Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Şu Korkular...

Yanıt
Old 07-10-2009, 11:41   #31
üye31091

içinde korkun yoksa bu hayat sana göre değil gardaş
Old 20-10-2009, 17:26   #33
suskun_juliette

Tanrım!Diyarbakır'dayım ve burada domuz gribi vakaları arttı.Yurtta kalıyorum,dolayısıyla kelle koltukta!

Şu günlerde domuz gribi olmaktan korkuyorum,şu okulu sağ salim bitirememekten korkuyorum!
Old 21-10-2009, 11:40   #34
BUSRA1907

Bir gün pişman olmaktan korkuyorum."Keşke" demekten korkuyorum.
Old 21-10-2009, 23:10   #35
Alp_aslan

" Bir korkuya ihtiyaç var kurtulmak için korkudan, öyle bir korku olmalı ki her zerresinde binlerce güneş barındıran bir gece olmalı" bir yerde okumuştum güzeldi, arap atları kendi gölgelerinden korkarlarmış ve çok hızlı koşarlarmış. Korku güzeldir
Old 22-10-2009, 00:11   #36
BUSRA1907

Alıntı:
Yazan Alp_aslan
" Bir korkuya ihtiyaç var kurtulmak için korkudan, öyle bir korku olmalı ki her zerresinde binlerce güneş barındıran bir gece olmalı" bir yerde okumuştum güzeldi, arap atları kendi gölgelerinden korkarlarmış ve çok hızlı koşarlarmış. Korku güzeldir
Korku insanı ayakta tutarmış.
Old 23-10-2009, 10:27   #37
minee.mine

Dişçi korkum var, hem de çooooooooooooooooook... Galiba bu yenilemez bir korku
Gitmem de gerekiyor
Old 23-10-2009, 12:08   #38
kordelya

Alıntı:
Yazan minee.mine
Dişçi korkum var, hem de çooooooooooooooooook... Galiba bu yenilemez bir korku
Gitmem de gerekiyor

Ah aaaaahhhhhh sormayın aynı korku bende de var Ama korkunun ecele faydası yok bu işin de kaçışı yok gelin korkumuzu yenip dişlerimizi canavar mikroplardan kurtaralım
Old 23-10-2009, 14:10   #39
merve-m

Bende umudumu kaybetmekten ,keşke demekten korkuyorum
Old 23-10-2009, 16:06   #40
slide

Alıntı:
Yazan kordelya
Ah aaaaahhhhhh sormayın aynı korku bende de var Ama korkunun ecele faydası yok bu işin de kaçışı yok gelin korkumuzu yenip dişlerimizi canavar mikroplardan kurtaralım
Başından sonuna hiç gözümü açmıyorum Göz kapalı olunca endişem azalıyor
Old 23-10-2009, 16:41   #41
Atahun

Alıntı:
Yazan kordelya

Dişçinin neyinden korkuyorsunuz anlamadım? Bakım ve onarım sonrasındaki dişlerinizin güzelliğini düşünün, korku morku kalmaz.

Kanal tedavisi biraz ağır geçiyor o ayrı...
Old 23-10-2009, 18:10   #42
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Atahun
Dişçinin neyinden korkuyorsunuz anlamadım? Bakım ve onarım sonrasındaki dişlerinizin güzelliğini düşünün, korku morku kalmaz.

Biraz mı? O zaman lütfen dişçinizin adres ve telefonunu verin.
Old 23-10-2009, 18:39   #43
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Çok yanınızı yakan dişçinin adresini de siz bana verin...

Geçmiş olsun...
Old 23-10-2009, 21:25   #44
minee.mine

Alıntı:
Yazan Atahun
Dişçinin neyinden korkuyorsunuz anlamadım?

