Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Neyi özlediniz?

Yanıt
Old 09-03-2011, 20:14   #421
Av.Özlem PEKSÜSLÜ

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Ama neticede başkası taktı değil mi? Takanlar ise erkekti muhtemelen.

Çünkü karayolunda hareket halinde iken dikkatimi çeken husustur bu. Benim lastiğim patladığında, hiçbir erkek yardıma gelmez. Ama bir kadın sürücünün lastiği patladığında erkekler yardım furyası başlatırlar. Demek ki, neyimiz varmış: Centilmen Türk erkeklerimiz. Neyi özlemişiz: Aynı Türk erkeklerinin, yolda kalan diğer Türk erkeklerine yardım edişini.
Old 11-03-2011, 12:01   #423
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Yine İzmir'i

İzmir i özleyen Ankara'dakileri.
Old 11-03-2011, 12:21   #424
Atahun

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

Teşekkürler.

Konu başlığına dönecek olursak; Çok şey özledim ama, şimdi birini yazsam öteki darılır. Ben en iyisi bir şey özlememiş gibi yapayım.
Old 11-03-2011, 14:20   #425
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Old 11-03-2011, 14:47   #426
Kabrador

Çocukken çocuk olmaktan sıkıldım ve büyümek için acele ettim. Ne var ki en çok çocuk olmayı özledim...
Old 14-03-2011, 22:18   #428
Av.H.Sancar KARACA

İzmir'i (Kızlarağası'nda fincanda pişen kahveyi yudumlarken ) gerçekten çok özlediğimi fark ettim.
Ve, bugün Sevgili Adli Tip beni Sayın Armağan KONYALI'NIN makamına götürdü. En güzel kahveyi de orada içtik. Lâfın beli (biraz) kırıldı.
Teşekkürler Üstadım KONYALI , teşekkürler Sevgili Adli Tip .
Teşekkürler Güzel İzmir
Old 14-03-2011, 22:24   #429
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
İzmir'i (Kızlarağası'nda fincanda pişen kahveyi yudumlarken ) gerçekten çok özlediğimi fark ettim.
Ve, bugün Sevgili Adli Tip beni Sayın Armağan KONYALI'NIN makamına götürdü. En güzel kahveyi de orada içtik. Lâfın beli (biraz) kırıldı.
Teşekkürler Güzel İzmir
Biz de size teşekkür ederiz ustat.
Lakin -benden duymuş olmayın ama- Guzel İzmir ateş almaya gelir gibi gelmenize üzülüyormuş artık.
Old 14-03-2011, 22:42   #431
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Adli Tip
Biz de size teşekkür ederiz ustat.
Lakin -benden duymuş olmayın ama- Guzel İzmir ateş almaya gelir gibi gelmenize üzülüyormuş artık.
N'apayım Sevgili Adli Tip, Esenboğa Hava limanı otoparkında araba bir günden fazla kalınca çok para alıyorlar. Ben de gittiğim yerden hemen geri dönüyorum
Old 15-03-2011, 00:24   #432
ferudun_038

Daha üniversite hayatımdayken bile inanıyorum ki bu hayatımı ,şimdiki halimi ,arkadaşlarımı ,uğurumu her zaman ki gibi çenem yüzünden zor duruma düşürüp bana off'lamasını ,alperimin ortaak diye çağırmasını ,hemşerim yakup un kankaleyte demesini ,nilüferin fericik ,neslinin topram ,mervegül ile sedanın hacı ,ayçanın annem demelerini ,emrahın dürtmesini vsvsvs hepsini hepsini özleyeceğim daha okulumdayken daha canlarımdan ayrılmamışken eminim ki özleyeceğim
Old 15-03-2011, 11:16   #433
kordelya

Kocaman kar tanaleri yere düşerken minicik kardeşimin elinden tutup o soğuk havada sabah erkenden okula gitme çabamı özledim, güzeldi...
Old 15-03-2011, 11:22   #434
supernatural

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Teşekkürler Güzel İzmir

amanın İzmire geldiniz ve bizim haberimiz mi yoktu
Old 15-03-2011, 11:41   #435
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan supernatural
amanın İzmire geldiniz ve bizim haberimiz mi yoktu
Siz baharı soğuk algınlığı ve kırgınlıkla karşılamış olduğunuz için rahatınızı (rahatsızlığınızı) bozmayalım dedik Süperdoğalkardeş.
Bir başka günübirlik İzmir ziyaretine...
Old 15-03-2011, 11:46   #436
supernatural

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Siz baharı soğuk algınlığı ve kırgınlıkla karşılamış olduğunuz için rahatınızı (rahatsızlığınızı) bozmayalım dedik Süperdoğalkardeş.
Bir başka günübirlik İzmir ziyaretine...

inşallah üstadım sizi görmeyi çok isterdim ama dediğiniz gibi gelipte kimseyi hasta etmemek en güzeli Teşekkürler nazik düşünceniz için
Old 12-07-2011, 06:56   #437
hukukkızı

şu lanet otomasyona tıklamadığım günleri çok özledim
Old 12-07-2011, 14:12   #438
Av.FGY

bu aralar sadece uyumayı ve denizi özlüyorum... insan daha yataktan kalktığı gibi , uff şu gün bitse de hemen bi uyusak dermi.. ben diyorum , sanım asıl neden tatili özledim
Old 19-07-2011, 09:54   #441
Av. Gülgün

Alıntı:
Yazan NurTuna
çalışmayı

Tatil yapmayı
Old 25-07-2011, 17:31   #444
av.eduss

saçma sapan, şuursuzca,komik ve biraz da cahilce konuşabilme hakkına sahip olduğum her günü..Özetle genç olmayı....
Old 26-07-2011, 13:26   #446
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan av.eduss
saçma sapan, şuursuzca,komik ve biraz da cahilce konuşabilme hakkına sahip olduğum her günü..Özetle genç olmayı....

Yaşınızı merak ettim.
Old 26-07-2011, 13:35   #447
av.eduss

Beden yaşım 32, Ruh yaşımı ise çalıştığım zamanlarda 65 falan hissediyorum çoğu zaman Artık zeka yaşımında bu dengesizlik karşısında çokda olgun olmadığını düşünmeye başladım
saygılar bizden yani
Old 26-07-2011, 13:41   #448
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan av.eduss
Beden yaşım 32, Ruh yaşımı ise çalıştığım zamanlarda 65 falan hissediyorum çoğu zaman Artık zeka yaşımında bu dengesizlik karşısında çokda olgun olmadığını düşünmeye başladım
saygılar bizden yani

Çok yaşlanmışsınız siz.
Old 01-08-2011, 15:58   #449
Viyola

Denizi,şezlonga uzanıp onunla sohbet etmeyi,sahilde mısır yemeyi,uzayan gece sohbetlerimizi...
Old 02-08-2011, 10:10   #450
concardia

Okul günleri alarmı kapatıp sorumsuzca uyumayı özledim, ailemle -herkes bir arada iken- vakit geçirmeyi ve pazar kahvaltılarımızı özledim, eve geldiğimde yemeğin hazır olmasını ya da eve gelip 'ben odamdayım, yemekte seslenirsiniz' demeyi özledim sorumsuz olabilmeyi özledim, Ağustos ayında masa başında olmadığım günleri özledim
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi