Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

Aldatılma

Konuyu Kilitleyin
Old 10-05-2018, 10:52   #1
Konuk

Mesaj Aldatılma

Eşim Tarafindan Bir Süredir Aldatiliyordum. Bunu öğrendikten Sonra Eşimle Ve Diğer Kadinla Görüşme Sağladim. Eşim Hata Yaptiğini Ve 3. şahsin Yaninda Bana Ayrilmak Istemediğini Ve O şahisa Eşimi Seviyorum Beni Bi Daha Arama Dedi. Buna Rağmen Bu Kadin Ne Aramalarini Ne De Eşimin Peşini Birakti. Yuva Kurmak Istediğini Ve 23 Yillik Yuvamizi Bitirip Kendisiyle Evlenmesini Istediğini Dile Getirdi.eşim Bu Durumu Asla Kabul Etmemesine Rağmen Kadin Eşimin Peşini Birakmiyor Ve Psikoljik Olarak Aile Huzurumuzu Bozarak. Eşimin De Yer Yer Kadinin çaliştiği Pavyona Gitmesini Sağliyor. Bu Kadini Mahkemeye Vermeyi Düşünüyorum. Fakat Ne Yapabileceğimi Hangi Yolu Takip Edeceğimi Bilemiyorum. Bana Bir Yol Gösterirseniz Dilekçe Adina Neler Yazabilirim Yardimci Olursaniz çok Sevinirim.ailemi çocuklarimi Eşimi Seviyorum Ve 23 Yillik Evliliğimi Bu Kadin Yüzünden Bozmak Istemiyorum.artik Kendi Sağlik Sorumlarim Oluştu Bu Durumdan Dolayi. Kendime Ve çocuklarima Sikintili Durumlar Yaşatiyorum Stresli Bozuk Psikoloji Içinde Olduğum Için.
Old 10-05-2018, 14:15   #2
Av. Hatun Olguner

Bir Avukatla Takip Etme Imkaniniz Yoksa Dava Dilekçenizi ücret Karşiliği Bir Avukata Yazdirabilirsiniz...buradan Size Dilekçe örneği Yazilmasi Mümkün Değil...
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi