Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 26-07-2007, 23:03   #661
Av.Turan

Alıntı:
Yazan Av. Mehmet Saim Dikici
Bazen bir çift sözdür herşeyi soğutan... Buz gibi.
bazanda tüm buzaları eriten
Old 26-07-2007, 23:19   #662
Jeanne D'arc

THS'nin bu aralar duygusallaştığını düşündüğümü itiraf ediyorum.
Old 27-07-2007, 08:18   #663
ParanoidAndroid

Alıntı:
Bazen bir çift sözdür herşeyi soğutan... Buz gibi.

Ben de tam böyle düşünüyorum.
"Bazen bir çift sözdür herşeyi soğutan.."
Gerçekten de buzz gibi..
Old 27-07-2007, 08:58   #664
üye18563

İtiraf ediyorum ceza genel hariç tüm derslerden btünlemeye kaldım.Şimdi de tarih yazıyorum
Old 27-07-2007, 14:06   #665
Av.Bulut

İtiraf etmekten hoşlanmadığımı itiraf ediyorum
Old 30-07-2007, 15:26   #666
persona

sicaktan ve gunesten sikayet edenlerin, haziran ve temmuz ayini gunessiz ve hergun yagan yagmur altinda kazak giyerek gecirmenin ne demek oldugunu dusunmeye davet ediyorum

Old 30-07-2007, 16:20   #667
persona

Bergman'nin olum haberine cok uzuldugumu buyuk ustaya harika filmler yarattigi icin cok minnettar oldugumu itiraf ediyorum...

belki yeniden 7. muhur u izleme zamanidir....
Old 30-07-2007, 16:29   #668
Armağan Konyalı

"Başımız sağolsun" demenin teselli getirmediğini itiraf ediyorum.
Old 30-07-2007, 21:37   #669
Ahmet Turan

Bu itiraf.com topiğini çok sevdiğimi itiraf ediyorum.
Old 31-07-2007, 19:07   #670
Av.Turan

sorularına cevap verdiğin kişilerin teşekkür etme nezaketi göstermemesine ve bunun üzerine sana soru yöneltmesine acaaaip sinir olduğumu itiraf ediyorum.
Old 31-07-2007, 19:57   #671
cesur_yürek

Geleceği kazanmak için bugünü mü kaybetmeli ; Bugünü kazanmak için geleceği mi kaybetmeli diye düşündüğümü itiraf ediyorum.
Old 31-07-2007, 19:58   #672
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan cesur_yürek
Geleceği kazanmak için bugünü mü kaybetmeli ; Bugünü kazanmak için geleceği mi kaybetmeli diye düşündüğümü itiraf ediyorum.

Bu düşünce tarzının yanlışlara götürebileceğini düşündüğümü itiraf ediyorum.
Old 31-07-2007, 20:14   #674
*sinequanon*

Alıntı:
Yazan cesur_yürek

Her ikisini de kazanmanın mümkün olduğunu,hayata nasıl baktığınızla alakalı olduğunu düşündüğümü İ.E.
Old 31-07-2007, 20:14   #675
halit pamuk

Şehper Hanım'a katıldığımı itiraf ediyorum.
Old 31-07-2007, 20:15   #676
ecesaka

Birçok zaman kendime "Çalışmak için mi yaşamak yoksa yaşamak için mi çalışmak" diye sorduğumu, ama genelde çoğu zaman sadece çalıştığımı İE...
Old 31-07-2007, 20:19   #677
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan ecesaka
Birçok zaman kendime "Çalışmak için mi yaşamak yoksa yaşamak için mi çalışmak" diye sorduğumu, ama genelde çoğu zaman sadece çalıştığımı İE...

Yaşamaktan beklentimiz bu sorunun cevabını değiştirebilir. Yaşamak, insan gibi yaşamak ise; kesinlikle çalışmadan olmaz. (Miras kalsa bile yetmez) Yaşamak, nefes almak ise; no problema! çalışmak anlamsızdır...
Old 31-07-2007, 20:51   #678
tuval2310

Mutsuz

Yanlış anlaşıldıgımda ya da birilerini yanlış anladığımda kendimi çoook kötü hissettiğimi itiraf ediyorum...
Old 31-07-2007, 22:00   #679
Ahmet Turan

Alıntı:
Yaşamaktan beklentimiz bu sorunun cevabını değiştirebilir. Yaşamak, insan gibi yaşamak ise; kesinlikle çalışmadan olmaz. (Miras kalsa bile yetmez) Yaşamak, nefes almak ise; no problema! çalışmak anlamsızdır...

Bence miras kalsa yetebilirdi. Hayat nefes almaktır. Olmaya cihanda devlet bir nefes sihhat gibi.

Bence mümkünse yan gelip yatmaktan güzeli yok ama değilse paşa paşa çalışmak gerek

sayın Dikici maalesef size katılamadım. Bu kez size katılamamının üzüntüsünü yaşadığımı İ.E
Old 31-07-2007, 22:10   #680
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:

Paşama üzgün olduğumu belirterek, (antrenörlük vazifemden azil beklemekteyim ), sayın Dikici'ye bir kez daha katıldığımı belirtmek isterim.

Yaşamaktan kasıt, "insan" gibi yaşamaksa, çalışmak zorundasınız, doğru, miras bile yetmez.

Ama yaşamak nefes almak anlamına geliyorsa, son nefese dek çalışmasanız da , illa ki nefes, mutlaka alırsınız
Old 31-07-2007, 22:48   #681
Jeanne D'arc

Bu aralar THS'de "katılmanın" moda olduğunu, katıla katıla izlemekte olduğumu İE.
Old 31-07-2007, 22:50   #682
Av.Mehmet Saim Dikici

İnadına katıldığımızı itiraf ediyorum. Daha da kızarsak "KATULA KATULA" Türküsünü söyleceğimizi de ilave ediyoruz. )
Old 31-07-2007, 22:54   #683
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
Bu aralar THS'de "katılmanın" moda olduğunu, katıla katıla izlemekte olduğumu İE.

Konsensus gibisi var mı?

Hangi suretle olursa olsun, katılıyor olmanıza sevindiğimi, İE...
Old 31-07-2007, 22:56   #684
Jeanne D'arc

"İnadına davranmayı/yaşamayı" sevdiğimi inadına itiraf ederkene, kimin inadına inad edildiğini anlayamadığımı da ilave ederim.
Old 31-07-2007, 22:59   #685
Ahmet Turan

Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda DEMİREL
Konsensus gibisi var mı?

Bence yoktur.

Size katılıyorum sayın Demirel.
Old 31-07-2007, 23:00   #686
Ahmet Turan

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
"İnadına davranmayı/yaşamayı" sevdiğimi inadına itiraf ederkene, kimin inadına inad edildiğini anlayamadığımı da ilave ederim.

Buyrun hadi cevaplayın...

Cevabı çok merak ettiğimi İ.E
Old 31-07-2007, 23:08   #687
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
kimin inadına inad edildiğini anlayamadığımı da ilave ederim

Alıntı:
Cevabı çok merak ettiğimi İ.E

Elbette ki Yıldırım paşamızın inadına inat ediyoruz. İ.E. )
Old 31-07-2007, 23:18   #688
Av.Turan

Alıntı:
Yazan *sinequanon*
Her ikisini de kazanmanın mümkün olduğunu,hayata nasıl baktığınızla alakalı olduğunu düşündüğümü İ.E.
her ikisini kaybetmenin daha kolay olduğunu düşündüğümü itiraf edeim
Old 01-08-2007, 01:55   #689
cesur_yürek

Alıntı:
Yazan cesur_yürek

Çok sayıda katılıma neden olan düşünceyi alıntı yapmamla birlikte tekrar katılıma neden olabileceğini ,Fakat amacımın bu olmadığını ; Zira yoruma cevap yazan değerli arkadaşların yorumu anladıkları kadar değerlendirdiklerini ya da yorumun açılmasıyla birlikte değerlendirmelerin değişebileceğini itiraf etmek istediğimi saygılarımla itiraf ediyorum / cesur yürek ...
Old 01-08-2007, 15:09   #690
Jeanne D'arc

THS'de aldığım en enterasan teşekkürün
Alıntı:
Sağlığına güzel insan
olduğunu, okuyunca çok güldüğümü ve içimden cevaben "şerefe abijim-hıck" demek geldiğini itiraf ediyorum.

Ps.Sormayın! Kim olduğu ciheti, haberleşme masuniyeti dahilindedir.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,07315302 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.