Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Test Alanı Forumumuzun özelliklerini denemek ve test mesajları atmak için bu alanı kullanabilirsiniz.

deneme 12

Yanıt
Old 11-11-2007, 17:39   #1
agah

Varsayılan deneme 12

[ Eğer alıntı içinde kimden alıntı yaptığınızı belirtmek isterseniz, şu şekilde bir yapı kullanabilir ]
Old 11-11-2007, 20:50   #2
Envanter

Alıntı:
Yazan agah
[ Eğer alıntı içinde kimden alıntı yaptığınızı belirtmek isterseniz, şu şekilde bir yapı kullanabili ]

Sayın Agah
Bu şekilde olsa daha iyi olur..
Old 11-11-2007, 20:52   #3
agah

klavyede hangi tuşları kullanıyoruz alıntı için.benim klavyede biraz sorun var. shift tuşları çalışmıyor.
Old 11-11-2007, 21:01   #4
Envanter

Sayın Agah
öncelikle hangi üyeden alıntı yapacaksanız forum içinde, o üyenin yazdığı bölümdeki yanıtlayın kısmını kullanarak yapabilirsiniz.
Sonra eğer başka bir forumdan alıntı yapacaksanız, [quote=isim]buraya alıntı yapacağınız mesajı yazarak.[quote/] ile alıntı yapabilirsiniz.
[,] işaretleri shift değil alt tuşuna basarak kullabilirsiniz. shift tuşuna gerek yok.
Saygılar.

Alıntı:
.......
burada alıntı yapılan üyenin ismi görünmez.
Alıntı:
Yazan isim
.....
burada alıntı yapılan üyenin ismini de yazarsanız, alıntının sahibi belli olmuş olur.
Old 11-11-2007, 21:26   #5
agah

Alıntı:
Yazan agah
çözdüm sanırım.teşekkür ederim.
uğraştırdı ama bayağı.
Old 20-11-2007, 22:15   #7
üye19870

Alıntı:
Yazan agah
klavyede hangi tuşları kullanıyoruz alıntı için.benim klavyede biraz sorun var. shift tuşları çalışmıyor.

bakalım ben başarabildim mi)
Old 23-11-2007, 12:40   #9
üye10245

Alıntı:
Yazan agah
bu ne
evet oldu
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,07001209 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.