Vallahi korku bu; mantığını kurabilsek zaten korkumuz kalmaz ama işte, ne yaparsın yinede korkuyorum.
Çocukken dişçiyle mi korkuttular acaba

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
O zaman lütfen dişçinizin adres ve telefonunu verin.
Suat Bey bolca vaktiniz varsa benim dişçimin telefonunu vereyim. Kendisi benden idmanlı önce terapi yapıyor sonra dişe bakıyor.
Old 23-10-2009, 21:38   #45
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan minee.mine
Çocukken dişçiyle mi korkuttular acaba

Dişçi korkusuna 6 yaşındaki oğlumda dahi tanık oldum. Ki, dişçiden korkutmamız mümkün değil

Dişçi muayenehanesini görür görmez pazarlığa başladı Hatta doktora bu gömlek size çok yakışmış bile dedi

Doktor dişine bu aletle bakacağım hiç bir şey olmayacak dediğinde; oğlumun, parmağını kaldırıp hayır deme kararlılığını gördüğümde

Anlaşılmaz bir gurur duyduğumu i.e.

Yani demem o ki; dişçi korkusu içgüdüsel
Old 24-10-2009, 12:18   #46
suskun_juliette

Ben dişçiden korkmuyorum,genelde dişçiler benden korkar.Neden mi?Çünkü 5 iğne morfinden sonra ancak hafiften uyuşan bir diş kökü yapım var,en sonunda dişçi normal enjektör kullanmıştıDişimi çektikten sonra,doktorumun yüzüne baktım,kan ter içinde kalmıştı.Bunca yıllık meslek hayatımda böylesini görmedim yahu,deyip kendi kendine söyleniyordu,biz de onu o halde bırakıp çıktık)))
Old 25-10-2009, 18:43   #47
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan minee.mine
Suat Bey bolca vaktiniz varsa benim dişçimin telefonunu vereyim. Kendisi benden idmanlı önce terapi yapıyor sonra dişe bakıyor.

Benimki terapi ile olacak şey değil ki. Ben sadece kanal tedavisinden korkuyorum.
Old 26-10-2009, 10:40   #48
kordelya

Alıntı:
Yazan Atahun

İşte benim tam olarak yaptırmam gereken o ağır geçen kanal tedavisi olunca korkuyorum
Old 26-10-2009, 10:57   #49
NurTuna

kanal tedavisi mibir tane yetti de arttı bile
Old 26-10-2009, 13:21   #50
Atahun

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Bodrum' da ama... Bayan olduğu için eli hafif miydi neydi?
Old 26-10-2009, 13:47   #51
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Atahun
Bodrum' da ama... Bayan olduğu için eli hafif miydi neydi?

Bence de.
Old 17-11-2009, 06:53   #54
minee.mine

Alıntı:
Yazan kordelya
Artık dişçilerden korkuyorum....
Neden ?..............Takma diş mi yaptırdınız
Bir formül bulduysanız; işe yarayan her formüle açığım çünkü, bugün dişçimle randevum var.
Old 17-11-2009, 10:10   #55
Atahun

Alıntı:
Yazan minee.mine
Bir formül bulduysanız; işe yarayan her formüle açığım çünkü, bugün dişçimle randevum var.

Anlaşılan siz dişlerinizin tamamını yenileyeceksiniz. Söyleyin, küçükten büyüğe doğru çeksin.
Old 17-11-2009, 22:48   #56
minee.mine

Alıntı:
Yazan Atahun
Anlaşılan siz dişlerinizin tamamını yenileyeceksiniz.
Allah korusun!... şimdilik hepsi bana ait, ama gün gelecek o da olacak...
Old 18-11-2009, 16:26   #57
kordelya

Alıntı:
Yazan minee.mine

Size söyleyebileceğim tek formül cesur olun lütfen, korkunca daha kötü hissediyorsunuz ama bu kaçınılmaz sonu ertelemiyor. 3 seans sonunda çok şükür kanal tedavisi bitmiş bulunuyor. Allah dişçiye gidecek herkese ve diş ağrısı çeken herkese yardım etsin. Bu arada hala biras ağrı var
Old 27-01-2010, 12:34   #58
nostaljielif

bir gün yaşamaktan korktuğum tek birşey vardı ve onu yaşadım.şimdi ise korkularım yok kaygılarım var.
Old 29-01-2010, 17:24   #59
kordelya

Her gün korktuğum yeni bir şey çıkıyor karşıma, yaş ilerledikçe daha cesur olacağıma daha korkak mı oluyorum yoksa hayatı öğrenmek böyle bir şey mi? Hiç büyümesek olmaz mıydı??????
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,08647799 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.