Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Old 10-04-2007, 23:39   #211
Jeanne D'arc

Site lokalinde olsa, THS İtiraf.com'a daha çok yazılacağının benim de aklıma geldiğini ancak başlangıç formatı olarak buraya uygun olduğunu, sonrasında formattan bağımsızlaştığını ve ancak taşımaya değecek kadar önemde olmadığını düşündüğümü itiraf ediyorum.
Old 11-04-2007, 07:24   #212
Av.Turhan Demiroğlu

Alıntı:
taşımaya değecek kadar önemde olmadığını düşündüğümü
Tartışma yaratamamaktan üzüldüğümü itiraf ediyorum.(!) Daha çok çalışmam lazım, çok...
Old 11-04-2007, 11:15   #213
Jeanne D'arc

Taşıma ve tartışma arasındaki uygun illiyet bağını anlayamadığımı itiraf ediyorum.
Old 11-04-2007, 11:20   #214
Av.Turhan Demiroğlu

Dervişin fikri ne ise zikrinin de o olduğunu unuttuğunuzu düşündüğümü; "taşıma"yı "tartışma" olarak okuduğumu itiraf ediyorum.
Saygılarımla...
Old 11-04-2007, 18:39   #215
persona

itiraf com da yazan her yaziyi okumak icin neden vakit harcadigimi, bu bolumde ne buldugumu bilmedigimi itiraf ediyorum...
nedir buradaki sihir?
Old 11-04-2007, 19:21   #216
Av.Turan

teşekkür sayfamda yeni teşekkürler görmek istediğimi itiraf ediyorum herkesi sollamam lazım
Old 11-04-2007, 20:21   #217
Admin

Alıntı:
Yazan Av.Turan
teşekkür sayfamda yeni teşekkürler görmek istediğimi itiraf ediyorum herkesi sollamam lazım
21 Teşekkür almış, 9 teşekkür eklemişsiniz.. Teşekkür alırken hevesli, teşekkür ederken cimri olursak üyelerimizin hiçbirinin üye sayfalarında kolay kolay yeni teşekkürler göremeyeceğini itiraf ediyorum.

THS'de binlerce faydalı ve anlamlı mesaj var ve teşekkür etmek bedava! Lütfen teşekkür ederken cimri olmayalım!

İmza
Teşekkür konusunda ÇOK cömert bir üye
Old 11-04-2007, 20:23   #218
Av.Turan

ne yani hemen ayıplarımızı ortaya dökme İtiraf ediyorum bundan da hoşlanmadım ) o zaman ilk sizden başlayalım teşekküre, rüşvet olarak
Old 11-04-2007, 20:30   #219
Jeanne D'arc

Alıntı:
Yazan Admin
THS'de binlerce faydalı ve anlamlı mesaj var ve teşekkür etmek bedava! Lütfen teşekkür ederken cimri olmayalım!

İmza
Teşekkür konusunda ÇOK cömert bir üye

Sayın Admin'e hak versem de bir üyeye "yazısını okuduğum, beğendiğim ve teşekkür ettiğimi" söylüyorken; üyenin dönüp "evet gördüm teşekkür sayını" şeklinde cümlesine maruz kalınca (-ki hakkını yemeyeyim kötü bir niyetle dememişti yani, galiba, sanırsam); kendimi "şakşakçı" gibi hissedip, ettiğim teşekkürden şöyle bir çekinmenin zuhur ettiğini ve bir dönem kendime teşekkür yasağı koyduğumu itiraf ediyorum.

İmza
Teşekkür konusunda ikinci çok cömert bir üye )
Old 11-04-2007, 20:36   #220
Av.Turan

peki bu cömert üyelerden neden hiç teşekkür görmediğimizi anlayamadığımı itiraf edeyim
Old 11-04-2007, 20:36   #221
Admin

Sitedeki güzel ve faydalı mesajlar için yeterince teşekkür eklemeyen üyelerimiz için gelecekte "tatsız sürprizler" planlayabileceğimi itiraf ediyorum.

Ettiği teşekkür sayısı çok yüksek üyeler için de "tatlı sürprizler" düşünebileceğimi itiraf ediyorum.
Old 11-04-2007, 20:38   #222
Av.Turan

Alıntı:
Yazan Admin
Sitedeki güzel ve faydalı mesajlar için yeterince teşekkür eklemeyen üyelerimiz için gelecekte "tatsız sürprizler" planlayabileceğimi itiraf ediyorum.

Ettiği teşekkür sayısı çok yüksek üyeler için de "tatlı sürprizler" düşünebileceğimi itiraf ediyorum.
ortada rüşvet vadi var savcılığa suşduyurusunda bulunacağımı itiraf ediyorum
Old 11-04-2007, 20:39   #223
Admin

Alıntı:
Yazan Av.Turan
peki bu cömert üyelerden neden hiç teşekkür görmediğimizi anlayamadığımı itiraf edeyim
Teşekkür konusunda çok cömert olmakla birlikte, teşekkür ettiğim mesajları özenle seçtiğimi ve özellikle mesleki dayanışma alanındaki ayrıntılı ve emek verilmiş yanıtlara veya bir hususiyet içeren yanıtlara teşekkür ettiğimi itiraf ediyorum.

Şimdi hemen gidip o alanda sizin güzel bir mesajınızı arayıp, ona teşekkür edeceğimi de itiraf ediyorum.
Old 11-04-2007, 20:41   #224
Cest la vie

Alıntı:
Yazan Av.Turan
ne yani hemen ayıplarımızı ortaya dökme İtiraf ediyorum bundan da hoşlanmadım ) o zaman ilk sizden başlayalım teşekküre, rüşvet olarak

Bu mesajin da karsi suc duyurusu konusu olabilecegini itiraf ediyorum.

Imza:
Eh digerleri gibi olmasa da comertimsi bir uye.
Old 11-04-2007, 20:41   #225
Av.Turan

Alıntı:
Yazan Admin
Şimdi hemen gidip o alanda sizin güzel bir mesajınızı arayıp, ona teşekkür edeceğimi de itiraf ediyorum.
Teşekkür ederim.benim için arama yapmanıza gerek yok.şimdiye kadar dikkatinizi çekmediğine göre öyle bir yazım olmadığını itiraf ediyorum
Old 11-04-2007, 20:44   #226
Av.Turan

Alıntı:
Yazan Ahu
Bu mesajin da karsi suc duyurusu konusu olabilecegini itiraf ediyorum.

Imza:
Eh digerleri gibi olmasa da comertimsi bir uye.
amerikada bu suş sayılabilir ama burada suç olmadığını itiraf ediyorum
iiki burada değilsiniz diye düşündüğümü itiraf ediyorum
Old 11-04-2007, 20:50   #227
Cest la vie

Zamanasimi suresi gecmeden orda olacagimi itiraf ediyorum.
Old 11-04-2007, 20:54   #228
Av.Turan

Alıntı:
Yazan Ahu
Zamanasimi suresi gecmeden orda olacagimi itiraf ediyorum.
geldiğinizde çaya beklerim.umarım bizleri es geçmezsiniz.itiraf ediyorum gelmezseniz kırılırım suş ankarada işlendiğine göre suç duyurusun da burada yaparsınız
Old 11-04-2007, 20:55   #229
Admin

Alıntı:
Yazan Av.Turan
Teşekkür ederim.benim için arama yapmanıza gerek yok.şimdiye kadar dikkatinizi çekmediğine göre öyle bir yazım olmadığını itiraf ediyorum
THS forum alanlarına günde 500 adede yakın mesaj geldiğini ve hepsini okuyamadığımı itiraf ediyorum.
Old 11-04-2007, 20:57   #230
Av.Turan

Alıntı:
Yazan Admin
THS forum alanlarına günde 500 adede yakın mesaj geldiğini ve hepsini okuyamadığımı itiraf ediyorum.
paraya kıyıp yardımcı tutmanız gerektiğini itiraf ediyorum kaç para verirsiniz ben gelsem
Old 11-04-2007, 21:00   #231
Jeanne D'arc

N"oluyor yahu diyerekten, başımın döndüğünü itiraf ediyorum! )

USA'lara gizli not:Eddie, sen ve ben! )
Old 11-04-2007, 21:01   #232
Av.Turan

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
N"oluyor yahu diyerekten, başımın döndüğünü itiraf ediyorum! )

USA'lara gizli not:Eddie, sen ve ben! )
itiraf ediyorum seni bahar çarpmış o yüzden başın dönüyor bahar aşkları meşhurdur bilirsin
Old 11-04-2007, 21:10   #233
Jeanne D'arc

Bu gidişle teşekkürü daha çooook beklersiniz diye düşündüğümü itiraf ediyorum.
Old 11-04-2007, 21:13   #234
Cest la vie

200. tesekkurumun kimden gelecegini cok merak ettigimi itiraf ediyorum.
(Ama bunu yazdim diye tesekkur edilmemesini istedigimi de itiraf ediyorum)
Old 11-04-2007, 21:17   #235
Jeanne D'arc

Eeee kimden? Şimdi bu soruyu uzatıp itiraf ediyorum'a çevirmek istemediğimi itiraf ediyorum!?!
Old 11-04-2007, 21:19   #236
Cest la vie

Tesekkur sahibinin izni varsa itiraf edecegimi itiraf ediyorum.
Old 11-04-2007, 21:21   #237
Jeanne D'arc

Allah'ın seni yönetici olasın diye yarattığını düşündüğümü itiraf ediyorum Ahu'cuğum! )
Old 11-04-2007, 21:29   #238
Cest la vie

izin cikti, Av. Turan'dandi ama o mesajima tesekkur istemedigimi belirrtigimden baska bir mesajima tesekkur etmis ve bunu belirtmis. Burdan da ben ona tesekkur ediyorum.

Bu arada, bazen aldigimiz tesekkur notlarinin yaninda bir de 'rica ederim' butonunun olmasini cok istedigimi itiraf ediyorum.
Old 11-04-2007, 21:31   #239
Av.Turan

Alıntı:
Yazan Ahu

Bu arada, bazen aldigimiz tesekkur notlarinin yaninda bir de 'rica ederim' butonunun olmasini cok istedigimi itiraf ediyorum.
sende çok şey istideğini itiraf ediyorum Rica ederim.bence gerçekten teşekkürü hak ediyorsunuz. en büyük teşekkürünüz bu sitedeki üyelerdir.
Old 11-04-2007, 21:48   #240
Av.Turan

sildiğim mesajda Ahu hanımın 200. mesajla ilgili gönderiği teşekkür varmış.o yazının sayfamda görünmiyor olmasına üzüldüğümü itiraf ediyorum çünkü çok içtendi.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,05429196 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.