Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM) Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM), THS Hasta Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece hasta haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [HASDEM Portalı]

Heyet Raporum Kayboldu.Ne yapabilirim?

Yanıt
Old 03-11-2011, 14:02   #1
Konuk

Varsayılan Heyet Raporum Kayboldu.Ne yapabilirim?

Merhaba

Lise 1 öğrencisiyim ilk hafta şansızlık yüz felci geçirdim Devlet hastanesine gidip 25 gün rapor aldım daha sonra kurban bayramı için memleketimize gittik aracımız ile raporu ne olur ne olmaz diye memleketime götürdüm son 2 gündür raporu bulamıyorum sanırım kaybettim heyet raporu almam için ne yapmam gerekiyor eski tarihe dönük olarak ?
Old 04-11-2011, 00:57   #2
yyyasemin

Hastahanelerin işleyişin de yapılan her işlem, girdi, çıktı kayıt altına alınır. Hasta ve hasta temsilcisi bu evrak ve dökümanları gerekçesiz olarak hastahaneden talep edebilir ve hastahanede vermekle yükümlüdür.
Verilen raporlar kayda geçildiği için hastahaneden veliniz tekrar talep etsin.Kurul raporu olduğu için kaybolduğu beyan etmeniz tekrar neden ihtiyaç duyduğunuz için bir gerekçe olur. Yeniden rapor almaya gerek yok.
Old 08-11-2011, 21:46   #3
Mesut ÇETİN

Alıntı:
Yazan Konuk
Merhaba

Lise 1 öğrencisiyim ilk hafta şansızlık yüz felci geçirdim Devlet hastanesine gidip 25 gün rapor aldım daha sonra kurban bayramı için memleketimize gittik aracımız ile raporu ne olur ne olmaz diye memleketime götürdüm son 2 gündür raporu bulamıyorum sanırım kaybettim heyet raporu almam için ne yapmam gerekiyor eski tarihe dönük olarak ?

HASTAHANE'DEN RAPORU SURETİNİ ÇIKARTIN

İyi günler,
Benden önce yazan üyenin ifade ettiği gibi devlet hastahanesinden aldığınız rapor veya heyet raporunun bir suretini yeniden talep edebilirsiniz.
Bunu bir dilekce ile hastahane baştabibliğinden kaybettiğinizi gerekce göstererek suretini alabilirsiniz.
Saygılarımla.
Ecz.Mesut ÇETİN
Old 14-04-2012, 10:21   #4
Konuk

Varsayılan 1993 Tarİhlİ Eskİ Heyet Raporu Hk.

1993 Tarİhİnde % 41 ( Kirkbİr ) Heyet Raporum Var.hastaliĞim
Ankİlozan Spondİlİt Yanİ Raporda SÜreklİdİr Yaziyor.Şu Anda Özel SektÖrde Ssk.olarak ÇaliŞmaktayim,6300 İŞ GÜnÜm Var Emeklİ Olmak İÇİn Yenİ Heyet Raporu Baltazar FÖrmÜlÜ Dedİklerİ %41 MÜmkÜn DeĞİl Dİyorlar.eskİ Rapoumu Kanul Ederlermİ.teŞekÜrler.
Old 07-03-2015, 19:15   #5
Konuk

Ilac raporumu bulamiyorum acaba herhangi bir eczaneye gitsem bi nüshasını alabilirmiyim
Old 11-03-2015, 16:59   #6
Mesut ÇETİN

Alıntı:
Yazan Konuk
Ilac raporumu bulamiyorum acaba herhangi bir eczaneye gitsem bi nüshasını alabilirmiyim
-----------------------------------------------------------------------------------
Sayın KONUK,

Raporunuz SGK sistemine kayıtlı olduğundan yanınızda bir belge taşımanıza gerek yoktur.TC numaranız ile herhangi bir eczaneden sorgulama yapıldığında raporunuz görünecektir.
Elimde mutlaka bir belge bulunsun istiyor iseniz raporu aldığınız kuruma dilekce ile başvurarak kopyasını talep edebilirsiniz.
Ayrıca gittiğiniz sağlık kuruluşları,aldığınız ilaçlar ve kesinti miktarlarıda rahatlıkla sistemden okunabilir.
Acil şifalar dileklerimle.
Ecz.Mesut ÇETİN
Old 01-06-2022, 10:52   #7
Konuk ege koç

Varsayılan Heyet rapiru

Heyet raporunu çıkarmak suretimize evden çıktım ve kağıdımı kaybettim nasılsın geri çıkar bilirim saygilar
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi