Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kitap Kitap İncelemeleri, tavsiyeleri, yazarlar ve kitaplara ilişkin sohbetler. (Bu forum hukukla ilgili OLMAYAN kitaplara yönelik olup, siyasi ve dini içerikli kitaplar konu dışıdır.)

Albert Camus -yabancı

Yanıt
Old 18-08-2013, 15:25   #1
üye43578

Varsayılan Albert Camus -yabancı

Bu kitabı okuyan bilir.96. sayfada gözüme çarpan bir diyalogla karşılaşmıştım.
kitap kahramını hapse girer ve idama mahkum bırakılır.Onu savunmaya çalışan bir avukat :"bırak seni ben savunayım"
kitap kahramanı:"yok hayır ben savunmak istiyorum kendimi"
"senin iyiliğini istiyorum"demesi üzerine
kitap kahramanı :" avukat benim için en iyi olanı, doğruyu kim bilir, bilebilir siz mi? ben mi?"
Adalet kavramını son sayfalarda iyi işlemiş bir kitap olduğunu düşünüyorum.
iyi-kötü kavramlarıda iyi işlemiş...Beğeneceğinizi düşünüyorum.Sizlerle de paylaşmak istedim.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
Yabancı davalıya dava dilekçesinin yabancı dile çevrilerek tebliği law89 Meslektaşların Soruları 2 26-09-2012 22:58
Camus, Yabanci, Kafka Etkİlerİ avukataksaray Yazdıklarımız - Yazdıklarınız. 0 02-02-2012 00:13
Albert Einstein Ve Zeka Sorusu. Envanter Site Lokali 8 29-01-2012 17:23
yabancı ülke vatandaşı tarafından yabancı ülkede keşide edilen çek atacanerdal Meslektaşların Soruları 1 23-04-2010 20:19
yabancı ülkede yaşayan bir türk vatandaşının yabancı eşinden türkiye'de boşanması seanlee Meslektaşların Soruları 2 06-06-2007 09:15

THS Sunucusu bu sayfayı 0,03742409 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.