Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Sigarayı Bırakıyoruz!

Yanıt
Old 02-09-2009, 14:49   #571
Derya DEMİR

24 gün oldu canım çok istiyor
Old 02-09-2009, 19:23   #572
Kemal Yıldırım

Alıntı:
Yazan Gülümse
Aman dostum yeterki siz sigara bırakın... Biz sizin yerinize sigarayı bırakır gibi yapanların kulağını çekeriz...

Sadece 1,5 hafta dayanabildim Buyrun kulağım...
Old 02-09-2009, 19:26   #573
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
21 Mayısta 1 paket daha içeceğim...

Aynen böyle oldu, 26 Hazirandan sonra saymayı bıraktım zaten...
Old 02-09-2009, 19:32   #574
Gülümse

Alıntı:
Yazan Kemal Yıldırım
Sadece 1,5 hafta dayanabildim Buyrun kulağım...

Yok canım, siz sigaraya devam ederek kendinize en büyük cezayı vermişsiniz... Bir daha sefere sizi daha iyi destekleriz...
Old 07-09-2009, 14:01   #575
Academic

Bırakamıyorum galiba bırakmayı da tam olarak istemiyorum..Ne kadar zorlaştırıldı, taaa aşağıya in, öğrencilerden uzak bir yer bul ve apartopar iç sanki syuç işler gibi... Gerçi şimdi dönem başlamadı daha, fazla öğrenci yok ama dersler başlayınca daha da zor olacak..Bu sefer dona dona dışarlarda sigara içeceğiz sanırım..

Hani benim sigara içme özgürlüğüm???
Old 07-09-2009, 14:02   #576
Academic

Alıntı:
Yazan Academic
Bırakamıyorum galiba bırakmayı da tam olarak istemiyorum..Ne kadar zorlaştırıldı, taaa aşağıya in, öğrencilerden uzak bir yer bul ve apartopar iç sanki syuç işler gibi... Gerçi şimdi dönem başlamadı daha, fazla öğrenci yok ama dersler başlayınca daha da zor olacak..Bu sefer dona dona dışarlarda sigara içeceğiz sanırım..

Hani benim sigara içme özgürlüğüm???

Bırakıyoruz başlığına AYKIRI bir yazı oldu sanırım o zaman bırakamayanlar için ayrı bir başlık mı açsam acaba???
Old 07-09-2009, 17:24   #577
Gülümse

Alıntı:
Yazan Academic
Bırakıyoruz başlığına AYKIRI bir yazı oldu sanırım o zaman bırakamayanlar için ayrı bir başlık mı açsam acaba???

Hiç gerek yok dostum, burası sigarayı bırakma çabasında olan dostları desteklemek için açıldı. Bu çabanın başarısız olması bırakmıyacağınız anlamına gelmiyor ki...

Ben daha önceden sigarayı bırakma çabasına girip başaramıştım. Şimdi sigarayı bırakma konusunda ki başarımı daha önce ki başasızlıklarıma borçlu olduğumu gayet rahat görebiliyorum.. O yüzden siz bu başlıkta kalmaya devam edin...
Old 08-09-2009, 11:10   #579
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Derya DEMİR
Bugün 29 gün oldu Hala başlamadım

Devam lütfen...Pes etmeyin.
Old 08-09-2009, 11:17   #580
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Devam lütfen...Pes etmeyin.

devam ediyorum işe başlayınca da başlamazsam tamamdır bu iş
Old 08-09-2009, 11:21   #581
Gülümse

Acaba sigarayı bırakacağını ilan eden ve bu konuda başarılı olan üyelere plaket yaptırsak mı? Ne dersiniz adminim...
Old 08-09-2009, 12:35   #582
Academic

Alıntı:
Yazan Gülümse
Hiç gerek yok dostum, burası sigarayı bırakma çabasında olan dostları desteklemek için açıldı. Bu çabanın başarısız olması bırakmıyacağınız anlamına gelmiyor ki...

Ben daha önceden sigarayı bırakma çabasına girip başaramıştım. Şimdi sigarayı bırakma konusunda ki başarımı daha önce ki başasızlıklarıma borçlu olduğumu gayet rahat görebiliyorum.. O yüzden siz bu başlıkta kalmaya devam edin...

Başarı, başarısızlığın geçici olarak ertelenmiş halidir değil mi Gülümse Sultan

Peki, ama diğer arkadaşların motivasyonunu da bozmak istemem açıkçası.
Old 08-09-2009, 12:38   #583
Gülümse

Alıntı:
Yazan Academic
Başarı, başarısızlığın geçici olarak ertelenmiş halidir değil mi Gülümse Sultan

Haklısınız, aynı zamanda emeğinizi hiçe sayıp en baştan başlamak anlamına da geliyor
Old 08-09-2009, 15:02   #584
Academic

Alıntı:
Yazan Gülümse
Haklısınız, aynı zamanda emeğinizi hiçe sayıp en baştan başlamak anlamına da geliyor

Bakın işte bunu yapma cesareti ve kararlılığı olan insanlara hayranım..Müthiş bir güç gerektiriyor çünkü bu..Sadece bu konuda değil, her konuda..
Old 12-09-2009, 23:04   #585
önce adalet

Ne kadar acı bir durum kendi yarattığımız canavarı yok etmek için,silah arıyoruzOysaki o silah beynimizde,ah kullanmasını bilsek bende dahil.Ben aşamalı olarak bırakılacagına pek inanmıyorum,adı üstünde alışkanlık bu sigara belası,alışkanlıklarda bana göre,tümden uzaklaşmakla biter.Tabiki psikolojik destek çok önemli,zaten artık hastahaneler'dede üçretsiz tedavi başlıyor bu konuda hepimize dumansız,bol oksijenli saglıklı ve mutlu bir hayat dilerim.
Old 13-09-2009, 14:12   #586
Derya DEMİR

34. gün de Beşiktaş yüzünden bir tane sigara içtim. Lakin inanılmaz tiksindim sanki ilk kez içiyormuşum gibi öksürdüm sanırsam bu iyi oldu. Bir daha canım istemeyecek gibi duruyor...
Old 13-09-2009, 14:13   #587
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Derya DEMİR
34. gün de Beşiktaş yüzünden bir tane sigara içtim. Lakin inanılmaz tiksindim sanki ilk kez içiyormuşum gibi öksürdüm sanırsam bu iyi oldu. Bir daha canım istemeyecek gibi duruyor...

Tamamını içtiniz mi, yarım mı bıraktınız?
Old 13-09-2009, 14:17   #588
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Tamamını içtiniz mi, yarım mı bıraktınız?

Yarım bıraktım Ama hala içim yanıyor hem içtiğim için hem de Beşiktaş için
Old 13-09-2009, 14:30   #589
Gülümse

Alıntı:
Yazan Derya DEMİR

Bir tane bir tane derken bu yeniden başlamanıza neden olabilir dostum... Ben iki kere bu yüzden sigaraya başlamıştım. O yüzden beş sene önce bırakırken kendime tek slogan edindim. "Bir taneden çok şey olur"...

Hani orası Mersin uzak diyorsunuz, unutmayın yolunuz sonunda buralara düşecektir, duyrulur...
Old 13-09-2009, 14:44   #590
önce adalet

Sayın üyeler sigara bırakma işimiz biraz hastalıklı aşklara döndü galibahani vardırya ölümüne insanı hırpalayan,yıpratan hatta kendini unutturan acı çektiren,sözüm ona aşklar.İnsan der hergün bitecek bu ilişkiama bir türlü beceremez işte sigarada öyle galiba ölümüne zararlı oldugunu bile bile vazgeçilmeyen bir aşk.(tabiki buda öldüren aşk gurubundan yanlış algılanmasın sakın.Daha öncede belirttigim gibi bu illetten kurtulmak için çevrendekilerin ve yakın dostların destegi çok önemli.Kişi huzurlu mutlu ise başarmayacagı birşey yoktur,bu kadar bu illete sarılmamızın bir nedenide ruhumuzdaki boşluktanmı acaba?manevi degerlerin yerini maddi degerlerin almasından olabilirmi? hepinize sevgi ve selamlar.
Old 13-09-2009, 16:00   #591
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Derya DEMİR

Sigara içmenize üzüldüm. 34 gün mühim bir süre...Bence içtiğiniz her sigara için 34 gün sigara içmeyin.
Old 13-09-2009, 16:40   #592
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Derya DEMİR
devam ediyorum işe başlayınca da başlamazsam tamamdır bu iş

34 gün gerçekten iyi bir süre, bence o 1 taneyi içmemiş gibi yapın, unutun ve aynen devam edin..
Old 06-10-2009, 18:07   #593
BaharB

Yaklaşık 20 seneden sonra 2 aya yakın bir zamandır sigara içmiyorum.
Herhalde bıraktım
Old 07-10-2009, 10:15   #594
S.Orhan

Alıntı:
Yazan Derya DEMİR

Bu sezon daha çok yanacak içimiz Beşiktaş için Sigara içmeye değmez
Old 07-10-2009, 11:16   #595
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan BaharB
Yaklaşık 20 seneden sonra 2 aya yakın bir zamandır sigara içmiyorum.
Herhalde bıraktım

Tebrikler. 2 ay iyi bir zaman. Aman vazgeçmeyin.
Old 07-10-2009, 11:17   #596
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan S.Orhan
Bu sezon daha çok yanacak içimiz Beşiktaş için Sigara içmeye değmez
Biz(FB), büyük bir keyifle içiyoruz.
Old 07-10-2009, 11:44   #597
üye31091

hiç başlamamak en iyisi
Old 07-10-2009, 13:15   #598
S.Orhan

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Geçen yıl da siz (FB.liler) içiniz yanarak içiyordunuz, bu iş sırayla
Old 07-10-2009, 14:57   #599
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan S.Orhan
Geçen yıl da siz (FB.liler) içiniz yanarak içiyordunuz, bu iş sırayla

Özet olarak sigara içmek için birkaç neden var. Ama bırakmak için binlerce neden olmasına rağmen, neden bırakamıyoruz.
Old 07-10-2009, 15:00   #600
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Biri FB mi dedi.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi