Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM) Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM), THS Hasta Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece hasta haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [HASDEM Portalı]

fakıltedeki ortodonti bölümü ha bire tedavi için erteledi ve şimdi tedavimiyapmayacaklarını söylediler

Yanıt
Old 16-01-2015, 18:13   #1
ahmet çittçi

Varsayılan fakıltedeki ortodonti bölümü ha bire tedavi için erteledi ve şimdi tedavimiyapmayacaklarını söylediler

iyi gunler ılk once boyle bır ımkanı sagladıgınız ıcın teşekur edıyorum. Benım sorum bunda 7 ay önce kaza geçirdim çenem 4 yerden kırıldı ve üst kesici dişlerim içeriye gömuldu ve bir Devlet Universite hastenesinde plastık cerrahıde amelıyat oldum ve baraılı gectı amelıyat ondan sonra plastık cerrahıden aynı unuversıte diş fakultesıne ortodontı bolumune tedavı etmek ıcın sevk ettıler. ortontı bolumune 15.06.2014'te gıtım ve bana bır ogretım gorevlisi kanal tedavısı ol dedı sonra tedavıne 04.09.2014'te 3 ay sonra bır doktora verecgım dedı tamam dedık. 3 ay bekledık hastaneye gıttık bıze hasta dagıtımı erkene alınmıs bir bucuk ay sonra gel dedı bende bunun uzerıne bız 3 ay bekledık bızım sucumuz mu sızın belırtıgınız tarıhte geldık bunun uzerıne doktor bana bak senı 6 yıl sonraya yazarım dıye tehdıt ettı. napalım dedık bekledık bır bucuk ay bır uzman doktora verdı o doktorda en gec tedaviniz 01.11.2014 yanı kasım ayında baslar dedı bızde bekledık gıttık gene hastaneye o uzman doktorda bizi başka bır uzman bayan doktora verdi. Bayan doktorda bıze ıkı ay sonra arayacagım deyınce dayanamadık benle abim biz 5 aydır beklıyoruz ha baslayacak ha başlayacak dıye sızde bıze ıkı ay verıyorsunuz bunu uzeıne bayan doktor bızı takmadan cekıp gıttı bızde öğretım görevlisi profösore şikayet ettık o da ıkı uzman doktoru cagırdı ve bır hafta sonra tedavısı başlasın dedı. ve bayan doktor sızı arayacgım dedı tamam dedık. ve ıkı ay bekledık aramadı hastaneye gıttık ögretım görevlisi profösöre sorduk tedavınız baslamadımı daha sızın dedı bızde hayır dedık sasırdı baslaması gerekıyordu uzman bayan doktoru aradı nıye baslamdı bu hastanın tedavısı dıye uzman bayan doktorda ben o hastaya bakmıyorum dedi. biri öğreti görevlisi ve ıkı uzman ortodontı doktoru bızı altı buçuk aydır kandırdılar benım bu uç doktor hakkında mahkemeye vermek için ne yapmam lazım hukuki hakkım nedir bilgi verırseniz sevinirim teşekurler.
Old 14-02-2015, 17:18   #2
Av.Habibe YILMAZ KAYAR

Sn.Katılımcı,

Hastanenın hasta hakları birimine ve sağlık müdürlüğüne idari başvuru yapabilir,manevi tazminat için dava açabilirsiniz.

Bir avukattan destek almanız yararınızadır.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi