Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

iste kardeşin olsun

Yanıt
Old 06-05-2007, 11:31   #1
av.ilknur77

Varsayılan iste kardeşin olsun

merhaba arkadaşlar,
bugün trt1 de iste kardeşin olsun proğramını izledim. internette de www.kardesinisec.com internet adresini buldum. sitede ihtiyacı olan ilköğretim çağındaki öğrenciler var. bunlardan birini seçebiliyorsun. ve para dışında madddi ve manevi olarak yardımcı oluyorsun. kendime bir öğrenci seçeceğim. siteyi incelemenizi ve arkadaşlarınıza duyurmanızı rica ediyorum. iyi günler
Old 08-05-2007, 07:47   #2
Cest la vie

Bu guzel kampanyayi ogrenmemizi sagladiginiz icin tesekkur ederim. Ben de doner donmez bir kardes seciyorum kendime.
Yine kardes sececeklerden bir ricam olacak, listede cok uzun zamandan beri bekleyen ama kimsenin kardes olarak secmedigi cocuklar var. Secimi goz onune alirken basvuru tarihine de bir goz atarsaniz, boylece minik yureklere 'hayal kirikligi' ve 'umutsuzlugu' ogretmemis oluruz.
Tekrar tesekkurler...
Old 30-10-2007, 10:28   #3
FatmaAlbayrak

Merhaba arkadaslar,
aranizda bu siteden kardes secen varmi??? varsa, yasadiklarinizi veye önerilerinizi vs. paylasirsaniz sevinirim. bende kardes secmek istiyorum: nelere dikkat etmem gerek vs.... vs.... vs....
paylasimlarinizi bekliyorum
sevgiler, fatma
Old 31-10-2007, 09:50   #4
üye18721

Hatırladığım kadarıyla listeden seçilen çocuklara gönderilenler yanında bir de mektup yazılıyordu; "manevi olarak onun yanında olduğunu; onu bundan sonra bir kardeşi olarak gördüğünü,neye ihtiyacı varsa belirtmesini" isteyen bir mektup.Seneler önce oğlum bir kardeş seçmişti. Yine bir arkadaşım da bir kardeş seçerek ihtiyaclarını öğrenip; okul,kitap,giyim,kuşam göndermişti.Ayrıca aynı arkadaşım seçtiği kardeşinin bir yatağa ihtiyacı olduğunu öğrenmiş ve o bölgede bulunan bir yatak firmasına sipariş verip bu ihtiyaçlarını karşılamıştı.
Old 31-10-2007, 14:29   #5
FatmaAlbayrak

sayin ferda anil,
paylasimlariniz icin tesekkür ederim. henüz kardes secme asamasinda oldugum icin ileriki zamanlarda tekrar bilgilerinizi rica edebilirim.... :-)
tekrar tesekkürler...
fatma
Old 01-11-2007, 09:14   #6
üye18721

Tabi bu konuda seve seve yardımcı olurum.Saygılarımla.
Old 02-11-2007, 15:40   #7
av.sally

Alıntı:
Yazan FatmaAlbayrak
Merhaba arkadaslar,
aranizda bu siteden kardes secen varmi??? varsa, yasadiklarinizi veye önerilerinizi vs. paylasirsaniz sevinirim. bende kardes secmek istiyorum: nelere dikkat etmem gerek vs.... vs.... vs....
paylasimlarinizi bekliyorum
sevgiler, fatma

Nasıl oldu da bunu sizinle paylaşmayı atladım.Evet çoktandır düşündüğüm bu girişimi cesaretimle gerçekleştirdim.Bu sorumluluk bana ağır gelecek korkusu taşıyordum ama dedim bu duygudan daha güçlü duygular yaşamalıyım.Bir çocuğun geleceğe umutla bakması gibi.Evet sonunda 1 hafta kadar önce bende kardeşimi seçip mektubumu yolladım.Şimdi cevap bekliyorum heyecanla.Artık daha huzurluyum...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi