Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk ve Bilgisayar Yazılımları Avukatlık Bürosu Programları, İçtihat ve Mevzuat Programları, UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi). Hukukla ve hukukçularla ilgili her türlü bilgisayar yazılımlarına dair sorular, program incelemeleri ve sohbetler

Bilgi Yarışması Web Sayfam hakkında (Hukuk Konulu Yarışma);

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 08-01-2011, 19:10   #1
Av.AliDursunTuran

Varsayılan Bilgi Yarışması Web Sayfam hakkında (Hukuk Konulu Yarışma);

Sayın Türk Hukuk Sitesi konukları, daha önce Türk Hukuk Sitesi aracılığıyla programcılık adına yapmış olduğum denemeleri buradan sayın yetkililer yayınlamışlardı. Eğer takip ediyorsanız, bildiğiniz gibi programlama ile amatör olarak uğraşmaktayım ve her geçen gün biraz daha programcılığı geliştirmekteyim. Daha önce burada yayınladığım programları henüz geliştirmeye fırsat olmadı farkındayım ki o programlarıda geliştirmemiz gerekiyor. İnşallah geliştireceğiz.

Sözü fazla uzatmadan asıl konuya geliyorum, şu an elimde Hukuk konusuyla ilgili BİLGİ YARIŞMASI içerikli web sayfasını kodlamaktayım. Çok büyük ölçüde kodlaması bitti, tamamen bitince son halini buradan yayınlayacağım. Şimdilik ön fikir olması amacıyla www.yarisma.ilayyazilim.com adresinden web sayfasının taslağını yayınlıyorum. Program henüz yeni olduğundan bazı aksaklıklarda var.

Kullanımını buradan kısaca anlatırsak ilk sayfadan Üyemiz olun butonuna tıklayarak çıkan üyelik sayfasından tüm bilğileri eksiksiz ve dogru girmelisiniz. Yanlış girerseniz program sarı sayfa şeklinde asp hatası verir buna rastlarsanız geri tuşuna basıp bilğilerin tamamını girip kaydet butonuna basınız. Herhangi bir hata almazsanız üye oldunuz demektir. Tekrar anasayfaya dönüp isminizi ve şifrenizi girip GİRİŞ butonuna basınız. Açılan sayfada ki bu yarışma sayfasıdır. Dogru seçenegi işaretlemeniz durumunda Tebrikler Dogru Cevapladınız, yanlış çıkınca Üzgünüz Yanlış şeklinde uyarıyla karşılaşacaksınız. Devam etmek için tekrar yarış butonuna tıklamalısınız. Yarışmamızın bizce en iyi noktası ise zamana göre puanın düşmesi yani hızlı yanıtlandığında yüksek puan alınıyor olmasıdır. Yalnız yarışmamızın bir eksik noktası soru sayısının az olması ilerleyen zamanlarda soru sayısını inşallah arttıracagız.

Teşekkür eder, saygılar sunarım.

Av. Dursun TURAN
Old 10-05-2011, 18:10   #2
Av. Ali YILMAZKARA

Oynadım biraz bir noktada aynı sorular dönüyor ama genel mana da eğlenceli ve faydalı buldum tavsiye ederim.
Old 28-05-2011, 11:18   #3
hukukcugokhanozkan

Az önce rekoru kırdım. Kardeşlerin saklı payı kaldırıldı. O soruyu düzeltin bir zahmet 10 bin puanı geçecektim yoksa
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi