Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk ve Bilgisayar Yazılımları Avukatlık Bürosu Programları, İçtihat ve Mevzuat Programları, UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi). Hukukla ve hukukçularla ilgili her türlü bilgisayar yazılımlarına dair sorular, program incelemeleri ve sohbetler

Win7_64 Bit için UYAP Doküman Editörünü çalıştırmak!

Yanıt
Old 04-02-2013, 20:22   #31
tekgent

Varsayılan java güncellemeleri

Denetim masasından javanın otomatik updatelerini kapatabilirsiniz.Program ekle kaldırdan updateleri kaldırarak eski sürümü tekrar kurabilirsiniz.
Old 14-02-2014, 10:16   #32
tekgent

Alıntı:
Yazan tekgent
Denetim masasından javanın otomatik updatelerini kapatabilirsiniz.Program ekle kaldırdan updateleri kaldırarak eski sürümü tekrar kurabilirsiniz.

Avukat portal girişlerinde artık java 7 kurulumunu da istiyor. Ben problemi bilgisayara 3 adet java yükleyerek çözebildim.java 6 update 34 64 bit,java 6 update 34 32 bit,java 7 update 5 32 bit,java programlarını www.trtechyazilim.com adresinden indirebilirsiniz.Problemi çözemez iseniz Özelden mesaj atar iseniz yüklemelerinizde yardımcı oluruz. Hepinize iyi çalışmalar.
Old 05-05-2014, 08:49   #33
Onur B

Varsayılan uyap kelime işlemci açılmama sorunu

yaklaşık iki gündür başımda olan ve saatlerce uğraşmama rağmen bir türlü halledemediğim bir sorunu çok basit bir işlemle çözüme kavuşturmuş bulunmaktayım ve aynı dertten muzdarip arkadaşlara da yol göstermek adına sizlerle paylaşmak istedim.
avukat portaldan uyap döküman editörünün son sürümünü indirdim ve fakat açmak için tıkladığımda 1 saniyeliğne siyah bir ekran açılıp kapanıyor sonrasında ise editör hiç bir şekilde açılmıyordu. portalda ve bilimum internet sitelerinde çözüm için önerilen tüm talimatları yerine getirmeme rağmen aynı sorun devam etmekte idi ki an itibariyle çözüme kavuşturmuş bulunmaktayım. Avukat portalda gösterilen doğru java sürümünü ve son kelime işlemciyi (3.5.3) yüklediğimizde yukarıda bahsettiğim kelime işlemcinin açılmaması, sadece siyah bir ekranın gelip gitmesi gibi bir sorun yaşıyorsak çözüm :
"bilgisayarım - yerel disk ( C ) - kullanıcılar - (user1) -.uki " . buraya geldikten sonra ".uki" içerisindeki "tercihler" dosyasını bilgisayarımızdan sildiğimizde kelime işlemci sorunsuz olarak çalışıyor..
çözüme kavuşturmak adına ben çok uğraştım. sizler vakit kaybetmeyin istedim
herkese iyi çalışmalar
Old 02-09-2016, 10:24   #34
tunca07

Varsayılan windows 1

Merhaba windows 10 da uyap döküman editörü açılmıyor ayrıca belgeyi mobil imza ile imzalama konusunda da sorun yaşıyorum. java sorunu hakkında yardımcı olabilir misiniz
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi