Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

hayatımızda birazda spor olsun..mesela tenis...

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 23-09-2006, 16:54   #1
QUELLE

Olumlu hayatımızda birazda spor olsun..mesela tenis...

Hayatımızda hep dosyalar,kitaplar mı olacak?O yüzden gittim bugün tenis kursuna yazıldım.En azından bazen insanın kafasının içini boşaltması gerektiğini düşünüyorum.Yoksa bu koşuşturma yorar insanı ya...Benimle aynı fikirde olanlar varsa gelin hayatımıza birazda sporu ekleyelim..Konu hakkında sizin düşünceleriniz neler mesela...Kimler hangi sporu tercih ediyor?
Old 26-09-2006, 12:15   #3
Av.Duygu Keleş

Bence dünyanın en zevkli sporu tenis...Bizde geçen yıl barodaki bayan avukatlarla bir hoca tuttuk ve tenis oynadık.Bayağı zevkli geçti ama.Ah şu işler yok mu sonunda sporumuzdan da eetti bizi6 aylık güzel bi deneyimde benim için.Hatta hocalarım beni Pat Cash e bile benzetmeye başlamıştı.İyi oynarım yani
Old 26-09-2006, 20:46   #4
yıldırım60

Hukukçu arkadaşlarım için biraz zor gibi görünsede vücut geliştirme ve basketbola yeterli zamanı ayırabilirlerse , kendilerini dünyanın en zinde ve sağlıklı insanı olarak hissedebilirler.Uzun süredir düzenli olarak bu iki sporu yapıyorum.Özellikle sabır ve konsantrasyon açısından bu iki sporun inanılmaz faydaları var.Çok değil haftada ikişer saat ayırsanız yeter.Şiddetle tavsiye ederim...
Old 27-09-2006, 08:50   #6
Av.Nebi

Kort tenisi bence futboldanda basketboldanda zevklı tüm kaslarınız calısıyor ve inanılmaz efor harcıyorsunuz.. Bende herkeze tavsiye ediyorum hakeza yüzmede de oyle....
Old 12-05-2007, 22:38   #7
..Deniz..

tenis muhteşem bir spor dalıdır.strese ve kaloriye birebir iyi gelir..tabi başlarsak..
Old 17-05-2007, 08:54   #8
Seyda

Eğer becerebilseydim kesinlikle futbol (İzlemekle yetiniyorum).. Bunu geçersek yüzmek ve koşmak (yorulunca yürümeye de

dönüşebiliyor ) benim favorilerim..
Old 18-05-2007, 20:46   #9
Av.Mehmet Saim Dikici

Tenis, gerçekten çok zevkli.
Futbol, her yaşta yapılacak bir spor değil.
Old 22-05-2007, 01:17   #10
Av.Y.Selim ÜSTÜN

Günde ortalama 2-3 saat arası vücut geliştirme yapıyorum . Güzel bir spor (her ne kadar bir kısım hatun kişiler fazla kasın kötü göründüğünü söyleyerek beni caydırmaya çalıştılarsada başarılı olamadılar..) Çalışmak isteyen arkadaşlara çalışma programı konusunda yardımcı olabilirim
Old 04-09-2007, 17:22   #11
HoLyyy

ben de bir zamanlar lisanslı voleybolcuydum.taa ki tenisle buluşuncaya dek
evet bu uğurda güzide takımıma bile yüz çevirdim. voleybol da zevkli bir spordu ama her ne olursa olsun tenis oynarken duyduğun haz bambaşka.
tabii buradaki arkadaşların da tenisle ilgili olmaları beni çok sevindirdi.belki yakında bi 'ths tenis turnuvası' düzenleriz
iyi günler..
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi