Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Çağrı

Yanıt
Old 24-09-2006, 15:19   #1
Burhan Sezer

Varsayılan Çağrı

Değerli üye,
Türkhukuksitesi içinde çeşitli başlıklar altında Hukuk Çalışma Gurup’ları oluşturulmuştur. Bu gurupların çalışmaları hakkında sitede yeterli açıklamalar yapılmıştır. Bu çalışma guruplarından biri de Mali Hukuk Çalışma Gurubu’dur.
Hukukçu olsun veya olmasın, mesleği veya ilgi alanı “Mali Hukuk” ile ilişkili olan Mali Müşavir, Muhasebeci, Maliyeci, Ekonomist, Müfettiş, Denetmen ve ilgili diğer benzer meslekten her üye ile bu konuda yüksek öğrenim gören öğrencileri bu çalışma gurubuna üye olmaya davet ediyorum.
Bu kapsamda sizi de aramızda görmek istiyorum.
Saygılarımla.
Burhan Sezer
Mali Hukuk Çalışma Gurubu Koordinatörü
Old 18-01-2007, 00:50   #2
Rota

Sayın Sezer
Davetiniz için teşekkür ediyorum.Vergi Hukukunun, gerek teorik ve gerekse uygulama planında dinamik olma özelliğini diğer birçok hukuk dalına kıyasla daha fazla bünyesinde barındırması;araştırma ve inceleme konusunda daima ısrarcı olmamız gerektiğini bize hatırlatmaktadır.
Vergi Hukuku alanında yüksek lisans öğreniminde bulunan biri olarak,kendimi bu sahada yetiştirme adına çalışma grubunuzun bana da faydalı olacağı inanç ve arzusundayım.Selamlar.
Old 18-01-2007, 07:23   #3
YALÇIN ÖNDER

Sayın Sezer,
Çağrınıza İzmir'den destek vermek isterdik ama, malumunuz çok yoğunuz ve siteye henüz ısınamadık. Ama, Vergi Hukukunda, elimizden gelen katkıyı koymaya çalışırız. Ancak, somut önerilerinizi bekleriz.
Old 20-01-2007, 16:43   #4
şenay

Sayın Sezer,

Sayın admin' e bir sözüm vardı artık bir yerden başlamak lazım. Mali konularda uygulamada karşılaştığımız sorunlar ve çözümler konusunda edindiğim bilgiyi paylaşmak ve yeni bilgiler edinmek için aranızda olmak isterim..
Old 20-01-2007, 23:39   #5
Burhan Sezer

Sayın Şenay,
Sizi aramızda görmek, grup üyeleri olarak bizleri sevindirecektir.
Saygılarımla.
Old 30-03-2007, 11:22   #6
Mehmet Ovayolu

Sayın burhan sezer siteye yakın tarihde üye oldum ama bir türlü i,stediğim verimliği alamadım. Zaten dikkat ediyorum da bu site mali konulara fazlaca yer vermiyor. Ama benim her zaman ki düşüncem mali ve adli konular her zaman iç içedir. Ama bu sitede fazlaca mali mevzuat yok yapılması gereken bir şey olursa seve seve yaparım. İyi çalışmalar...
Old 30-03-2007, 12:48   #7
Burhan Sezer

Sayın Güven Solmaz,
Öncelikle, sizin Mali Hukuk Çalışma Grubuna üye olmayışınız üzüntü vericidir.Bu gruba üyelik kaydınızı gerçekleştirerek, seve seve yapacağınızı belirttiğiniz katkıları sağlamanızı, eksik gördüğünüz mevzuat bilgilerini üyelerle paylaşmanızı bekliyorum.
Saygılarımla.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi