Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Yaşlanıyoruz Galiba...

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 30-01-2010, 18:45   #61
suskun_juliette

Sigara almak istediğimde bana 18 yaşında mısın diye sordular geçen gün,kendimi Benjamin Button gibi hissetmeye başladım))
Old 17-05-2010, 01:24   #62
Nur Deniz

Sıkıldım artık, ne olacaksa olsun!

Yaşlanıyoruz galiba diye diye yaşlanıyoruz. Kabullenelim gitsin.

Ben yaşlandım evet. Yoksaa....
Old 18-05-2010, 08:20   #64
Av.Cengiz Aladağ

Sezen Aksu'nun 20 yıl önceki şarkılarından sözederken "yeni şarkıları" diyorsam...
Old 18-05-2010, 12:04   #65
Gülümse

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Sezen Aksu'nun 20 yıl önceki şarkılarından sözederken "yeni şarkıları" diyorsam...

Sezen Aksu artık yüreğine ve aklına dokunan şarkılar besteleyemiyorsa suç kimse
Old 18-05-2010, 15:23   #66
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Gülümse
Sezen Aksu artık yüreğine ve aklına dokunan şarkılar besteleyemiyorsa suç kimde?

Cengiz bey' de değil. )
Old 18-05-2010, 21:03   #67
Nur Deniz

Yarın 19 Mayıs, telefon açarak bayramımı kutladıktan sonra kıkır kıkır gülenlerden anlayacağım ne kadar yaşlandığımı.
Old 20-05-2010, 20:59   #68
suskun_juliette

19 Mayıs gelmiştir.Yaş olmuş yirmili yaşların orta haddi...Sen,bir balkonda elini demire yaslayarak,bezgin bir biçimde 'Ne olacak böyle' diye kahreder durursun.Hani gençlik,hani bayram?Hepsi hayâldir,ziyadesiyle hayatın realitesine taban tabana zıt düşmektedir..

Bir bakarsın ki sokaklarda renkleri tüm üzerine boca etmiş yürümektesin.Ellerinde pamuk şekerinin olmasına luzum yok,azıcık gülsen neşeni kanıtlaman için kâfi.Hiçbir şey düşünmeye değecek kadar değerli değil.Sadece koluna takıp sevdiğin adamı,delice yürürsün ayaklarındaki acizliğe aldırmadan...Sonra bir bakarsın ki,bulutların en tepesinden hızlıca düşmüşsündür en sert zemine...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi