Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Meslektaşların Soruları Hukukçu meslektaşların hukuki nitelikte sorularını birbirlerine yöneltecekleri mesleki yardımlaşma forumu. SADECE hukuk fakültesi mezunları ile hukuk profesyonellerinin (bilirkişi, icra müdürü vb.) yazışmasına açıktır. [Yeni Soru Sorun]

UYAP E-İmza giriş sorunu

Yanıt
Old 01-03-2010, 18:55   #1
Mert_

Varsayılan UYAP E-İmza giriş sorunu

İyi çalışmalar,
3 arkadaş sürekli e-imzalarımızı kullanarak dosyalarımızı takip etmekteydik, ancak önce bir arkadaşımın bilgisayarı daha sonra benim ve en son diğer arkadaşımın uyap a giremediğini gördük.
Üçümüzde de ortak sorun "imzalama sırasında hata oluştu" mesajı. E imzalarımızı kullandığımız diğer sitelerde herhangi bir sıkıntı yaşamıyoruz, sadece UYAP ta sorun yaşıyoruz.

Üçümüzünde elektronik imza servis sağlayıcıları farklı. Sorunlar bizlerin bilgisaylarından kaynaklanıyor. Çözüm öneriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Kendim ve diğer meslektaş arkadaşlarımın adına teşekkür ederim. Tekrar iyi çalışmalar.
Old 02-03-2010, 11:43   #2
Avukat Hakan Eren

Alıntı:
Yazan Mert_
İyi çalışmalar,
3 arkadaş sürekli e-imzalarımızı kullanarak dosyalarımızı takip etmekteydik, ancak önce bir arkadaşımın bilgisayarı daha sonra benim ve en son diğer arkadaşımın uyap a giremediğini gördük.
Üçümüzde de ortak sorun "imzalama sırasında hata oluştu" mesajı. E imzalarımızı kullandığımız diğer sitelerde herhangi bir sıkıntı yaşamıyoruz, sadece UYAP ta sorun yaşıyoruz.

Üçümüzünde elektronik imza servis sağlayıcıları farklı. Sorunlar bizlerin bilgisaylarından kaynaklanıyor. Çözüm öneriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Kendim ve diğer meslektaş arkadaşlarımın adına teşekkür ederim. Tekrar iyi çalışmalar.

Bu sorun son bir ay içinde yaşandı ise, UYAP avukat portalın ara yüzü değişti...

Eski arayüz, sadece Java'nın eski bir sürümü ile çalışıyordu.

Şimdi ise, Java'nın en son sürümü ile açılıyor.

Dolayısıyla Java'nın son versiyonunu yüklemenizi tavsiye ediyorum.

Son 10 gündür uyap'a girilmiyor o ayrı; Ankara kaynaklı bir sorun
Old 28-06-2013, 14:45   #4
Avukat Hakan Eren

Alıntı:
Yazan keskinbalta
aynı sorunu bir haftadır yaşıyorum
lütfen yardım

Sayın meslektaşım,

Farklı tarayıcılardan (Chrome - Firefox - Explorer) bağlanmayı deneyin.
Old 20-03-2014, 15:31   #5
mgamzesahin

Bugünlerde aşırı yoğunluk var sanırım. UYAP girişinde yine sıkıntı yaşıyorum. Yeni bir çözümü olan var mı?
Old 20-03-2014, 16:05   #6
avsvlcck

meslektaşlarım bizim ofistede farklı eimzalar var şöyleki
yukarıdaki linklerden ARAÇLAR , İMZA KÜTÜPHANESİ , LİSTEDEN SEÇECEĞİM LİNKİNE TIKLIYORSUNUZ , ORADAN KARTIN MARKASINA GÖRE SEÇİYORSUNUZ MESELA BENİM KARTIM TURKTRUST BEN ONU SEÇİYORUM ORTAĞIMINKİ E TUĞRA ordan seçip dökümüna imzalıyorsunuz javadan kaynaklı bir durum değil bu husus benim dediğim bölümden bakarsanız problemi çözebilirsiniz
uyap portaldada aynı problem oluo burdada imzalama kısmının alt sol köşe KÜTÜPHANE bölümü var oradan kendi kartınız seçiyorsunuz T KART benim ortağımında farklı AKİS kart üzerinde yazıo yada aldığınız firmadan öğrenebilirsiniz markasını
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi