Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Sinema ve Televizyon Filmler ve diziler üzerine sohbetler

Gözde dizilerimiz! Hangi diziyi izliyor ve beğeniyorsunuz?

Yanıt
Old 08-04-2008, 11:00   #61
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Yarın Yaprak Dökümü var
Old 08-04-2008, 12:13   #63
Av.Ayse E.

(şimdilerde) simpsonlar( asla/hala kaçırmam)...avrupa yakası...(mazide de mavi ay ve dedektif yaşlı bir kadın vardı TRT 1 de çıkardı adını hatırlayamadım pek güzeldi)...
Old 08-04-2008, 13:35   #64
ISIL YILMAZ

Carnavale isimli bir dizi vardı, cnbc-e'de. Bitirdiklerinde gerçekten üzülmüştüm. Meğerse HBO, o dizinin ödeneğini Roma dizisine aktarmış falanmış, filanmış... HBO'ya tam tabiriyle "gıcık" olmuştum.
Old 12-04-2008, 09:06   #65
Seyda

Şu an dinlenmede olduğum için arkadaşlarımın önerisiyle Prison Break'ı izlemeye başladım. 2 sezonu elimde ve ben bir sonraki bölümü hemen izlememek için kendimi zor tutuyorum.Bağımlılık yapıyor sanki,herhalde kendimi tutmasam 44 bölümü birden izleyebilirim
Old 19-04-2008, 09:41   #66
halit pamuk

"hatırla sevgili" gerçekten özellikle konu itibariyle şimdiye kadar gördüklerimin en iyisi. Ve bunu ilk kez dün seyrettim. Sanırım son bölümlere yaklaşılmış.Ama belki cd'si falan çıkar.

Sanırım oyuncular da piyasadaki çokta kaliteli olmayan filmlerde rol almış oyuncular. Ama hiçte sırıtmıyorlar. Hatta iyi bile oynuyorlar, denebilir.
Old 22-04-2008, 15:30   #68
didem kunal

Yaprak dökümü, annem olmazsa olmaz dizilerimden.Ağlak dizilere bayılırım
Old 22-04-2008, 15:39   #69
suat s

Showtv Doktorlar ,Kanald Yaprak Dökümü, binbir gece ve avrupa yakası ( düşündümde galiba ben çok televizyon seyrediyorum )
Old 26-04-2008, 04:24   #71
Nur Deniz

cnbc-e den ER, yaprak dökümü, elveda rumeli, en çokta parmaklıklar ardında..
Old 30-04-2008, 19:17   #72
Dikenli Tel

Hatırla Sevgiliyi çok beğeniyorum.Yakın tarihimizi biz gençlere aşılayan tek dizi bence...
Fakat üzücü yanı ise reyting denilen satılmış medyanın kuklası olmuş cihazın gerçekleri halkımızın gözünde indirgemesidir.
Kurtlar Vadisi ile arasındaki kültür farkının dağlar kadar büyük olduğu dizinin bu saçma sapan diziden arkada olması gerçekten sinirlerimi fena şekilde bozuyor!!!
Old 12-05-2008, 10:52   #74
uye8490

"Hatırla Sevgili" adlı dizi uzun bir zamandır yakın çevremce bana ısrarla önerilen bir diziydi.

Bense "bir dönemin acıları arabeskvari bir şekilde sunuluyor" diyerekten reddediyordum.

Geçen cuma izledim.
Ekranlarda vıcık vıcık ilişkilerin eser adı altında sunulduğu bir dönemde bu diziye haksızlık etmemek gerekir diye düşündüm.

Tabi izledikten sonra "kendime fazlaca gömüldüğüm ve yaşanılmış onca acının izlerini hayatın insana sunduğu küçük mutlulukların küçük sevinçleriyle kaybetmeye çalıştığım şeklindeki özeleştirilerle" kendimi yine bir sanık sandalyesine oturtmayı başardım ama dediğim gibi konu ve kalite itibarı ile farklı bir yerlere oturtulmayı hakeden bir dizi.
Old 29-05-2008, 22:09   #75
Adli Tip

"Kurtlar vadisi" saatlerinde site ne kadar hareketsiz.
Old 30-05-2008, 15:38   #76
_Halise_

yaprak dökümü tabii ki,reklamlarda avrupa yakası niye aynı saate koyarlar ki
Old 30-05-2008, 16:47   #77
AV.FİLİZ AY

Kurtlar vadisi ve hatırla sevgili başka dizi tanımam
Old 30-05-2008, 19:05   #78
Akheront

Kurtlar vadisi derim başka birşey demem. Muro karakterinin hastasıyım. Lanet olsun içimdeki dizi sevgisine. Ama bir sorun var:
Ev arkadaşım şiddete karşı! ama bana şiddet uygulamaktan imtina ettiğini pek söyleyemeyeceğim. Aynı saatlerde Parmaklıklar arasında (yada arkasında,tam emin değilim) diye bir dizi var ve onu izliyor. Evde de tek televizyon olması nedeniyle perşembe günlerini sevmiyorum.
Old 02-06-2008, 11:18   #79
av.cemile

Cold Case adlı diziyi hep merak,heyecan ve hayranlıkla izler, fakat her ama her bölümün sonunda istisnasız hüzünlenir, hatta ağlarım. Her bölümü sinema tadında bir dizi...
Old 02-06-2008, 13:25   #80
Av. Hamza

kurtlar vadisi diyorum ve başka birşey demiyorum
Old 06-06-2008, 11:43   #81
üye23342

aslında hepsinde bir ben olduğum için hepsinin o karakterini izlemek istiyorum ama sınavlardan ne mümkün
Old 18-06-2008, 17:17   #82
halit pamuk

Arkadaşın önerisi ile bir dizi seyrettim: Tek kelimeyle mükemmel. Ve müthiş bir oyunculuk.

Dizinin adı :HOUSE
Old 18-06-2008, 17:24   #83
Atahun

Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda DEMİREL
Yarın Yaprak Dökümü var

Bu gün Yaprak Dökümü var. İnşallah bu akşam Ferhunde' nin ipini çekerler de akşam rahat uyurum.
Old 18-06-2008, 17:24   #84
tuval2310

Alıntı:
Yazan av.cemile
Cold Case adlı diziyi hep merak,heyecan ve hayranlıkla izler, fakat her ama her bölümün sonunda istisnasız hüzünlenir, hatta ağlarım. Her bölümü sinema tadında bir dizi...

Geçen yıl e2 kanalı açıldığında bu dizi hem sabah hem akşam arka arkaya 2 bölüm yayınlanıyordu , yani günde 4 bölüm izliyordum..Gerçekten çok güzel bir dizi..Şimdi de cnbc-e'de pazartesi akşamları yayınlanıyor..
Old 18-06-2008, 20:54   #85
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan Atahun
Bu gün Yaprak Dökümü var.

EVET... VAR, HATTA HALA VAR
Old 19-06-2008, 00:18   #86
Av.Ateş

Düzenli takip ettiğim hiçbir dizi yok.Bir hevesle izlemeye başlar birkaç bölüm sonra sıkılır bırakırım.Bu yüzden her bölümde tek ve genellikle komik bir olayın anlatıldığı dizilere bayılırım.Öylesini takip etmek de gerekmez, rastladıkça izlersiniz Mesela How I Met Your Mother ya da Two and A Half Men.
Old 19-06-2008, 15:28   #87
HMK150

Kesinlikle Yaprak Dökümü ve favorim Cevriye Hanım
Old 19-06-2008, 15:37   #88
üye8180

Cevriye hanım mı Allah düşmanımın başına vermesin. Bu aralar Asi dizisini yakından takip ediyorum. Bir türlü kavuşamayan, sürekli yanlış anlaşılan, gururlu aşıklar.
Old 19-06-2008, 15:43   #89
HMK150

Varsayılan :d

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan
Cevriye hanım mı Allah düşmanımın başına vermesin.
İnsana cinnet geçirtir o kadın
Old 19-06-2008, 15:49   #90
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan humk409
İnsana cinnet geçirtir o kadın

ama son bölümünde gelininin hasta olduğunu zannettiği için dua ediyordu insafa gelmeye mi başladı ne ama ne yalan söyleyeyim favorim benim de cevriye hanım
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi