Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Lisans Eğitimi Hukuk Lisans Eğitimi ile ilgili sohbetler ve konular

hukukta uygulamayı sadece meslekte değil derslerde de görmelimiyiz

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 02-09-2007, 23:02   #1
marun

Varsayılan hukukta uygulamayı sadece meslekte değil derslerde de görmelimiyiz

sayın arkadaşlar özellikle öğrenciler sizce hukuk derslerinde uygulama olmalımıdır? mesala medeni usul derslerinde ben uygulamalı derslerinin olması kanısıdayım .Çünkü hem daha iyi akılda kalır, hemde öğrencinin daha fazla ilgisini çeker.
Old 03-09-2007, 18:10   #2
MERYEM VATANSEVER

hukuk fakultesınde uygulamalı ders olması cok guzel ve yararlı olur ben de bu fıkre katılıyorum sadece teorık bılgının yeterlı olmadıgını dusunuyorum uygulamanın da hukuk fakultelerınde yer alması kalıtelı hukukcu yetıstırılmesıne katkı saglayacaktır hem de meslege yenı baslayan hukukcuların zorlanmasını engelleyecektır
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
Sadece şiir. Hukuk şiiri değil elbet calikusu_kamuran Yazdıklarımız - Yazdıklarınız. 6 29-07-2007 22:08
Sadece Kadınlar Değil, Erkekler De Mağdur! Saim Dikici Kadın Hakları Çalışma Grubu 7 06-02-2006 11:55
Sadece Benim Memleketim Bir Başka Değil, Başka Memleketlerde Bir Başka Gemici Hukuk Sohbetleri 2 01-06-2004 08:53
Alamancı Usulü Namus/kıskançlık Cinayeti Veya Öldürülenler Sadece Kadınlar Değil Gemici Kadın Hakları Çalışma Grubu 1 05-04-2004 08:44

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04330492 saniyede 16 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.