Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Şehirlerarası Nöbetçi Avukat Avukat meslektaşlarımızın başka şehirde takip edilmesi gereken hukuki işlemleri için (duruşma, haciz, keşif, mürafaa, dosya inceleme/fotokopi alma vs.), o şehirde bulunan meslektaşlardan yardım isteyebilecekleri şehirlerarası yardımlaşma alanı. Bu alan sadece hukukçuların yazışmasına açıktır ve Avukatlık Meslek Kurallarına aykırı mesajlara kapalıdır.

Kocaeli 2.Sulh Hukuk Mahkemesindeki dosya ile ilgili

Yanıt
Old 15-02-2007, 12:05   #1
Defne Elif

Varsayılan Kocaeli 2.Sulh Hukuk Mahkemesindeki dosya ile ilgili

Kocaeli 2.Sullh Hukuk Mahkemesinin aynı konuları içeren iki dosyasında tebligat ile ilgili yardım edebilecek meslektaş varsa sevinirim.Şimdiden teşekkürler.Cavit Tuna
Old 15-02-2007, 16:56   #2
Av.Nermin

Alıntı:
Yazan Defne Elif
Kocaeli 2.Sullh Hukuk Mahkemesinin aynı konuları içeren iki dosyasında tebligat ile ilgili yardım edebilecek meslektaş varsa sevinirim.Şimdiden teşekkürler.Cavit Tuna

Konuyu ayrıntılarsanız yardım edebilirim sanıyorum.
Old 19-02-2007, 11:53   #3
Defne Elif

Sayın Meslektaşım,
Konuyu ayrıntılı olarak size özel mesaj ile iletmiştim.Yanıt gelmeyince,acaba mesajım ulaşmadı mı dye düşündüm.Lütfen mesajımı aldıysanız;bilgi verir misiniz? Saygılarımla.Cavit Tuna
Old 19-02-2007, 14:55   #4
Av.Nermin

Alıntı:
Yazan Defne Elif
Sayın Meslektaşım,
Konuyu ayrıntılı olarak size özel mesaj ile iletmiştim.Yanıt gelmeyince,acaba mesajım ulaşmadı mı dye düşündüm.Lütfen mesajımı aldıysanız;bilgi verir misiniz? Saygılarımla.Cavit Tuna
Sizin mesajınızından önce yazmıştım ben. Mesajınızı aldım. Cevapta yazmıştım almamışsızın sanırım. Bu gün dosyaya baktım. Hakimle konuştum. Asya turun böyle bir kaç dosyası daha varmış. Onlarda aynı adrese tebligat yapılmış. Sizin müvekkilinizle birlikte 3 kişinin doyasında tebligat yapılamamış. Tekrar tebligat çıkarılacakmış. Talep olsa hakim cebinden masrafı yatıracak Benden talepte bulunmamı istedi. Ben vekaletim olmadığından talebte bulunamam dedim. Talepsizde kabul etmedi. Müvekkiliniz burdaysa iki satır talepte bulunması yeterli. Diğer iki dosyanın davacılarını tanıyorsa müvekkiliniz onları da haberdar etmesini rica etti hakim. 1- Hülya Küçükgenç Erol 2- Deniz Erköle
Old 21-02-2007, 16:40   #5
Defne Elif

Sayın Meslektaşım,sizin yanıtınızı ben alamadım,iki gündür de siteye giremiyordum.Öncelikle ilginiz için teşekkürler.Müvekkil adına talep dilekçesini göndertirim. Müvekkil durumunda olan bir aile daha var ama sizin bildirdikleriniz değil,isimleri Fatma-Ali Çelik.Onlar adına da talep göndertebilirim.Ancak 35'e göre tebligat mümkün mü?Yoksa Yargıç başka dosyalarda tebligat yapıldığını söylediğine göre (ben mi yanlış anladım yoksa) bilinen bir adres mi var?Bu konularda da kısaca bilgilendirebilirseniz sevinirim.Tekrar teşekkürler.Cavit Tuna
Old 21-02-2007, 17:37   #6
Av.Nermin

Alıntı:
Yazan Defne Elif
Sayın Meslektaşım,sizin yanıtınızı ben alamadım,iki gündür de siteye giremiyordum.Öncelikle ilginiz için teşekkürler.Müvekkil adına talep dilekçesini göndertirim. Müvekkil durumunda olan bir aile daha var ama sizin bildirdikleriniz değil,isimleri Fatma-Ali Çelik.Onlar adına da talep göndertebilirim.Ancak 35'e göre tebligat mümkün mü?Yoksa Yargıç başka dosyalarda tebligat yapıldığını söylediğine göre (ben mi yanlış anladım yoksa) bilinen bir adres mi var?Bu konularda da kısaca bilgilendirebilirseniz sevinirim.Tekrar teşekkürler.Cavit Tuna
35'e göre mümkün mü sormadım. diğer dosyalarda tebligat yapılan adrese çıkaracak sanırım
Old 23-02-2007, 11:18   #7
Defne Elif

Sayın Meslektaşım,
Yanıtınıza yine geç yanıt yazdığım için özür diliyorum. Müvekkil ile görüşüp dilekçe göndermelerini isteyeceğim. İlginiz için tekrar teşekkürler.Cavit Tuna
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi