Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Soruları Arşivi THS Hukuk Soruları alanına 2000-2007 yılları arasında gönderilmiş eski soruların arşivlendiği forum alanımız. Bu alan yeni mesajlara ve yanıtlara kapalıdır ve sadece arşiv amaçlı olarak yayında tutulmaktadır.

deniz ticareti hukuku

Old 06-10-2006, 14:38   #1
nahidelaw

Varsayılan deniz ticareti hukuku

iyi günler diliyorum
benim acil olarak deniz ticareti hukuku ile ilgili yargıtay kararlarına ihtiyacım var.yargıtayın sayfası yapım aşamasında.bana hemen önerebileceğiniz bi sayfa varmı.yada bu site içinde de bulabilirmiyim?yardımcı olursanız sevinirim
teşekkürler
Old 06-10-2006, 22:34   #2
kağanulaş

Sayın Nahide,
Sorunuz "bana aile hukukuyla ilgili karar lazım" gibi olmuş. Boşanma da var bunun içinde, mal rejimi de, velayet de. Deniz Ticareti Hukuku oldukça geniş bir alan. Size tam olarak hangi konuda karar lazım olduğunu söylerseniz beraber çalıştığım arkadaşımdan sizin için yardım alabilirim.
Old 06-10-2006, 23:17   #3
nahidelaw

Varsayılan teşekkürler kağanulaş

deniz ticaret hukukunu bu sene alıyorum ve ilk dersten ödev aldım.dolayısıyla pek bi bilgim olmadan yazdım haklısınız çok kapsamlı
ama gemi kazası yada taşımacılıkla ilgili herhangi 2-3 karar bulabilirseniz son yıllara ait gerçekten çok sevinirim.ilginiz ve alakanız için çok teşekkürler
Old 29-10-2006, 18:47   #4
emergency_2019

Merhaba Nahide,bu konudaki kararları ilgili kitaplardan bulabilirsin.ayrıca http://www.hukuk.perisi.com/ adlı sitede birkaç şey dikkatimi çekti.ha bu arada o kadar dersin içinde bu derside umarım verirsin.ümraniyede de işini halledebilmişsindir inşaallah....
------------------
sine qua non... emergency
Old 29-10-2006, 22:41   #5
nahidelaw

Merhaba Murat.Verdiğin adres için teşekkür ederim ancak bu adrese daha evvel girmiştim.Elimde esas numarası ve karar numarası olmasına reğmen bu adres dahil hiçbi adresten bulamıyorum.Ben mi beceremiyorum anlamıyorum ama şimdilik bir tane başka karar buldum.Onla idare edicem artık.İlgin için sağol
Ayrıca ümraniye'deki işimide akşam saat 20:20 gibi hallettim.

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi