Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Lisans Eğitimi Hukuk Lisans Eğitimi ile ilgili sohbetler ve konular

Hukuk Fakültesi Öğrencileri! Hangi Üniversitedensiniz..?

Yanıt
Old 14-12-2007, 21:47   #451
metin engin

Ben Songül arkadaşımıza hak verdiğimi belirtmek istiyorum.Hukuk fakültesi okuma ayrıcalığını yaşamak zorluklara değer bence de.Bu şekilde tanışmamızı sağlayan Oğuzhan arkadaşımıza teşekkürler. Tüm öğrenci arkadaşlarıma derslerinde başarılar..
Old 21-12-2007, 20:00   #452
Av. Merve DERELİ

bende dokuz eylül üniversitesi 2.sınıfta okuyorum....
okulumuzda uygulanan aktif eğitim sayesinde derste kolay kolay anlayamayacağımız,genellikle,doktrinde tartışmalı konular hakkında araştırma yapma imkanı buluyoruz..
bu sistemden bütün hukuk fakültelerininde faydalanabilmesi dileklerimle
Old 03-03-2008, 20:19   #453
burak_89

Varsayılan herkese slmlar:)

mrblar ben ankara hukuk 1. sınıf ögrencisiyim okuldan beklediim herseyi hatta fazlasını aldım gercekten farkını yasayarak ögreneceginiz bir okul 1a sınıfına düşer de erdal onarı dinlerseniz eminim görüşlerimi teyit edeceksiniz.2008 öss girecek arkadaslara basarılar gözleri kapalı aühf yazabilirler
Old 11-03-2008, 00:06   #454
canvaris

Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde öğrenim görmekteyim.Prof. Dr. Ali Erten gibi bir hocanın ünv. bünyesinde olması öğrenciler için büyük bir şans...
Old 15-03-2008, 14:46   #455
hukukçu murat

Merhaba ben Marmara Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.Gerçekten son 1 yıl içinde okulumuzda gözle görülür değişiklikler yapıldı.Ancak farazi mahk salonu neden kendi işlevi dışında kullanılıyor merak ediyorum.Bu salonun pratik çalışmalar için işlevsel hale getirilmesi kanaatindeyim.Ayrıca yabancı dil konusunda da yetersiz bir durumda okulumuz.Herşeye rağmen Marmara Hukuk mezunu olmak ayrıcalıktır diye düşünüyor ve bütün hukukçulara başarılar diliyorum.
Old 17-03-2008, 16:53   #456
Alper Ersan Demirci

selçuk üniversitesi hukuk fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim yavuz atar ve hakan hakeri çok müthiş öğretmenler
ayrıca anayasanın mümarları arasında yavuz atar da bulunmaktadır
Old 19-03-2008, 02:05   #457
gençhukukçu54

selçuk üniversitesi 4. sınıftayım. hakikaten çok kaliteli hocalarımız var.
1. sınıfta Mehmet Ayan'ın medeni hukuk dersini takip eden bir öğrenci 3. sınıfta eşya hukukundan hiç takılmadan geçer. nitekim cezada Hakan Hakeri, borçlar hukukunda Şahin Akıncı, medeni usul de Recep Arslan,Ömer Ulukapı,Anayasa vergi ve maliye derslerinde Okan Taşar.... bir çok branşta çok kaliteli hocalarımız var.sınavlarda biraz gaddarlar ama olsun
Old 21-03-2008, 16:14   #458
üye23342

Merhaba ben Çankaya Ünversitesi Hukuk Fakültesinde
1.sınıf öğrencisiyim.Okulumdan ve hocalarımdan memnunum fakat;insanın bazı düşünceleri oluyor ama bunları yanıtlamak için de bol zaman var sanıyorum .Zaman ne verip ne götürecek bekleyip göreceğim ..
Old 26-03-2008, 19:45   #460
-Judge-

Bilkent Üniversitesi - Hukuk Fakültesi - 1.Sınıf ögrencisi

olmayı cok isterdim ama şu an hazırlık okuyorum
Old 02-04-2008, 17:54   #462
tubicik

Merhabalar arkadaşlar.Gazi hukuk 3.sınıf öğrencisiyim.Sanılanın aksine mükemmel bir üniversite ve fakülte.Hukuk düşünen arkadaşlara tavsiye edebilirim..Saygılarımla..
Old 02-06-2008, 16:39   #463
memmetrix

Baktım da kimse üniversitesine toz kondurmuyor. Ben o yüzden sadece şunu belirteyim; önemli olan hangi üniversite olduğu değil, oradan neler kazandığımızdır.. Yeni tercih yapacak olan arkdaşlara duyrulur!!
Old 30-06-2008, 17:03   #464
Aydinho

Ben de Ankara Hukuk 4. sınıf olacağım inşallah
Old 01-07-2008, 19:54   #465
şey_ma

selcuk ünv hukuk fakültesinden fiilen mezun olan ancak hukuken mezun olmaya calısan biriyim arkadaşlar bencede hangi hukuk fakültesi oldugu önemli degil kendimizi nasıl yetiştirdigimiz ve bize verilenlerden ne kadarını aldıgımız önemli olan tüm arkadaşlarıma başarılar
Old 06-07-2008, 15:53   #467
üye23755

merhaba arkadaşlar Kocaeli hukuk 2. sınıfa geçtim
Old 15-07-2008, 23:08   #468
m.yolcu

merhaba arkadaşlar istanbul üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim herkese hukuk eğitiminde başarılar diliyorum.
Old 16-07-2008, 18:53   #469
bilgegirgin

ben de Başkent Hukuk 3.sınıf oldum ve hala inanamıyorum zaman su gibi akıp geçiyor...
Old 20-07-2008, 20:09   #470
avukat k

Slm arkadaşlar ben ankara huk.3.sınıf öğrencisiyim kuzenimin öss puanı biraz düşük bizde özel üni.düşünüyoz ingilizce hazırlık olmayan eğer özel hukuk fak.öneren arkadaşlar olursa çok sevinirim.özellikle çankaya hukuk da okuyan arkadaşlar okul hakkında biraz bilgi verirlerse çok sevinirim. yardımlarınız için şimdiden tşk ederim
Old 25-07-2008, 17:07   #471
manolimato_06

Aühf 3.sınıf öğrencisiyim. Tercih yapacak arkadaşlara bir kaç tavsiyede bulunmak istiyorum öncelikle bu okulun çok çok zor olduğunu söyleyeyim size(biz zorlara alışığız,bu okulu kazanmak da zor diyorlardı gibi geyikleri unutun,üniversite hayatınız boyunca gireceğiniz sınavların yanında öss nin ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz ayrıca bu okula herkes sizin gibi 3 aşağı 5 yukarı aynı puanı alıp geldiği için hepsi de sizin kadar zeki olacaktır ) İkincisi eğer matematiğiniz yorum kabiliyetinize nazaran iyiyse ve aslında matematik sayesinde bu okulu kazanacaksanız bir kere daha düşünün çünkü sayısal dersiniz olmayacak!(1.sınıfta iktisat var ama-eğer a şubesi olursanız- o dersi geçmenin bile ne kadar zor olacağını göreceksiniz ilk senenizde %80 veremezsiniz ikinci sene %50 veremezsiniz üçüncü senenizde de %30 veremezsiniz) Üçüncüsü günü gününe çalışmayacaksanız(çok önemli,kendinizi kandırmayın ) ve devam mecburiyeti yok diye de derslere girmeyecekseniz -ki büyük ihtimalle girmezsiniz- okulunuz en az 1 sene uzar...
Kampüs hayatınız falan da öyle çok renkli olmayacak zaten okulda durmak istemeyebilirsiniz çünkü bir iki kantin,cafe den başka takılabileceğiniz uygun bir yer yok(aslında okulun içinde kayda değer birşeyler olmadığı için bende tam olarak bilmiyorum ne var ne yok)
Bu yazdıklarım tamamen kendi fikirlerimdir tercih yapacak hiç bir arkadaşı yanıltmak istemem...ama durum böyle...herhangi bir abartı yoktur.
Old 07-08-2008, 20:18   #472
Erdeniz Savaş

Herkese merhabalar,

Ben de Bahçeşehir Üniversitesinde öğrenim görmekteyim.
Old 11-08-2008, 11:06   #473
bilge güven

herkese iyi günler bu sene kadir has üniversitesi hukuk fakültesine başlayacağım.umarım benim için iyi olur.kadir hasta okuyan yada oradan mezun olmuş biri varsa görüşmekten memnun olurum
Old 12-08-2008, 15:10   #474
üye23159

herkese merhabalar,ben marmara hukuk 3.sınıf öğrencisiyim
Old 15-08-2008, 11:50   #475
Oğuzhan S.

herkese merhaba, ben de Konya Hukuk kazandım... Hayırlısı olsun bakalım
Old 16-08-2008, 12:20   #476
Merve Sevim Özcan

merhaba ben anadolu hukuk öğrencisi sayılırım artık...sonucumu dün öğrendim... hukuk bölümünü çok istiyordum ve oldu inşallah pişman olmam... anadolu hukuklular bana yardımcı olursanız çok sevinirim
Old 18-08-2008, 11:45   #477
dilek2007

merhabalar Oğuzhan S. bende Selçuk hukuk 2. sınıfa geçtim bir ihtiyacın,sorunun olursa yardımcı olabilirim..başarılar...
Old 19-08-2008, 10:06   #478
mary

Selam arkadaşlar ben akdeniz üniversitesi hukuk fakültesi ögrencisiyim. Aslında ilk kazandıgımda çok büyük karamsarlığa kapılmıştım ama şu anda iyiki bu okuldayım diye düşünüyorum. Herşeyden önce öğrenci sayısı az ve hocalarımız çok kaliteli. Ve Ankaradan sadece bize eğitim vermek için gelen mükemmel bir hocamız var. Kısacası okula ilk başladığım andaki fikirlerimle şu andaki fikirlerim tamamen birbirinden farklı. Mutluyum. Umarım herkes okulundan memnundur
Old 19-08-2008, 10:55   #479
Efe32

bende bu sene selçuk hukuka yerleştim.Puanıma göre istanbul marmara dokuz eylül hukuk geliyordu ama ben selçuk hukuku yazdım.inşallah doğru karar vermişimdir.Kararımı vermemde selçuk hukukta okuyan arkadaşların yazdığı yorumların çok büyük etkisi var.İnşallah sonra pişman olmam...Tüm hukukçu arkadaşlara teşekkür ediyorum...
Old 19-08-2008, 19:40   #480
Ü. Yasin

ben de Konya'da hukuk kazandım...umarım pişman olmam gittiğime
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi