Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

Bilişim Hukuku ve Fikri Mülkiyet hukuku alanlarında çalışan bir büroda staj

Yanıt
Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 17-09-2012, 15:11   #1
kafalak

Varsayılan Bilişim Hukuku ve Fikri Mülkiyet hukuku alanlarında çalışan bir büroda staj

Dokuz Eylül Hukuk Fakültesi'nden yeni mezun oldum. Bilişim hukuku ve fikri ve sınai haklar hukukuna ilgi duyuyorum. Bu yüzden stajımı İzmir ve özellikle İstanbul'da, bu alanlarla ugrasan bir avukat yanında yapmak istiyorum. Her türlü yönlendirme ve tavsiyeye açığım.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
Fikri ve sınai mülkiyet hukuku alanında çalışan stajer avukat adayı severen Adliye Duvarı 0 14-08-2012 11:41
Bilişim Hukuku JACELYN Meslektaşların Soruları 3 22-05-2012 18:23
istabulda ticaret hukuku ağırlıklı büroda staj yapmak istiyorum av.sahin67 Adliye Duvarı 1 18-01-2010 16:11
Haksız Rekabet Hukuku İle Fikri Ve Sınai Mülkiyet Hukukunda İhtiyati Tedbirler A.Turan Fikri Haklar ve Bilişim Hukuku Çalışma Grubu 2 06-10-2007 12:05

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04953790 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.