Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Sohbetleri Hukuki yorumlar, görüşler ve tartışmalar.. Soru niteliği taşımayan her türlü hukuki sohbet için.

Bugün Uyap Sİstemİne E İmza İle Gİrebİlen Var Mi?

Yanıt
Old 30-01-2014, 09:24   #61
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan AVOY
Yargıtay dosya sorgulama yapabiliyor muyuz yoksa ben mi beceremedim

www.yargitay.gov.tr adresinden dosya sorguya tıklanarak yapılmıyor mu hala?

Expolerer ile girilebiliyor. Ama uyap üzerinden yönlendirme yapıldıktan sonra ilgili sayfa açılmıyor.
Old 30-01-2014, 13:13   #62
avukat152

Yaklaşık 1 aydır aynı sorunu yaşıyorum ve her aradığımda güncelleme yapılıyor düzeltilecek deniyor. Ama hala düzeltilmedi maalesef. Ben yalnızca uyap sisteminin canı istediğinde sisteme girebiliyorum, kendi istediğimde değil.
Old 30-01-2014, 23:55   #63
Semender33

Alıntı:
Yazan avukat152
Yaklaşık 1 aydır aynı sorunu yaşıyorum ve her aradığımda güncelleme yapılıyor düzeltilecek deniyor. Ama hala düzeltilmedi maalesef. Ben yalnızca uyap sisteminin canı istediğinde sisteme girebiliyorum, kendi istediğimde değil.

Eee. uyapta sonuçta memurların iş yükünü hafifletme için yapmadı mı?

- Bugün git yarın gel demesi ve canı istediği zaman iş yapmasıda normaldir.
Old 07-02-2014, 13:17   #64
hunun

24-12-2013, 18:59 #52
av__emrah

Sayın Meslektaşlarım, az önce uyapa girmeye çalışırken ilk defa aşağıdaki hatayı verdi. Bu sorunu nasıl çözebileceğim konusunda bilgisi olan var mı?

PKCS11 wrapper objesi oluşturulamadı/Belirtilen modül bulunamadı C:/Windows/system32/.dll
26-12-2013, 14:28
--------------
Bu sorunun çözümü için sürücünün tekrar yüklenmesi gerekir.
e tuğra için;
-- http://e-tugra.com.tr/Portals/6/down...perSetup64.msi
kolay gelsin
Old 12-03-2014, 22:37   #65
GECE

Varsayılan Uyap'da "İMZALI VERİ SUNUCUYA DOĞRU ULAŞTIRILAMADI" uyarısı?

Arkadaşlar bugun Uyap'a girmek için şifre girince "İMZALI VERİ SUNUCUYA DOĞRU ULAŞTIRILAMADI" uyarısı geliyor, Uyap'a giremiyorum. Benzer sorunu yaşayan ya da konu hakkında bilgisi olan var mı?
Old 18-03-2014, 16:17   #66
adlt-2007

Bilirkişi Portal ve Avukat Portala uzun süredir ben de giriş yapamadım. Onlarca mail ve telefon görüşmesi yaptım ama sorunu çözemediler. E imza ile girilmiyor. Bilirkişi Portala zaten hiç girilmiyor. İyi ki Uyap sistemi ödül almış, ya ödülsüz olsaydı.
Old 18-03-2014, 17:00   #67
Av. Sami Günsen

kesinlikle çalışmıyor! 35 defa deneyince arada bir defa girebiliyorsunuz. O da 5 dk sonra zamanaşımı deyip sistemden atıyor. Cidden UYAP süper çalışıyor. Hepimize sabır diliyorum meslektaşlarım
Old 20-04-2014, 18:03   #68
hukukbilgisi

"imzalı veri sunucuya doğru ulaştırılamadı" uyarısıyla karşılaşıyorum birkaç aydır. 2-3 denemeden sonra girebiliyordum, ancak bugün hiç giriş yapamadım.
Old 21-04-2014, 07:35   #69
mdelen82

tüm Javaları silin ve sadece 6 /37 yi kurun sorun çözülecektir.
Old 21-04-2014, 09:15   #70
Av. Fırat BİLBAY

Günlerdir yine sisteme girilemiyor..

"İmzalı veri sunucuya doğru ulaştırılamadı"
"NOK E-imza geçerlilik kontrolü s?ras?nda hata olu?tu"

Şuraya bakın.. Hata mesajı bile doğru dürüst görüntülenemiyor.

Sadece javanın belli versiyonlarında çalışıyor.

Kurulduktan sonra düzgün çalışması için (tabi ki lafın gelişi. yoksa ortada düzgün çalışan bir program yok) bir sürü işlem yapmak gerekiyor. Bir sürü meşakkatli yolu tüketmek gerekiyor. Bu iğrenç yazılım sayesinde bütün avukatlar bilgisayar mühendisi oldu.

Rezalet demenin bile iltifat sayılacağı bir doküman hazırlama programı var.

Sürekli arıza ve sekteye uğruyor..

Bu programı hazırlayan, sunan, yapımında emeği geçen ve ortaya çıkan bu acınası sonuca rağmen yüzü kızarmayan herkese lanet olsun..
Old 21-04-2014, 10:51   #71
hukukbilgisi

Bu sabah nihayet girebildim.

Java Kontrol Panelinden giriş yaparak; temporary internet files'i boşalttım. Ancak, UYAP düzeldi de öyle mi girdim, yoksa, yaptığım bu işlemden dolayı mı girebildim, anlayamadım.

UYAP neydi, sevgiydi; sevgi neydi emekti; emek neydi UYAP'a girme mücadelesiydi. Madalyalı sevgili, o kadar naz yapacak demek ki
Old 21-04-2014, 12:47   #72
Av_Acar

İmzalı veri sunucuya doğru ulaştırılamadı
NOK E-imza geçerlilik kontrolü s?ras?nda hata olu?tu

rezalet sabahtan beri..hatta 2-3 haftadan beri..
Old 13-10-2014, 07:41   #73
av.murat kılıç

Varsayılan Uyapa Girememek

10/10/2014 Ten Beri Uyap.avukat.gov.tr Ye Giremiyorum. Sayfa Açilmiyor. Sorun Genel Mi?
Old 14-10-2014, 14:51   #74
Mücahit SARIGÜZEL

Varsayılan Uyap sistemine girerken hata uyarısı veriyor.

Uyap avukat portala girmek istediğimde "imzalı veri sunucuya doğru ulaştırılamadı" hata uyarısı veriyor 5-10 denemeden sonra girebiliyorum
herkes aynı hatadan muzdarip heralde.
değerli üyeniz hukukbilgisi nin uyarısıyla java geçmişini, boşalttım düzeldi.
Old 14-10-2014, 15:58   #75
av.araf

Alıntı:
Yazan av.murat kılıç
10/10/2014 Ten Beri Uyap.avukat.gov.tr Ye Giremiyorum. Sayfa Açilmiyor. Sorun Genel Mi?

Benzer sorunları zaman zaman bizler de yaşıyoruz. Barolar birliğinin sayfasından E-imza kısmını tıklıyorsunuz http://e-imza.ubap.org.tr/Default.aspx
bu sayfada da yardım butonunu tıklıyorsunuz
http://e-imza.ubap.org.tr/Yardim.aspx
yardım sayfasında yer alan teamviewer programını indirdikten sonra 444 22 76 numaralı çağrı merkezini arıyorsunuz. Buradaki arkadaşlar indirdiğiniz bu program sayesinde bilgisayarınıza uzaktan bağlantı yaparak gereksiz programları kaldırıp uyapın verimli çalışması için gerekli tüm programları bilgisayarınıza yüklüyorlar.Ancak çağrı merkezini ararken en boş vaktinizi tercih edin. Ben aynı handaki meslektaşlarımın sorunlarına çözüm bulabilmek adına her defasında 50 dakikanın üzerinde telefonda beklemek zorunda kaldım.
Old 29-12-2015, 16:59   #76
mntopcu

Varsayılan UYAP Avukat Portala Giremiyorum

Arkadaşlar,

27 Aralık 2015 Cuma gününden beri UYAP'a giremiyorum.
Yandex kullanıyorum, sürekli "sayfaya ulaşılamıyor" diye uyarı çıkıyor. Başka tarayıcılarda (firefox, explorer, chrome) denedim, nafile. Adalet Bakanlığı sayfasına da giriş yok. Benim bilgisayarda mı hata var diye Baro odasındaki bilgisayarlarda denedim hepsi aynı, oradaki arkadaşlara sordum girebilen olmamış. TBB sayfasında açıklama göremedim... Bakanlık sayfasına girilemiyor... Forumlarda bir tartışma yok... Gözümden kaçan, atladığım bir şey mi var yoksa UYAP'a girmek isteyen benden başka kimse yok mu?
Old 29-12-2015, 18:59   #77
Av.Hamdi Özkaya

Aynı sorun bende de var, hafta sonundan beri giremiyorum, Uyap'ın kendi sitesine de giremiyorum,hatta Yargıtay ve Danıştay sitesine de giremiyorum, ancak bir arkadaşımın bilgisayarında çalışıyordu, sorun nedir hala anlamış değilim,yardım edecek arkadaş var mı acaba ? teşekkürler
Old 07-01-2016, 13:49   #78
km1cfo

Maxthon browser ile e devlet'ten giriş yaparak UYAP'a erişebiliyorum.
Old 19-01-2016, 15:32   #79
Veysel Danış

Dosya incelemeyi nereden yapabiliyoruz arkadaşlar?
Old 20-01-2016, 21:57   #80
Av.s.holmes

Varsayılan Uyap/dosya inceleme

Uyap sistemine e-imza ile giriş yapmanızın ardından sol tarafta bulunan dosyalarım menüsünden Tüm dosyalarıma tıklayarak dosyalarınızın mahkemelerde arama ile bulabilirsiniz bunun yanı sıra;
- İşlem Tarihi İle Arama
- Esas İle Arama
- Açılış Tarih İle Arama
- Taraf Bilgisi İle Arama
- Kapanmış Dosyalarım
- Dosyada Vekil miyim ? şeklinde istenilen bilgiler (dosya numarası- taraf ismi vs. ) eşliğinde gerekli incelemeleri yapabilirsiniz.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi