sn.Alimoğlu,

Kitabınız hangi yayınevinden çıktı acaba? Ben yakınımdaki bir kitapçıya sordum almak için, yok dediler.

Saygılar.
Old 03-05-2007, 17:24   #9
Av.Ömer KAVİLİ

Varsayılan Kitap geldi.

Alıntı:
Yazan Av.Fahri ALİMOĞLU

Sevgili Fahri,

Kitap geldi. Emeğin ve yolladığın için teşekkürler.

Ömer KAVİLİ
Old 04-05-2007, 20:23   #10
Av.Fahri ALİMOĞLU

Sayın YIlmaz;
kitap cinius yayınlarından çıktı. İmge, pandora, net kitap v.s gibi yerlerde bulunabiliyor ancak THS'de adres bırakan her meslektaşıma göndermeyi istiyorum. Adresinizi brakırsanız keyifle gönderebilirim.
Saygılarımla
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi