Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Hayattan Sıkılmak

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 22-02-2009, 12:21   #1
cebba

Varsayılan Hayattan Sıkılmak

aslında bunu dün gece çok daha iyi farkettim, sıkılıyorum evet sıkılıyorum. Geçmişe derin bir özlem var bende. Ve aslında büyüdükçe kirleniyoruz yada daha doğrusu kendimi yorgun hissediyorum büyüdükçe yoruluyorum, yoruldukça da sanki önümde yapabileceğim hiçbirşey yok halbuki daha hayatımın baharındayım ama yorgunum işte... şimdi sizde böyle duygular var mı hadi paylaşın benimle bekliyorum...
Old 23-02-2009, 01:40   #2
Av.Cengiz Aladağ

Hayat sıkıcı değildir.
Muhtemelen kullanıcı hatası vardır. Lütfen kullanma kılavuzunu okuyunuz.
Yine beğenmezseniz, yetkili servise başvurmanız halinde onarıyor, o da olmazsa yenisiyle değiştiriyoruz.
Old 23-02-2009, 09:21   #3
cebba

sayın aladağ hayatta sıkıntı olmadığına göre sıkıntı nerde ozaman kullanıcıdaysa ne yapacağım of offfffffffffffff
Old 14-03-2009, 05:45   #4
üye18721

Alıntı:
Yazan cebba
aslında bunu dün gece çok daha iyi farkettim, sıkılıyorum evet sıkılıyorum. Geçmişe derin bir özlem var bende. Ve aslında büyüdükçe kirleniyoruz yada daha doğrusu kendimi yorgun hissediyorum büyüdükçe yoruluyorum, yoruldukça da sanki önümde yapabileceğim hiçbirşey yok halbuki daha hayatımın baharındayım ama yorgunum işte... şimdi sizde böyle duygular var mı hadi paylaşın benimle bekliyorum...
Daha öğrencisiniz.Durun hemen pes etmeyin.Yaşamınızın en güzel yılları bunlar...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi