Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS'ye Hoşgeldiniz!..

Yanıt
Old 27-07-2007, 12:17   #91
Seyda

Tesadüf sonucu tanışıp kopamadığım bu büyük aileye hoşgeldiniz Sayın Arslan..
Old 01-08-2007, 01:19   #92
ÇAĞLA

Varsayılan THS'ye Hoşgeldiniz!..

Herkese merhabalar Ben de aranıza yeni katılanlardanım.
İnsanların hayatında arasıra esen;arkasında keskin vanilya kokusu bırakan şans rüzgarlarının varlığına hep inanırım.Ve keskin vanilya kokusu uğradığı herseferinde bana çok güzel birikimler katmıştır.Hayatımda sahip olduğum tüm güzellikler,bilgi ve birikimler arasıra uğrayan ve ardında keskin vanilya kokusu bırakan şans rüzgarının işidir.Ve işte daha üyeformunu doldururken ve siteyi incelerken,burnuma keskin bir vanilya kokusu geldi
Başından beri tek idealim olan hukuk fakültesine girmekle bir sınavı geride bıraktığımın farkındayım.Fakat önümüzde;daha fazla bilgi,donanım gerektiren, zor bir sınav daha sözkonusu:"Mesleki Anlamda Varolabilme Sınavı". Ve bence asıl sınav bundan ibaret!

Tüm bunların bilincinde olan ve kendini geliştirmek adına uğraş veren yada biz genç hukuk öğrencilerine yardımcı olmak için birleşen sizlerin arasında yer almak inanın çok güzel bir duygu
Old 01-08-2007, 18:15   #93
Seyda

Sayın Çağla aramıza, daha da doğrusu ailemize hoşgeldiniz..
Old 02-08-2007, 15:06   #95
Av.Ufuk Bozoğlu

Ben de aranıza yeni katıldım.Bir iki gündür buradayım.Sizlerle beraber olmak çok güzel, keşke daha önce haberim olsa idi.Konular ve sorularla ilgilenmek büroda boşa vakit geçirmekten daha güzel.

İnterneti ve teknolojiyi yeni algılamaktayım.Hepinize teşekkürler ve saygılar.

Unutmadan, isimlerinizin altındaki görüntüleri nasıl oluşturdunuz? Beni aydınlatırsanız sevinirim
Old 02-08-2007, 15:24   #96
Armağan Konyalı

Sayın av-ufuk

Hoşgeldiniz.

Yukarıdaki Türk Hukuk Sitesi başlığının hemen altındaki ÜYE SAYFANIZ yazısına tıklayınız.

Üye sayfanız açıldığında en soldaki sütunda bulunan ÜYE AVATARINIZ yazısına tıklayınız. Açılacak sayfadaki talimatları uygulayarak hazır avatarlardan seçebilirsiniz ya da kendi avatarınızı oluşturursunuz.

Avatar ve hatta resim eklemek için ayrıntılı bilgi:
http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=4611

Saygılarımla
Old 14-08-2007, 09:12   #97
Av.Neslihan Kırçıl

Varsayılan Hoşbulduk

Bu kadar ciddi ve seviyeli bir site olabileceğini düşünmemiştim. İlk günden üye olduğum için gurur duydum. Şimdiden teşekkür ederim.
Old 14-08-2007, 09:14   #98
Av.Neslihan Kırçıl

Bu sitede yargıtay içtihatlarına da ulaşabileceğimi ümit etmiştim. Ama bu içerikte bir link göremedim. Var da ben ulaşamıyorsam yardımcı olmanızı rica ederim. Teşekkürler
Old 14-08-2007, 09:40   #99
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Av.Neslihan Kırçıl
Bu sitede yargıtay içtihatlarına da ulaşabileceğimi ümit etmiştim.
Sayın Av.Neslihan Kırçıl

Sitemizde Yargıtay kararları konusunda ısmarlama çalışılmaktadır. Somut olarak olayı yazınız; somut hukuki görüşler ve gerekiyorsa ilgili Yargıtay kararları yanıt olarak size dönecektir.

Sitemizin hizmetleri tabldottan ileri bir düzeydedir. Kitaplarda mümkün olmayan karşılıklı iletişim sitemizde üyelerimize alakart servisi mümkün kılmaktadır.

Saygılarımla
Old 15-08-2007, 00:19   #100
Beşir Özbek

Öncelikle herkese merhaba demek istiyorum!
Ben Beşir Özbek. Bu topluluğa yeni katıldım ve bu benim ilk mesajım. Hukuk fakültesi son sınıf öğrencisiyim ve inanıyorumki burada paylaşılanlarla kendime pek çok şey katacağım. Hukuk alanında kendimi geliştirmeme ve bir çok farklı düşünceyi görüp bakış açımı genişletmeme olanak sağlayan bu topluluğa katıldığım için çok mutluyum! Umarım güzel ve yapıcı paylaşımlar olur.
Saygılarımla
Old 15-08-2007, 14:26   #101
Av.Bulut

Gittikçe büyüyen,büyüdükçe gelişen bir aile oluyoruz her yeni üyeyle.Sayın Çağla,Sayın Özbek,Sayın Ufuk ve Sayın Kırçıl aramıza hoşgeldiniz.
Old 15-08-2007, 18:15   #102
akasya

Ben de geldiiim, yaklaşık 3 haftadır buradayım ve aranızda olmaktan çok mutluyum.
Old 16-08-2007, 11:48   #104
guLDe

Varsayılan herkese meraba :)

Öncelikle herkese meraba demek istedim;
Ben de aranıza yeni katdım ve inanın daha cok kısa bir süredir aranızda olmama rağmen sanki uzun zamandır görmediğim ailemi bulmuş gibi hissettim kendimi..
Bir kaç gündür yazılanlara göz gezdirme imkanı buldum ve sanki birileri benim aklımdan geçenleri dile getiriyormuş izlenimine kapıldım;aynı endişeler,benzer gelecek kaygıları ve her defasında sımsıcak bir yardımseverlikle taçlanan kaygılar..
Hukuk Fakültesinden yeni mezun oldum ve inanın her biriniz ayrı ayrı bir emsal teşkil ediyorsunuz benim için ve ben burada sizlerle olmaktan onur duyuyorum..
Farklı pek çok foruma üye olmama ve hatta yönetici sıfatını taşımama rağmen burada bir başka hissettim kendimi..''Hukuk'' hepimizin ortak buluşma noktası,evrensel dili adeta burada.Bu sebeple öncelikle sitenin kuruluşunda ve yönetiminde yer alan kişilere ayrıca teşekkürü bir borç bilirim,bunu fazlasıyla hak etmişler..

Tüm THS ailesine sonsuz sevgi ve saygılarımla..
Old 16-08-2007, 13:57   #105
monet

Herkese selamlar,
Biraz zaman geçmiş de olsa aranıza katılışımın üzerinden ,söylemeden edemiycem; Ben geldim !

Bu aileye dahil olduğum için memnunum. Beraber nice yıllara..
Saygılarımla.
Old 16-08-2007, 14:21   #106
Jeanne D'arc

Ben de 2006'nın 8. ayında geldim(di). N'apıyım o zaman bu forum yoktu, şimdi de kıskandım yeni gelenleri.
Old 16-08-2007, 15:01   #107
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
Ben de 2006'nın 8. ayında geldim(di). N'apıyım o zaman bu forum yoktu, şimdi de kıskandım yeni gelenleri.

Siz de hoş geldiniz.
Old 17-08-2007, 17:08   #108
Av.Nazlı Yolaç

Alıntı:
Sn Jeanne D'arc,
Ben sizden de yeniyim, ama bu forumu okurken aynı duyguyu yaşadım sizinle. (Bu arada ben sizi epey eski bir üye sanmıştım sitedeki konulara ve işleyişe hakimiyetinizden)

Sanırım ben de 2007 nin ilk aylarında üye oldum. Aslında senelr önce bir arkadaşım şiddetle tavsiye etmişti bu siteyi hatta adını yazıp verdi. O kağıt tlf. rehberimin arasında durdu senelerce, ne atabildim ne de siteye bir göz atabildim uzun süre. Derken nerden esti bilmiyorum bir boş vaktime mi denk geldi, bir şey mi arıyordum belki bir yargıtay kararı, aklıma geldi ve ben diyim 4 siz deyin altı senedir defterin arasında duran kağıt geldi aklıma. neydi şu sitenin adı diye. Bir girip bakayım dedim. Adeta bağımlısı oldum diyebilirim.
Hem üye profili, düzeyli görüş alışverişleri hem de sitenin işleyişindeki sistemin mükemmelliği beni büyüledi diyebilirim. Üstelik bazen de tanıdıkları ve arkadaşları onlar farketmese de burada bulmak ve izlemek çok keyifli. Gerçekten hukukçuluğun gerçek değerini hissediyorum bu sitede.

Geç bir hoşbuldum desem ne dersiniz arkadaşlar.
Old 17-08-2007, 17:37   #109
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Geç bir hoşbuldum desem ne dersiniz arkadaşlar.

Hemen hoşgeldiniz deriz.
Old 17-08-2007, 17:59   #110
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Av.Nazlı Yolaç
Geç bir hoşbuldum
Her üyenin evinde sırayla güneş batar ama THS’de güneş batmaz.

Burada zaman geçmez, çoğalır: THS’de harcadığınız zaman size dayanışma, dostluk, mutluluk ve hukuk olarak çoğalarak geri döner.

THS’de görecelik yoktur: her gelen geç kalmıştır; her çıkış erkendir. Bu nedenle hoşbuldum demenin belli bir zamanı yoktur. İstediğiniz zaman hoşbuldunuz. Umarım hep hoş bulursunuz.

Saygılarımla
Old 24-08-2007, 22:47   #111
merviii

Merhabalar..
Aranıza bugün katıldım..Buranın farkı şöyle bir bakınca bile anlaşılıyor inanın..Hemen üye olup burdaki değerli insanların bilgilerinden ve tecrübelerinden yararlanmak istedim..

Herkese selamlar efenim..
Old 25-08-2007, 23:41   #112
Armağan Konyalı

Sayın mervii

Hafta sonlarında kabul törenleri biraz sönük geçiyor. Üyeler tatil nedeniyle şehir dışında. Ben nöbetçi üye olarak size 14 bin üye sayısı kadar ‘’hoşgeldiniz’’ diyorum.

Saygılarımla
Old 27-08-2007, 10:53   #113
SadeKahve

Varsayılan bulamadım

Ne zaman geldiğinin ne önemi var, mühim olan bu ailenin bir ferdi olmak diye düşünüyorum. Hoş buldum benden sonra gelenlere de hoş geldiniz diyorum.
Old 27-08-2007, 16:22   #114
Emre GENÇ

Bende aranıza katılalı 1ay oluyor
ama en yinede slm vereyim içimde

kalmasın azcık geç oldu ama...
Bu forumu tanıdığım günden beri
günde 3o-4o defa ziyaret ettiğim ve
vazgeçemeğim 1yer oldu.Öğrendiğim ve
öğreneceğim çok şey var burada...
Old 28-08-2007, 09:01   #115
deu_nihan

merhaba.. bende siteye dün katıldım.deu hukuk fak. 3. sınıf ögrencisiyim.hukukcuların arasında olmak güzel.. saygılarımla....
Old 28-08-2007, 11:20   #117
S.Orhan

önce gelip geç selam verenler,
geç gelip hemen selam verenler,
hatta gelip de haber vermeyenler
hepiniz hoşgeldiniz
Old 28-08-2007, 12:15   #118
Armağan Konyalı

Hoşbulduğunuzu biliyorum, ben de hoşbulmuştum...

Siteye geleli çok oldu ama hep dün gelmiş gibi
Burada çok çabuk geçiyor zaman
Siteye dün geldim sanki ama kırk yıl olmuş gibi.
Buraya çabuk alışıyor insan

Bu bir çelişki değil, bu bir tılsım, bu bir sihir
Kimsecikler yok ama on dört bin kişilik şehir

Sitede Sayın Admin maskeli bir sihirbaz sanki
Şapkadan çıkan cübbeli bir tavşan

Old 28-08-2007, 14:34   #119
Av. R. Onur ÇINAR

herkes hoşgeldi sefa getirdi,
nihan sen de hoşgeldin burası en az bizim okul kadar eğlenceli güzel vakit geçirirsin umarım..
Old 28-08-2007, 14:49   #120
Av. Şehper Ferda DEMİREL

THS ile tanıştıktan sonra öncesini anımsamadığım için, kimseye hoşgeldiniz veya hoşbulduk demek istemiyorum. Güle güle tamlamasının öncüsü olan hoşgeldiniz kelimesini reddediyorum.

Buradayız işte, THS li yaşam, zaten böyle olması gerekiyordu, başka seçenek var mı ki?

Herkese selam.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi