Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS'ye Hoşgeldiniz!..

Yanıt
Old 28-10-2007, 14:48   #151
su.zeytin

Böylesine güzel ve seviyeli bir sitenin uzun bir hoşgeldiniz karşılamasından sonra söylenebilecek en doğru kelime "hoşbuldum" sanırım. Bu mesajı yazmadan önce yaptığım ilk şey benden önceki üyelerin kendilerini tanıştırma mesajlarını okumaktı ki daha ilk yazımdan hata yapmayayım zira pek çok profesyonel hukukçuların yanında sanırım tecrübesiz kalıyorum henüz birinci sınıfta olmakla. Umarım bu tecrübesizliğim bu saygın siteden edineceğim kazanımlarla her geçen gün daha da azalır. Fazla uzatmadan aranızda olmaktan memnun olduğumu belirtmek isterim,, tekrar hoşbuldum.
Old 28-10-2007, 21:46   #152
Seyda

Sayın su.zeytin;

Ailemize hoşgeldiniz..

Ayrıca size; bu ilk mesajınızı özenli dil bilgisi ve güzel bir Türkçe ile yazdığınız için teşekkür ediyorum ve bu duyarlılığınızın devamını diliyorum..

Saygılarımla..
Old 29-10-2007, 15:06   #153
su.zeytin

sayın Seyda
mesajıma yanıt veren ilk( ve tek ) kişi olduğunuz için teşekkür ederim..
yazdıklarımı beğenmiş olmanız beni ayrıca mutlu etti..
sizlerin arasında olmak gerçekten çok güzel..
saygılarımla..
Old 30-10-2007, 17:23   #154
av.serhatsendilmen

Merhaba arkadaslar. Biraz forumlara ve diologlarınıza göz attım da acaba burası bir hukukçuların sitesi mi yoksa soyadı hukuk olan bir ailenin fertlerinin iletişim masası mı? Hepinize selamlar, umarım sitenin bu güzel atmosferinde verimli ve güzel bir çalışma geçiririz
Old 30-10-2007, 19:14   #156
su.zeytin

sayın av.serhatsendilmen bu sitede ben de yeniyim ve siz de hoşgeldiniz.
Old 08-11-2007, 01:45   #157
Av.Nesrin

herkese merhabalar ; ben de aranıza yeni katıldım hatta mesajı yazdığım şu dakikalarda.Evlilik ve bebek derken mesleğe iki yıl kadar ara verdim.Tekrar aktif olarak hukukun içinde olma kararı aldığımda aklıma ilk bu site geldi.Uzun süredir izliyordum, azalan inancımı,besliyor pekiştiriyorsunuz.Umarım güzel günlerde görüşürüz.saygılar.
Old 08-11-2007, 10:15   #158
bilenmelek

Merhabalar;sağlık sebepleriyle 4-5 yıl kadar avukatlık mesleğine ara vermek zorunda kaldım.Şimdilerde çok sevdiğim işime yeniden dönmek istiyorum,ancak yeni bir şehirdeyim ve tanıdığım hiç meslektaşım yok.Özellikle uyap'ın avukatları nasıl etkilediği,ne gibi yeniliklerle karşılacağımı bilmemek beni çok korkutuyor.İzmir/Karşıyaka'da çalışan ve bir süre beni ofisinde misafir edecek,bu sisteme uyum sağlamama yardımcı olacak bir meslektaşımı bulursam çok mutlu olacağım...
Old 08-11-2007, 18:14   #159
Seyda

Sayın sendilmen, Sayın Av.Nesrin ve Sayın bilenmelek ailemize hoşgeldiniz..
Old 09-11-2007, 09:51   #161
Armağan Konyalı

Sayın bilenmelek

Hoşgeldiniz.

Karşıyaka'da bir antrenman sahası aradığınıza ilişkin mesajınızı gördüm. Ama asıl ilgilileri olan Karşıyakalı avukatlar görmeyebilir. Bu nedenle bu mesajınızı Adliye Duvarı başlıklı alana göndermeniz daha verimli olabilir.

Saygılarımla
Old 21-11-2007, 00:37   #162
su.zeytin

sayın Av.Nesrin ve sayın bilenmelek bende bu ailenin yeni bir ferdi olmakla birlikte hoşgeldiniz demek isterim.. saygılarımla
Old 23-11-2007, 11:05   #163
Av.Gönül Yerebasmaz

Merhabalar, THS'ye yeni üye oldum. Bu kadar geniş bir camianın üyesi olmak bir hukukçu olarak bana gurur ve güven veriyor.Emeği geçen herkese , hepinize binlerce teşekkürler.Av. Gönül
Old 23-11-2007, 11:51   #164
Armağan Konyalı

Sayın Av.Gönül Yerebasmaz

Bir gün gelecek bu başlık altında yeni gelenler size teşekkür edecek. Hoşgeldiniz. Sefalar getirdiniz.

Saygılarımızla
Old 23-11-2007, 13:54   #165
Av.Gönül Yerebasmaz

Mutlu

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı
Sayın Av.Gönül Yerebasmaz

Bir gün gelecek bu başlık altında yeni gelenler size teşekkür edecek. Hoşgeldiniz. Sefalar getirdiniz.

Saygılarımızla
İçten mesajınız için teşekkürler
Old 23-11-2007, 15:47   #166
RCÖMÜR

Karar

MERHABA,
Yıllardır takip ettiğim böyle bir siteye üye olmak mutluluk verici.Üniversite egitimim sırasında pek çok konuda başvurduğum bu kaynak ve onun biribirine destek olmayı bir meslek kuralı haline getirmiş üyeleriyle aynı forumu paylaşmak mesleğe yeni adım atan benim gibi üyeler için oldukça önemli.Çok teşekkür ederim.
Old 23-11-2007, 21:30   #167
Seyda

Sayın Gönül Yerebasmaz ve RCÖMÜR;

Bu büyük aileye hoşgeldiniz. Kendinizi, yeni gelenlere 'hoşgeldiniz' diyecek kadar eski hissedeceğiniz günleri görmeniz dileğiyle..
Old 24-11-2007, 17:02   #168
Cheslaw

Varsayılan Merhaba;

Mesleğe henüz atılmadım ancak hayatımın geri kalanında bir hukukçu olarak sizlerin tecrübelerinizden yararlanacak ve bildiğimi düşündüğüm konularda fikrimi açıklayacağım. Alttan birkaç tane dersim var,onları umarım bu sene verip seneye stajyer avukat olarak mesleğe giriş yapacağım. İnanıyorumki karşıma çıkan her hukuki sorunda bu sitedeki bilgiler olaya bakış açımı yönlendirebilecek niteliğe sahip.. Engin bir deniz olarak gördüğüm hukuk hakkında siz değerli arkadaşlarımla bilgi alışverişinde bulunabileceğimi ve birbirimize destek olacağımızı bilmek içime huzur veriyor. İleride bende yeni arkadaşlarımıza elimden geldiğince yardımcı olabilecek konuma geleceğim diye umuyorum.
Aranıza katılmaktan dolayı çok mutluyum..
Saygılarımla...
Old 25-11-2007, 22:19   #169
Av.Nesrin

sn.Su Zeytin ilginize teşekkürler ben tarif edemeyeceğim kadar hoş buldum.Aramıza yeni katılan sn.Av.Gönül Yerebasmaz,sn.RCÖMÜR,ve sn.Av.Cenk Özel'e hoşgeldiniz demek isterim.Umarım güzel günlerde görüşürüz.
Old 26-11-2007, 11:09   #170
RCÖMÜR

BU cok sıcak ve içten karşılama için hepinize cok teşekkür ederim.Kendimi bu siteye yıllardır üyeymiş gibi hissettiren bütün arkadaşlara ayrıca teşekkürler
Old 26-11-2007, 21:52   #171
laciwert

Herkese merhaba;
Üye olmak için çok uğraştım ama buna değeceğine eminim. Şimdi burda aranızda olmaktan çok mutluyum. Dışardan bakıldığı zaman anlaşılmıyor ama şurdaki saygınlığı görünce insan ister istemez hak veriyor Hukukçu değilim, şu an Türkçe öğretmenliği 2. sınıf öğrencisiyim, ama kısmet olursa önümüzdeki yıl hukuk öğrencisi olacağım. Bakalım alt yapıyı burda oluştururum belki
Teşekkürler, kolay gelsin...
Old 03-12-2007, 20:06   #172
hta

Varsayılan Aranızda Olmak

Değerli Meslektaşlarım ve arkadaşlarım,

Aranızda bulunmak bu kadar tutarlı bir sitede üye olarak yer almak gerçekten mutluluk verici. Bütün paylaşımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Old 04-12-2007, 17:32   #173
Av.Selma EKİNCİ

Öncelikle kaliteli, içeriği zengin ve samimi bir site hazırladığınız için içtenlikle hepinize teşekkür ederim. Özlem duymak ve ait hissetmenin karşılığını bu sitede buldum. Tekrar tekrar teşekkürler.
Old 04-12-2007, 23:51   #174
htccvk

hoşgeldim sitemizi bazı forumları daha önce okuyordum ama açıkcası bu kadar sağlam, güvenilir ve donanımlı bir site olduğunu bilmiyordum. Şimdi pişman oldum siteye daha önce üye olmadığım için.Sitede emeği geçen herkese teşekkürler. Saygılarımla..
Old 17-12-2007, 23:08   #175
haksever

bu sitenin bir parçası olmaya kabul edildiğim için çok mutluyum.hoşgeldim
Old 18-12-2007, 22:31   #176
Gülümse

Varsayılan hos geldiniz...

Alıntı:
Yazan su.zeytin
Böylesine güzel ve seviyeli bir sitenin uzun bir hoşgeldiniz karşılamasından sonra söylenebilecek en doğru kelime "hoşbuldum" sanırım. Bu mesajı yazmadan önce yaptığım ilk şey benden önceki üyelerin kendilerini tanıştırma mesajlarını okumaktı ki daha ilk yazımdan hata yapmayayım zira pek çok profesyonel hukukçuların yanında sanırım tecrübesiz kalıyorum henüz birinci sınıfta olmakla. Umarım bu tecrübesizliğim bu saygın siteden edineceğim kazanımlarla her geçen gün daha da azalır. Fazla uzatmadan aranızda olmaktan memnun olduğumu belirtmek isterim,, tekrar hoşbuldum.

hoşgeldiniz...
Old 18-12-2007, 22:33   #177
Gülümse

Su. zeytin dosta hoşgeldiniz dediğimde diğer dostlara haksızlık ettiğimi fark ettim.. Kusura bakmayın.. Okuyacağınız, keşfedeceğiniz çok bölüm olduğunun farkındayım..

Şimdiden kolay gelsin..
Old 06-01-2008, 13:55   #178
Academic

Varsayılan Merhaba

Merhaba

Öncelikle üyeliğe kabul edildiğim için onur duydum. Teşekkür ederim. Araştırma ödevim için tarama yaparken THS ile karşılaşmak benim için güzel bir kazanım oldu. Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında doktora yapıyorum. Hukuk yasal dayanaklarıyla bizim dışında kalamayacağımız, takip etmemiz gerekli bir alan ve çalışmalarımda yararlanabileceğim böylesine kaliteli bir siteyi bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum

Ben de bu ilk mesajımı yazmadan önce yazılmış önceki mesajlara baktım. Bu kadar hoş, samimi ve bir o kadar da düzeyli bir ortam olması ayrıca sevindirici. Buraya üye olmak sanırım 2008 de attığım ilk güzel adım.

Güzel paylaşımlar diliyorum.

Sevgi ve Selamlarımla.
Old 06-01-2008, 14:44   #179
Gülümse

Sayın Academic, hoşgeldiniz safalar getirdiniz..
Old 06-01-2008, 15:27   #180
Academic

Alıntı:
Yazan Gulumse
Sayın Academic, hoşgeldiniz safalar getirdiniz..

Çok teşekkür ederim Sn. Gülümse

Hoşbulduk.

Gülümsemeyi unutmayalım. Haklısınız.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi