Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Bir bebeğiniz olsa adını ne koyardınız?

Yanıt
Old 10-02-2012, 11:58   #721
Av. Engin EKİCİ

Bebeğin cinsiyeti belli olduğunda bu başlık altındaki tüm paylaşımları okuma kararı aldım.
Old 10-02-2012, 12:11   #722
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av. Engin EKİCİ
Bebeğin cinsiyeti belli olduğunda bu başlık altındaki tüm paylaşımları okuma kararı aldım.
Engin Kardeş ciddi misin? Yani amca mı oluyorum.
Old 10-02-2012, 13:56   #723
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Engin Kardeş ciddi misin? Yani amca mı oluyorum.
Evet Suat Abi, yaklaşık 7 ay sonra (22 Eylül tarihi verildi, saat belirtmediler) amca oluyorsun.

Teşekkür ederim.
Old 10-02-2012, 14:01   #724
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av. Engin EKİCİ
Evet Suat Abi, yaklaşık 7 ay sonra (22 Eylül tarihi verildi, saat belirtmediler) amca oluyorsun.

Teşekkür ederim.

Sen cevap verene kadar biz sevgili anne adayını aradık bile.

Şimdiden kutluyoruz. Sağlıklı bir hamilelikten sonra nur topu gibi bir yeğen doğsun,analı babalı büyüsün.
Old 10-02-2012, 14:07   #725
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Sen cevap verene kadar biz sevgili anne adayını aradık bile.

Şimdiden kutluyoruz. Sağlıklı bir hamilelikten sonra nur topu gibi bir yeğen doğsun,analı babalı büyüsün.
Buradaki ilk mesajımın ardından bir yoğunluk olmuştu, mesajınızı görmemiştim efendim.

Evet öyle olmuş, aramışsınız, çok memnun olmuş, selamı aldım. Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.
Old 10-02-2012, 15:28   #726
üye7160

Alıntı:
Yazan Av. Engin EKİCİ
Buradaki ilk mesajımın ardından bir yoğunluk olmuştu, mesajınızı görmemiştim efendim.

Evet öyle olmuş, aramışsınız, çok memnun olmuş, selamı aldım. Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

tebrik ederim..
Old 11-02-2012, 09:36   #728
kezzy

Alıntı:
Yazan Av. Engin EKİCİ

Teşekkür ederim.

çok çok tebrik ediyorum, sağlıklı sıhatli kucağınıza da alırsınız umarım, yeğen geliyor yeğeeennnn
Old 13-02-2012, 08:37   #729
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan kezzy
çok çok tebrik ediyorum, sağlıklı sıhatli kucağınıza da alırsınız umarım, yeğen geliyor yeğeeennnn
Çok teşekkürler.
Old 17-02-2012, 18:07   #732
üye19891

Alıntı:
Yazan Av.Ömer Güntay
"İsmini vermek istemeyen bebek" çok uzun bir ad değil mi sizce?

Çok bence de ama siz kısaca İvib diyebilirsiniz.
Old 09-03-2012, 14:21   #733
Av. Ali YILMAZKARA

Oğlumun adına Ateş
Kızımın adına Su
Koymayı düşündüm daha az önce geldi bu fikir
Old 09-03-2012, 14:22   #734
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan TaitaDragonfire
Oğlumun adına Ateş
Kızımın adına Su
Koymayı düşündüm daha az önce geldi bu fikir

İyi anlaşamayacakları belli yalnız.
Old 09-03-2012, 14:52   #735
av.ayşegül ergan

Kız olsa idi Mina
Erkek olsa...... ki 4 ay sonra oluyor... bende bir isim bulabilmiş değilim henüz
Old 09-03-2012, 14:58   #736
Av. Ali YILMAZKARA

Alıntı:
Yazan Av.Ömer Güntay
İyi anlaşamayacakları belli yalnız.

Şakası güzel tabi de zıtlığın tipik göstergesi ama aynı zamanda tamamlayıcı da olur diye düşünmüştüm

Ateş gibi abi Su gibi abla ya da tersi de güzel Ateş gibi kardeş su gibi kız kardeş şimdiden kavgalarını gözümde canlandırabiliyorum ama olsun neşemiz olsunlar da tabi hepsinden önce sağlıklı olsunlar da.

Neyse daha var zaten bunlara sadece bir fikir paylaşayım dedim

Ayrıca Değerli Meslektaşım Hayırlı uğurlu olsun Allah Kavuştursun
Old 09-03-2012, 14:59   #737
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan av.ayşegül ergan
Kız olsa idi Mina
Erkek olsa...... ki 4 ay sonra oluyor... bende bir isim bulabilmiş değilim henüz

Forumu baştan sona taradınız mı, belki karar vermenize yardımcı olur. Buradan bir isim beğenip de koyarsanız, bizimle paylaşır mısınız? THS'nin isim babalığı yaptığı bir bebek olacak da.
Old 09-03-2012, 16:43   #738
av.ayşegül ergan

elbette paylaşırım...
konuyu taradım ve bir kaç isim hoşuma gitti...babamızda onaylarsa dediğiniz gibi ths isim babamız olacak ))

Teşekkürler ve iyi çalışmalar herkese..
Old 09-03-2012, 19:04   #739
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan av.ayşegül ergan
Kız olsa idi Mina

Şimdiden sağlıklı bir doğum ve analı-babalı büyüsün.
Old 15-03-2012, 10:48   #740
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan Av. Engin EKİCİ
Kesin olmayan sonuçlara göre (3 ay yeni sona erdiğinden kesin değil) bu başlık altında kız çocuklarına konulabilecek isimlere göz atmanın zamanı geldi.
Old 15-03-2012, 11:31   #741
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av. Engin EKİCİ
Kesin olmayan sonuçlara göre (3 ay yeni sona erdiğinden kesin değil) bu başlık altında kız çocuklarına konulabilecek isimlere göz atmanın zamanı geldi.

Kız dedilerse değişmez, erkek dedilerde dönme olasılığı var. Şanslısınız, kız babası olmak bir ayrıcalıktır.

Benim önerilerim:
1-Canan
2-Özden
3-Bilge
4-Işık
Old 15-03-2012, 11:34   #742
Atahun

Alıntı:
Yazan Av. Engin EKİCİ

Tebrik ediyorum. Allah, analı-babalı büyütsün. Sağlıkla...
Old 15-03-2012, 11:35   #743
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Kız dedilerse değişmez, erkek dedilerde dönme olasılığı var. Şanslısınız, kız babası olmak bir ayrıcalıktır.

Benim önerilerim:
1-Canan
2-Özden
3-Bilge
4-Işık
Ne yalan söyleyeyim, önerdiğiniz isimler çok güzel.

Kızımın annesi de Aylin ve Şafak isimleri üzerinde duruyor. Bakalım, önemli olan sağlıklı dünyaya gelmesi, isim kolay.
Old 15-03-2012, 11:36   #744
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan Atahun
Tebrik ediyorum. Allah, analı-babalı büyütsün. Sağlıkla...
Sağolunuz.
Old 15-03-2012, 11:37   #745
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av. Engin EKİCİ

Kızımın annesi de Aylin ve Şafak isimleri üzerinde duruyor. Bakalım, önemli olan sağlıklı dünyaya gelmesi, isim kolay.

Aylin Bilge Ekici
Aylin Işık Ekici

Valla çok güzel durdu.
Old 15-03-2012, 11:37   #746
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan Av. Engin EKİCİ

Engincim, ben 3 no.lu öneriyi (Bilge) daha önce sana iletmiştim. Aydın, pırıl pırıl bir birey olarak yetiştirileceğine inandığım, kız çocuğu için bu ismi çok yaraşır buluyorum şahsen.

Aaa, burada da yazmışım (711 no.lu mesaj)

Alıntı:
Kız: Bilge Erkek: Egemen
Old 15-03-2012, 11:40   #747
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Aylin Bilge Ekici
Aylin Işık Ekici

Valla çok güzel durdu.
Alıntı:
Yazan Av.Ömer Güntay
Engincim, ben 3 no.lu öneriyi (Bilge) daha önce sana iletmiştim. Aydın, pırıl pırıl bir birey olarak yetiştirileceğine inandığım, kız çocuğu için bu ismi çok yaraşır buluyorum şahsen.
Bu ne güzel rastlantı, Bilge ve Işık isimlerini eşim de telaffuz ediyordu. Güzel öneriler için teşekkür ederim.
Old 15-03-2012, 11:44   #748
üye7160

Defne,Duru,Ekin,Eylül,Nisa,Eylem,Irmak,İpek,Selin, Selen,Zeynep,Yağmur,

o kadar güzel isimler var ki, adıyla yaşasın diyelim...En güzel İsmi bulacağınıza eminim Engin Bey
Old 15-03-2012, 12:47   #749
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan YILDIZ HUKUK
Defne,Duru,Ekin,Eylül,Nisa,Eylem,Irmak,İpek,Selin, Selen,Zeynep,Yağmur,

o kadar güzel isimler var ki, adıyla yaşasın diyelim...En güzel İsmi bulacağınıza eminim Engin Bey
Eksik olmayınız.

Hakikaten isim bulamıyorum diyordum ama bu başlığı henüz taramadan bile birçok güzel isimle muhatap oldum.
Old 16-03-2012, 16:13   #750
Av. Ali YILMAZKARA

Belki direk isimlerin anlamı diye bir başlık değil ama alakadar olabileceği ve takipçisi çok olduğunu düşündüğüm için buradan sorma gereği duydum Sorum şu;

Müreyya ne demek? (bir kız ismi)

Google'a dahi sordum "Süreyya mı demek istediniz?" diyo
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi