Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk ve Bilgisayar Yazılımları Avukatlık Bürosu Programları, İçtihat ve Mevzuat Programları, UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi). Hukukla ve hukukçularla ilgili her türlü bilgisayar yazılımlarına dair sorular, program incelemeleri ve sohbetler

Ücretsiz Hukuk Dosya- İcra Takip Sistemi Programı

Yanıt
Old 18-07-2007, 16:37   #1
üye18761

Kitap Ücretsiz Hukuk Dosya- İcra Takip Sistemi Programı

Kendi işlerimi takip etmek üzere hazırladığım bu programı sizlerle paylaşıyorum...

Kullanımı kolay ve rahat olan bu program ile duruşma ve ara kararlarınızı takip edebilirsiniz. Yine Dosyanızla ilgili tüm belgelerinizi sisteme kaydedip her zaman ve her yerde(bilgisayarda) ulaşabilirsiniz.

Sayın Konyalı'nın tavsiyesi üzerine program aşağıdaki linke aktarılmıştır.
Link : [16 nolu mesajdaki güncelleme ile silindi]
(İngilizce bilmeyenler için : Click here download file kısmından indiriyorsunuz...)

Kullanım:
Esasında program içerisinde yardım bölümü var ancak bir kaç açıklama yapalım dedik.

*Bu program ücretsizdir.İçerisinde yazılım kullanma sözleşmesi ve lisans bölümleri mevcut ancak herhangi bir bağlayıcılığı yoktur. Serbestçe dağıtılabilir.
*Programın içinde bulunduğu dosya sıkıştırılmış haldedir.İndirdikten sonra açmanız yeterli olup kuruluma gerek yoktur.
*Programı tüm windows sistemlerinde(Vista da denenmemiştir) kullanabilirsiniz. Aynı zamanda flash diske kopyalayıp adliyede de kullanabilirsiniz.
*İcra kısmı için çalışmalar devam etmekte olup yakında takip talebi ve ödeme emri ile uyap eklentileri de dahil edilecektir.
*Tensip zabtı vb. tüm belgelerinizi sisteme kaydedebiliyorsunuz. Belgelerinizi tarayıcı ile tarattıktan sonra Zengin Metin Biçimi(*.rtf) ne dönüştürüp veritabanına kaydedebilirsiniz.
Faydalı olması dileğiyle.......

Görüş ve önerilerinizi bekliyoruz...
Saygılarımla
Old 11-08-2007, 15:05   #2
üye18761

Kitap Ücretsiz Hukuk Dosya Takip Sistemi Programı

*Programın Windows Vista da denenen yeni sürümü çıkmıştır. *Tarih alanları ile ilgili sorun yaşayanlar bu sürümü indirebilirler.

(İngilizce bilmeyenler için : Click here download file kısmından indiriyorsunuz...)

Faydalı olması dileğiyle.......

Saygılarımla
Old 16-10-2007, 19:36   #3
üye18761

Varsayılan Yeni Versiyon

Adminlerden ricam başlığa İcra kısmını da eklemeleri.

LastPrincess ver: 8.0.0.7

Güncelleme :
Veritabanı güncelleme, İcra

Destek İsteği:

Programın UYAP entegreli çalışması için geliştirme yapılmaktadır. Programlama bilgisi olanlar destek çıkarsa UYAP modülü de aktifleştirilecektir. Talep olması halinde projeyi internette kaynak kodlarıyla birlikte yayınlayacağım.
(Lisans : GNU Public, Dil : Delphi)

http://peyamiaydogdu.blogspot.com/
Old 17-10-2007, 22:26   #4
Tractatus

Sayın Aydoğdu, programınızı Linux'ta çalışan bir deb veya rpm paketi haline getirebilir misiniz? Eğer Linux konusunda iyi değilseniz size bu konuda yardımcı olabilecek hatta programınızı daha da gelştirirebilecek bir arkadaş önerebilirim.
Old 18-10-2007, 10:40   #5
üye18761

Tractatus;

Linux-Pardus versiyonu daha hazır değil. İşlerimin yoğunluğu nedeniyle Aralık 2007 tarihine erteledim.
--Ancak önerilere ve yardımcı olacak arkadaşlara açık olduğumu söyleyebilirim. ***Önereceğiniz arkadaşınız veya başkası, talep ettiği takdirde projeyi kaynak kodlarıyla birlikte verebilirim.
***Ya da adminlerden onay verilmesi halinde kaynak kodları için bu forumda bir alan açıp projeyi hep birlikte geliştirmek üzere yayınlayabilirim.
İyi çalışmalar.
(Mevcut projenin Geliştirme ortamı Delphi 7, OS Windows Vista Home Basic)
Old 18-10-2007, 12:00   #6
Av.Cengiz Aladağ

Sayın Aydoğdu,
Amatör olarak programcılıkla ilgileniyorum. Delphi de bildiğim diller arasında. Programın kaynak kodlarını e-posta ile gönderirseniz incelemek isterim. Saygılarımla.
Old 18-10-2007, 12:24   #7
Admin

Alıntı:
Yazan aydogdupeyami
***Ya da adminlerden onay verilmesi halinde kaynak kodları için bu forumda bir alan açıp projeyi hep birlikte geliştirmek üzere yayınlayabilirim.
Elbette, elimizden geldiğince destek olmaktan mutlu oluruz..
Old 18-10-2007, 17:17   #8
üye18761

Sayın ALADAĞ;
Projeyi yarın adresinize gönderirim.
Kulanılan ortam ve 3. Parti bileşnler ile ilgili bir bilgi de sunacağım.
Admin;
Destek için teşekkür ederim.
Sayın meslektaşlar;
UYAP xml dosyası hazırlama kısmı ile ilgili çalışmam devam ediyor. Projenin eksikliklerini de bu başlık altında bildirebilirsieniz, ya da hatalı kısımlar için uyarıda bulunursanız buradan hep birlikte çözüme kavuşturmuş oluruz.
İyi çalışmalar......
Old 19-10-2007, 11:37   #9
üye18761

Varsayılan Proje ve Kaynak Kodlar

Merhabalar;
Projeyi olduğu gibi aşağıdaki linke koydum.

Kullanım Bilgileri ve Bileşenler için BeniOku.txt dosyasına bakınız...
İyi çalışmalar...
Old 24-10-2007, 12:10   #10
philomelion

Sayın Aladağ,
Programı dün indirdim, ellerinize sağlık.

Öncelikle, piyasada benzer işlevleri gören birçok program iyi paralarla müşteri bulurken, sizin bu emeğinizi karşılıksız olarak meslektaşlarınızla paylaşmanızdan ötürü, sizi kendi adıma tebrik ederim.

Ayrıca, programın linux sürümünü Aralık 2007'ye ertelediğinizi belirtmenize rağmen, ben sırf merakımdan pardus'ta wine ile çalıştırmak istedim, ancak yemedi. Aşağıdaki linkteki bir hata aldım. Doğru yapıp yapmadığımı da bilmiyorum, deneme yanılma yöntemi benimkisi. Sanırım Aralık ayını beklicek pardus kullanıcıları.

İyi çalışmalar dilerim...

http://img65.yukle.tc/image.php?id=2...dus-ekran2.png
Old 24-10-2007, 12:15   #11
philomelion

Bu arada, projenizi daha çok linux-pardus kullanıcısına duyurmak, katılımlarını sağlamak isterseniz pardusçu meslektaşlarla paylaşabilirsiniz.

Buradan: http://forum.pardus-linux.org/viewforum.php?f=29

Ben, sizden habersiz böyle bir girişimde bulunmak istemedim.
Çalışma sizin, takdir sizin.
Old 24-10-2007, 18:46   #12
üye18761

Mahçup

Alıntı:
Yazan philomelion
Sayın Aladağ,
Programı dün indirdim, ellerinize sağlık.

Öncelikle, piyasada benzer işlevleri gören birçok program iyi paralarla müşteri bulurken, sizin bu emeğinizi karşılıksız olarak meslektaşlarınızla paylaşmanızdan ötürü, sizi kendi adıma tebrik ederim.

Ayrıca, programın linux sürümünü Aralık 2007'ye ertelediğinizi belirtmenize rağmen, ben sırf merakımdan pardus'ta wine ile çalıştırmak istedim, ancak yemedi. Aşağıdaki linkteki bir hata aldım. Doğru yapıp yapmadığımı da bilmiyorum, deneme yanılma yöntemi benimkisi. Sanırım Aralık ayını beklicek pardus kullanıcıları.

İyi çalışmalar dilerim...

http://img65.yukle.tc/image.php?id=2...dus-ekran2.png

{ Merak ve ilgi imkansızı başarmanıza sebep olabilir. Doğrusu deneme ve yanılma yoluyla ben de bir çok işi bilgisayara yaptırabilmişimdir.}

Aldığınız hata gerekli kütüphanelerin eksik olduğunu belirtiyor. Bu nedenle de sistem değerleri okuyamıyor.

Şu anda rpm üzerine çalışmalarım devam ediyor. Linux kullanıcıları biraz bekleyecek maalesef. İşlerin yoğunluğu nedeniyle fazla çalışamıyorum program üzerinde....

Alıntı:

Bu arada, projenizi daha çok linux-pardus kullanıcısına duyurmak, katılımlarını sağlamak isterseniz pardusçu meslektaşlarla paylaşabilirsiniz.

Buradan: http://forum.pardus-linux.org/viewforum.php?f=29

Ben, sizden habersiz böyle bir girişimde bulunmak istemedim.
Çalışma sizin, takdir sizin
Emeğe saygınız için teşekkür ederim.
Bu proje hukukçulara hizmet amacıyla hazırlanmış ve herkesin kullanım ve tasarrufuna sunulmuştur. Bu nedenle dileyen, istediği şekilde kullanabilir ve kullandırabilir veya tavsiye edebilir.
Projeyi geliştiren veya tüm İşletim Sistemlerinde çalıştırabilenlerin bu alanda paylaşım yapmasını ümit ediyorum.
İyi çalışmalar.....
Old 23-01-2008, 18:55   #13
runal

bugün yarım saat kadar programınızı karıştırdım...size ait bilgiler le karşılaştım..bunları hepsini silme seçeneği var mı?
Old 24-01-2008, 12:36   #14
üye18761

Alıntı:
Yazan runal
bugün yarım saat kadar programınızı karıştırdım...size ait bilgiler le karşılaştım..bunları hepsini silme seçeneği var mı?

Değerli arkadaşlar.
Programın veritabanındaki kayıtlar örnek niteliğinde olup bunları kendi bilgilerinizle değiştirebilirsiniz.
Bunun için programın içerisinde alanlar mevcut.
Örneğin avukat ve büro bilgilerini değiştirmek için Araçlar-Büro Bilgileri kısmından ekleme, silme veya güncelleme yapabilirsiniz.
Programın içerisinden bu araçlara erişemediyseniz, LastPrincess in kurulu bulunduğu dizinde Data klasörünün altında Hukuk_Data.mdb adlı veritabanı dosyası var. Bu dosyanın içerisine girerek de istediğiniz tablo ve alanı değiştirebilirsiniz.
Old 24-01-2008, 15:25   #15
runal

Varsayılan teşekkürler

dün akşam hukuk data klasörünü access le açıp matbu olmayanları sildim.çok kullanışlı bir program yazmışsınız..elinize sağlık
Old 30-03-2008, 17:13   #16
üye18761

Varsayılan Yeni Link

Site Admini isteği üzerine turboupload adlı siteye ürünü yüklemiştim.Ancak bir süre sonra en son sürümün linkinin hata verdiğini tespit ettim. Bu nedenle ürünü, türkçe olan ve kullanımı daha kolay bir upload sitesine yerleştirdim. İndirme linkine aşağıdan veya http://www.lastprinces.com/ web adresimden erişebilirsiniz.
Bunun yanında programın eski versiyonlarına oranla yeni sürümde bir çok değişiklik bulunmaktadır. Mesaja müdahale imkanım bulunmadığından eski linkleri düzeltemiyorum. Bu nedenle sorun yaşayan meslektaşlara önerim mesajlardan en sonuncuyu takip ederek indirme işlemine başlamaları olacaktır. Aksi takdirde en son sürümün getirdiği yeniliklerden faydalanamayacaksınız.

Bu arada, Site Kurallarına Aykırı Düşmediği Takdirde ,Adminlerden ricam bu mesajdaki tüm turboupload linklerini kaldırmalarıdır.

Saygılarımla.

Versiyon Bilgileri
Program : LastPrincess.exe
Versiyon : 8.0.0.7
En Son Güncellenen Mod. : İcra ,Adi Faiz,Dövizler,Hesaplar

İndirmek İçin Link :

www.lastprinces.com
Old 30-03-2008, 18:48   #17
Admin

Mesajlarınızı güncelledim.
Old 14-04-2008, 18:09   #18
üye18761

Değerli meslektaşlarım,
Uzunca bir süredir üzerinde çalıştığım www.lastprinces.com hizmetinize açılmıştır.
Burada sizlere kısa bilgi vererek ürünün kullanımı ile ilgili yardımcı olmaya çalıştık.
Ancak kullanıcı sayısının artması nedeniyle tüm taleplere anında cevap verme imkanı bulamadığımız zamanlar oldu.
Bu sebeple ürün hakkında geniş bir bilgi içeren www.lastprinces.com yayına verildi.
Saygılarımla.
Old 17-04-2008, 17:31   #19
avukatprometheus41

Varsayılan Programi Kurdum Çok TeŞekkÜrler

Sevgili Peyami Üstat ;
Program çok güzel, kurdum ,ancak programı her zaman Rar dosyasından açmak yerine masaüstüne bir ikon yerleştirilebilirmi?
Old 18-04-2008, 10:45   #20
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan avukatprometheus41
Program çok güzel, kurdum ,ancak programı her zaman Rar dosyasından açmak yerine masaüstüne bir ikon yerleştirilebilirmi?

Programı rar dosyasından çalıştırarak kullanamazsınız. Bunun yerine şöyle yapınız;
1- Rar dosyasının üzerine sağ tıklayıp, "Buraya çıkart" (ya da Winrar ingilizce ise "Extrack here") seçeneğini tıklayınız,
2- Oluşan "LastPrincess" adlı klasörü açınız.
3- Bu klasördeki "LastPrincess.exe" adlı program simgesini sağ tıklayıp "Gönder" seçeneklerinden "Masaüstü (Kısayol oluştur)"u seçiniz.
Artık Masaüstünde oluşan LastPrincess adlı simgeye çift tıklayıp programı çalıştırabilirsiniz.
Old 08-05-2008, 14:46   #21
Av. O. TEKGUL

Öncelikle meslektaşım ve okul arkadaşım olan Av. Peyami AYDOĞDU'ya emeği için teşekkür ederim.
Verilen linkten programı indirdim ancak kurulumu başlatamadım bilgisayarımda Windows XP kurulu nasıl yapmam gerektiği konusunda bilgi verirseniz sevinirim.
Saygılarımla..
Old 08-05-2008, 17:25   #22
üye18761

Alıntı:
Yazan Av. O. TEKGUL
Öncelikle meslektaşım ve okul arkadaşım olan Av. Peyami AYDOĞDU'ya emeği için teşekkür ederim.
Verilen linkten programı indirdim ancak kurulumu başlatamadım bilgisayarımda Windows XP kurulu nasıl yapmam gerektiği konusunda bilgi verirseniz sevinirim.
Saygılarımla..
Merhaba Sevgili Oğuz Bey.
Sizleri burada görmek güzel.
Programın kurulum ve kullanımına gelince;
Verilen Linkten LastPrincess adlı Winrar programı ile sıkıştırılmış dosyayı indiriyorsunuz. Eğer sisteminizde Winrar sıkıştırma programı yoksa öncelikle google dan ismiyle aratıp bulun ve bu programı sisteminize kurun. Winrar dan sonra indirdiğiniz LastPrincess dosyasının üzerine sağ tıklayıp Klasöre Çıkart(LastPrincess) komutunu uygulayın. Bu işlemden sonra LastPrincess isimli bir klasör ile karşılacaksınız. Bu klasörün içerisine girerek LastPrincess isimli uygulamayı bulun. Bu uygulamanın üzerine çift tıkladığınızda program açılacaktır.
LastPrincess kurulum gerektirmeden çalışır. Bu nedenle LastPrincess klasörünü nereye kurdu iseniz oradan programı çağırabilirsiniz. Eğer erişimde zahmet çekmek istemiyorsanız klasörün içindeki LastPrincess uygulamasını sağ tıklayarak Masaüstüne Kısayol komutunu uygulayarak kısayolunu masaüstünde oluşturabilir ve uygulamaya buradan her zaman erişebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi için www.lastprinces.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Çalışmalarınızda başarılar.
Saygılarımla.
Old 14-07-2008, 12:55   #23
arzele

Önemli link yok

link ölümü acaba 16 nolu güncelleme ile silindi ibaresi var_?? yeniden link alabilirmiyim
Old 16-07-2008, 00:05   #24
üye18761

Alıntı:
Yazan arzele
link ölümü acaba 16 nolu güncelleme ile silindi ibaresi var_?? yeniden link alabilirmiyim
Link ölü değil efendim.
Ürünün son versiyonu yayınlandı.
Son versiyon için www.lastprinces.com adresinden download kısmına giriş yapınız.
Faydalı olması dileğiyle.....
Old 16-07-2008, 10:40   #25
üye18761

Değerli kullanıcılar ürünün yeni versiyonu yayınlandı.
www.lastprinces.com web adresinden ürün ile ilgili ayrıntıları inceleyebilirsiniz.
Adminlerden ricamdır,16 nolu mesajdaki bağlantı www.lastprinces.com olarak değiştirilsin.
Old 16-09-2008, 13:00   #26
yalcinhukukbürosu

http://www.lastprinces.com/ adresinden program indirilemiyor. ilgilenirseniz sevinirim.
Old 16-09-2008, 13:10   #27
ecesaka

İlgili site içerisinde http://www.dosya.tc/LastPrincess.rar.html linkini tıklamanız gerekiyor. Buradan indirebilirsiniz. (Daha doğrusu ben şu anda indirmeye çalışıyorum)
Old 16-09-2008, 13:13   #28
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan yalcinhukukbürosu
http://www.lastprinces.com/ adresinden program indirilemiyor. ilgilenirseniz sevinirim.

Sitede "download" linkine tıklarsanız programı indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.
Old 16-09-2008, 13:18   #29
yalcinhukukbürosu

Cengiz bey siteden download linkine ulaşmakta bi problem yok. ancak orada verilen indirme linkleri çalışmıyor. tıkladığınızda sayfa görüntülenemiyor ibaresiyle karşılaşıyorsunuz.
Old 16-09-2008, 13:20   #30
yalcinhukukbürosu

Teşekkürler. sanırım şu an indiriyorum..
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi