Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

mükemmel kadın ve mükemmel erkek:)

Yanıt
Old 13-03-2006, 12:32   #1
güher

Varsayılan mükemmel kadın ve mükemmel erkek:)

Zamanın birinde mükemmel kadın ve mükemmel erkek karşılaşmışlar. Mükemmel bir flört döneminden sonra mükemmel bir evlilik yapmışlar. Birlikte mükemmel bir hayat sürmüşler. Bu mükemmel çift karlı, fırtınalı bir Noel akşamı mükemmel arabalarıyla giderken yolda donmak üzere olan bir adam görmüşler. Mükemmel çift olduklarından adama yardım için durmuşlar. Ada meğer sırtında oyuncak çuvalı ile Noel Baba imiş. Mükemmel çiftimiz Noel akşamı çocukların hayallerini karatmamak için Noel Baba ve oyuncakları arabaya yüklemişler. Oyuncakları çocuklara dağıtarak yollarına devam etmişler. Maalesef tipi artmış, araca hakim olmak zorlaşmış ve mükemmel çift ile Noel Baba trafik kazası geçirmişler. Kazada bunlardan yalnızca biri kurtulmuş... Soru: Kim kurtulmuş?(Cevap aşağıda)

Cevap: Mükemmel kadın kurtulmuş...
Her şeyden önce mükemmel kadın gerçekten vardır! Herkes bilir ki Noel Baba ve mükemmel erkek diye birileri yoktur!
Kadınlar burada okumayı bıraksınlar! Erkekler okumaya devam etsinler!

Eğer mükemmel adam ve Noel Baba yoksa arabayı mutlaka mükemmel kadın kullanıyordur. Bu bize en mükemmel kadının bile araba kullanmak gibi bazı konularda pekte mükemmel olmağını açıklıyor!
Kadınlar Kesinlikle Aşağıyı Okumasınlar! Erkekler devam.

Aklımdayken eğer bir kadınsanız ve hala bunu okuyorsanız buda başka bir noktayı açığa kavuşturuyor!
****KADINLAR HİÇ BİR ZMN SÖZ DİNLEMEZLER****
Old 13-03-2006, 23:55   #2
erdemlig

Siz de sonunda itiraf ediyorsunuz ki 'mükemmel kadın' yoktur. Aslında 'mükemmel' insan da yoktur. İnsan -ister kadın, ister erkek olsun- hatalarıyla, kusurlarıyla kabul edilmelidir. Belki bu kabullenişte bir mükemmellik vardır.
Old 12-04-2006, 17:57   #3
NİLGÜN SEYMEN

Yaşam simetrisinde topraktan semaya mükemmelin tek varisi yaradandır.ve bizler hata yapa yapa doğruyuı bulmak için gönderildik dünyaya..
bunun için mükemmeli yaratılanda değil yaradanda bulmak gerek..
saygılar-nil.
Old 12-04-2006, 20:34   #4
A_Ü_H_F

nilgün çok güzel söylemiş.ayrıca arkadaşlar ordaki mükemmel erkek benim.ben daha ölmedim,merak etmeyin.muahaha muhahah
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi